Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realia polskich służb mundurowych
24-02-2018, 12:19
Post: #961
RE: Realia polskich służb mundurowych
(23-02-2018 22:47 )GriszaTor napisał(a):  
(22-02-2018 20:19 )Diablo_94 napisał(a):  
(22-02-2018 11:26 )pogranicznik napisał(a):  https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/ar...98945.html


Sraty pierdaty. Komuś bardzo musi zależeć aby glowne portale masowo podawaly do wiadomosci publicznej takie glupoty. Faktem jest że zarówno w biedronce jak i lidlu zarabia się wiecej niz srednia krajowa ale nie jest tak kolorowo jak to przedstawia podany przez Ciebie artykul. Pracownik supermarketu nawet z wieloletnim stażem nie zarobi na rękę 2500 zł a zarobki średnio oscylują w granicy +- 2000 netto. Do tego rownież dochodzi praca po 10-12 godzin (bo nie ma ludzi do pracy i nie ma ich kto zastąpić) oraz weekendy. Dodam rownież że zarowno Biedronka jak i Lidl częściej proponują umowy na 1/2 czy 3/4 etatu a nie na cały etat.

Praca w biedronce czy w Lidlu nie jest lekka ani trochę, ale rzecz jasna pod względem fizycznosci, odpowiedzialność prawna z kolei w porównaniu z SG czy innym mundurem jest nijaka, a mam informację z pierwszej ręki ze osoba która podjęła teraz pracę w jednym z tych marketów w jednym z większych miast pierwszą wypłatę dostała nieco ponad 2800 zl, kolejna zaś z premia za brak L4 dostała prawie 3000zl.


W większych miastach przeważnie płacą więcej ale też zalezy na jakie kierownictwo trafisz. Jak trafisz na porządnego przelozonego, który jest rowny i ceni pracownika to postara się aby jego podwładni byli sprawiedliwie wynagradzani ale wierz mi, że w większości miast i nie mówie tu o dużych miastach tylko tych mniejszych +- 100 tysięcznych, zarobki nie są takie jak piszą w gazetach tylko zapłacą nieco wiecej niż średnia krajowa - bardzo rzadko placa przekracza 2000 zł netto (chyba że jest jakis super miesiąc i w tą kwote doliczysz premie) a zapieprz przez caly dzien i praca po 10-12 godzin to nie bujanie w obłokach a rzeczywistość z jaką mierzy się pracownik tych dyskontów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Realia polskich służb mundurowych - Diablo_94 - 24-02-2018 12:19
Dodatek graniczny - Prekt13 - 10-03-2023, 05:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS