Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Możliwość podwyższenia emerytury funkcjonariusza o 0,5% ...
10-05-2015, 13:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2015 13:38 przez RobinHood.)
Post: #1
Możliwość podwyższenia emerytury funkcjonariusza o 0,5% ...
Witam Kolegów serdecznie.
Mam pytanie czy udało się Wam lub znajomym uzyskać zaświadczenie potwierdzające wykonywanie czynności o-r, doch-śledcze, etc.
do § 4. (ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW (Dz.U.05.86.734) z dnia 4 maja 2005 r.w sprawie szczegółowych warunków podwyższania emerytur funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agenc[/align]ji Wywiadu, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej)
cyt: Emeryturę podwyższa się o 0,5 % podstawy wymiaru za każdy rok służby pełnionej w warunkach szczególnie zagrażających życiu i zdrowiu, jeżeli funkcjonariusz w czasie wykonywania obowiązków służbowych: 1) podejmował, co najmniej 6 razy w ciągu roku, czynności operacyjno-rozpoznawcze lub dochodzeniowo-śledcze albo interwencje w celu ochrony osób, mienia lub przywrócenia porządku publicznego w sytuacjach, w których istniało bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia;
Jeżeli ma ktoś wiedze i pozytywne doświadczenia proszę o podzielnie się jaka jest pragmatyka w OSG
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Możliwość podwyższenia emerytury funkcjonariusza o 0,5% ... - RobinHood - 10-05-2015 13:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS