Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA NA STRONIE NSZZFSG !!!
20-02-2015, 18:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2015 18:33 przez szumrak.)
Post: #1
ANKIETA NA STRONIE NSZZFSG !!!
Super, możemy głosować za krainą miodem i mlekiem płynącą ale dopiero od 2016 roku, dziwnym trafem po wyborach parlamentarnych na jesieni Tongue Czyżby, ktoś populistyczną ankietą i fikcyjnymi zapewnieniami próbował namieszać funkcjonariuszom w głowach. Ja już jeden taki piękny list z zapewnieniami o braku cięć, zmian na gorsze od byłego Pana Premiera mam, raz się nabrałem wystarczy !!! Panowie związkowcy, brać się do roboty i walczyć o to co jeszcze pozostało nie zdążyli, a nie walczyć o nie pewne obietnice na 2016 rok!!!

Od momentu otrzymania listu z zapewnieniami, nie mam już rok za półtora, co rocznego 3% inflacyjnego, zimowego konserwowego za służbę w terenie no i granicznego!!!

a zapomniałem już niebawem dojdzie 900 zł, mundurówki (ale z jakimiś punktami do realizacji w magazynie centralnym, a te punkty okaże się, że są tyle samo warte i trudne do zrealizowania, jak te postulaty związkowców na 2016 rok)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ANKIETA NA STRONIE NSZZFSG !!! - szumrak - 20-02-2015 18:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS