Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realia polskich służb mundurowych
11-01-2017, 10:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2017 10:38 przez keyser soze.)
Post: #701
RE: Realia polskich służb mundurowych
Trzeba zaufac troche spoleczenstwu. Zreszta ja pisze o posiadaniu tylko na terenie swojej posesji/mieszkania, bez mozliwosci paradowania po ulicach, czy wozeniu w aucie. Bron mialaby byc uzywana tylko w trzech przypadkach: ogloszenia pospolitego ruszenia lub zgodnie z zasadami "my home is my castle" oraz posrednio "stay on the ground".
Doskonale wiem, ze istnieje ryzyko "wypadkow", ale sadze, ze niewielkie.
Kto kupowalby bron? Na pewno nie patologia, bo oni po pierwsze nie maja pieniedzy a po drugie nawet jesli maja, to wola wydac powiedzmy te 10 tysi na balangi a nie ak47. Poza tym, prawo do jej posiadania mieliby tylko ci, ktorzy mieli juz z nia stycznosc - tak jak pisalem ludzie po zasadniczej, kandydackiej czy byli mundurowi. Zadna gimbaza w rurkach i ludzie z kategoria C/D nie mieliby prawa do posiadania broni.

Ps. Tym bardziej, ze nielegalne kupienie broni nie stanowi wiekszego problemu - z rok temu na pbm w tor'ze glocki chodzily ponizej 20 tysi.
Jak dla mnie chore jest to, ze rzesimieszek latwo (choc nielegalnie) moze sobie kupic bron, a ja, uczciwy i zdrowy psychicznie obywatel juz nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Realia polskich służb mundurowych - keyser soze - 11-01-2017 10:34
Dodatek graniczny - Prekt13 - 10-03-2023, 05:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS