Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program modernizacji 2017-2020
05-06-2016, 11:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2016 11:11 przez piotrek1504.)
Post: #13
RE: Program modernizacji 2017-2020
Życzę Wam jak najbardziej tych podwyżek. Patrzmy jednak realnie - gospodarka raczej nie będzie aż tak się rozwijała jakby tego sobie życzył rząd. W planach przypominam - zwiększenie armii o 50 % ( opłacana z budżetu państwa) , przywrócenie 150 komisariatów policji ( budżet państwa) - tanie mieszkania ( budżet państwa) , program 500 + ( budżet państwa - ten już istnieje) , zwiększenie kwoty wolnej od podatku ( spadek wpływów do budżetu) , zmniejszenie wieku emerytalnego ( większe wydatki ZUS-u , czyli i tak budżetu państwa) , bezpłatna opieka lekarska dla wszystkich nawet nieubezpieczonych ( budżet państwa) -- pytanie kto na to zarobi albo o ile wzrosną podatki , nie koniecznie te dochodowe a np, od deszczu, wody, oddychania, paliwa , akcyza itd- wena twórcza do rozwinięcia.
Pozdrowienia od emeryta , który życzy wam na rękę jak najwięcej ...
P.S zapomniałem o wcieleniu do "mundurówki" celników a i SOK jest w planach oraz ITD

od lutego 2013 szczęśliwy emeryt Smile i daję radę w cywilu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Program modernizacji 2017-2020 - piotrek1504 - 05-06-2016 11:10
Program modernizacji 2017-2020 - Reor - 10-01-2017, 20:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS