Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwum - The Best Of
03-03-2014, 14:36
Post: #41
RE: Straż Graniczna
(03-03-2014 14:29 )30+ napisał(a):  Co za temat w zakładce "Finanse". Admin proszę o porządek na forum.
Tak jak kolega 30 + stwierdził - przeżuć powyższy temat do tematu "gorący wschód"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 14:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2014 14:40 przez chorazynowy.)
Post: #42
RE: Straż Graniczna
a kolega 30+ może pomylił SG ze Straż Miejską? Jak to nie ta formacja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 14:45
Post: #43
RE: Straż Graniczna
(03-03-2014 12:19 )chorazynowy napisał(a):  Panowie powiedzcie mi co nasza SG by zrobiła, jakby Rosjanie prowokacje siali przekraczając naszą granice na lądzie czy morzu, nic, bo my nic nie umiemy oprócz dawania mandatów ,kierowaniem ruchem granicznym i wypisywania protokołów zatrzymania,a podstawą powinno być w naszej formacji szkolenie obronne granic RP, zresztą to nasz główny ustawowy obowiązek ochrona granic, a nasz Główny jeszcze zmienia mundury które tracą kamuflaż żeby Ruscy, łatwiej nas widzieli.Trzeba pamiętać że graniczymy także z Białorusią która jest sojusznikiem Rosjan i jakby miał nastąpić konflikt to oni im pomogą. W wydarzeniach na Ukrainie jasno widać kto pierwszy dostaje po dupie( Straż Graniczna)a nie MON, oni pierwsi zostaną zmasakrowani przez Ruskich jak dojdzie do wymiany ognia. A u nas 70% nie wie co to kbk AKMS .Myśle że nasza formacja nie może być tylko typu policyjnego bo niestety mamy sąsiadów zaborczych. Bo jak dojdzie do konfliktu o większym charakterze dotykając Polskę to my pierwsi będziemy ginąć!! p.s Wojska Rosyjskie przeprowadzają aktualnie ćwiczenia mobilizacyjne przy naszej granicy
Dużo zrobisz ze swoim AKMS . Dzisiaj wystarczy zakręcić rurę przechodzącą przez RP oraz tą w Bałtyku i się poddamy. Ponadto sowiecka brygada piechoty morskiej z Królewca desantuję się z powietrza nad twoją głową gdzieś na mostach pod Włocławkiem , reszta floty z K zablokuje naszą flotę szuwarowo-bagienną w 3- mieście, "śpiochy "GRU obudzą się w Warszawie i w większych miastach . Także ty jako strażnik graniczny Przedmurza Chrześcijaństwa co najwyżej będziesz kibicował . No nie wiem Panie chorążynowy pojęcie wojny zatrzymało się tobie na 1945 ? Nawet partyzantki w naszym kraju nie będziesz mógł uprawiać - ach te dzisiejsze środki techniki no i te lasy ,które zamiast być dzikie i niedostępne przypominają dobrze utrzymane plantacje z przecinkami i polnymi drogami .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 14:54
Post: #44
RE: Straż Graniczna
nie chce mi kłócić, ale Panie quasimodo jak przekroczą granice nieoznakowane ciężarówki z ludźmi w mundurach i zaczną do ciebie strzelać to zobaczymy jak bardzo ty strażnik graniczny Przedmurza Chrześcijaństwa będziesz kibicował , czy raczej narobisz szybciej w gacie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 14:58
Post: #45
RE: Straż Graniczna
(03-03-2014 14:54 )chorazynowy napisał(a):  nie chce mi kłócić, ale Panie quasimodo jak przekroczą granice nieoznakowane ciężarówki z ludźmi w mundurach i zaczną do ciebie strzelać to zobaczymy jak bardzo ty strażnik graniczny Przedmurza Chrześcijaństwa będziesz kibicował , czy raczej narobisz szybciej w gacie

Kolego chorązynowy ,ja natomiast biorąc przykład z góry oraz historii ,złapię kasę pułkową i w nogi przez most na Odrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 15:47
Post: #46
RE: Straż Graniczna
no zobaczymy czy szybciej od kul będziesz uciekać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 17:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2014 17:25 przez Alzheimer.)
Post: #47
RE: Straż Graniczna
Jedzcie już dziś za granicę, bo Was sraczka dopada.
Ha ha ha.
Nauka obslugi kbkak, to 5 minut. Gorzej będzie z taktyką. Big Grin

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 17:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2014 17:47 przez civic07.)
Post: #48
RE: Straż Graniczna
Nie róbcie jaj z pogrzebu, jak sie boicie to idźcie na obniżone L-4 lub zafundujcie sobie urlop. Jak słyszę takie głosy to myślę że SG to instytucja podobna do harcerstwa. Najlepiej Wam wychodzi wyciąganie pijanego pasażera z samolotu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 18:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2014 18:10 przez chorazynowy.)
Post: #49
RE: Straż Graniczna
bo kolegów to śmieszy, że on jako wielki strażnik i nic nie musi umieć to Ruski mu nic nie zrobi . Zobaczymy co powie wasza żona jak zostanie Wdową a dzieciaki bez Ojca
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 18:21
Post: #50
RE: Straż Graniczna
chorazynowy człowieku ogarnij się, z tego co widzę to chyba jesteś euro chorąży Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 18:30
Post: #51
RE: Straż Graniczna
raczej nie , 10 lat podoficer
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 18:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2014 18:48 przez kerewa.)
Post: #52
RE: Straż Graniczna
wcale nie uważam ze to co piszę Chorążynowy jest pozbawione sensu i myślę sobie, że morale w znacznie formacji znacznie wzrośnie gdy idioci którzy aktualnie rządzą nakażą płacić Wam za zmiane umundurowania, bo mundurówka pojedzie do Moskwy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 18:56
Post: #53
RE: Straż Graniczna
(03-03-2014 18:42 )kerewa napisał(a):  wcale nie uważam ze to co piszę Chorążynowy jest pozbawione sensu i myślę sobie, że morale w znacznie formacji znacznie wzrośnie gdy idioci którzy aktualnie rządzą nakażą płacić Wam za zmiane umundurowania, bo mundurówka pojedzie do Moskwy

Nie pij już, bo bredzisz.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 19:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2014 19:13 przez kerewa.)
Post: #54
RE: Straż Graniczna
nie piję no chyba że w dużych ilościach Smile na emce, a Ty kolo. pewnie podstawowej wiedzy o historii nie masz, ale to juz nie mój problem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 19:35
Post: #55
RE: Straż Graniczna
Admin apeluje o przeniesienie tematu gdzie indziej to sa FINANSE!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2014, 08:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2014 08:29 przez krissg.)
Post: #56
Podwyżka 2015
Cóż począć "lepiej już było" teraz już będzie tylko gorzej, nawet na naszych najwyższych przełożonych nie możemy liczyć bo najważniejsze są oszczędności.Angry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 18:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2014 18:10 przez Bond.)
Post: #57
RE: Podwyżka 2015
Jaka płaca taka i praca!Nalezy dostosowac zaangarzowanie do zarobków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 18:36
Post: #58
RE: Podwyżka 2015
(05-09-2014 18:09 )Bond napisał(a):  Jaka płaca taka i praca!Nalezy dostosowac zaangarzowanie do zarobków.

Hahahah. ZaangaRZowanie. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 19:16
Post: #59
RE: Podwyżka 2015
Tak owaszem bładSmile złapałes mnie Smile jestes WIELKISmile lizaka i piorko w dupeSmile bez komentarza!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2014, 19:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2014 19:29 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #60
RE: Podwyżka 2015
Oj tam, kolego. Nie przejmuj się. Zawsze możesz powiedzieć, że masz dysortografię, dyslekcję itp. Że to wrodzone. Że nie masz na to wpływu. Że nawet ta jedna książka, którą przeczytałeś w tej dekadzie, nie jest w stanie tego zmienić. He he he.

Na pocieszenie przypomnę, że nawet obecny prezydent miał wtopę ortograficzną. Ale on wtedy był cały w bulu. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS