Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie do innego oddziału.
23-10-2014, 16:11
Post: #1
Przeniesienie do innego oddziału.
Witam. Jak wygląda sprawa przeniesienia z oddziału do oddziału na własne żądanie, chodzi mi o całą procedurę, jakie dokumenty itd, czy ciężko jest się przenieść? Chciałbym z nadbużańskiego do nadwiślańskiego do Kielc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2014, 16:53
Post: #2
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
Piszesz prosbe do Komendanta Glownego, a w niej opisujesz dlaczego i po co sie chcesz przenosic. Pismo skladasz droga sluzbowa czyli do swojego przelozonego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2014, 17:26
Post: #3
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
Jest jakiś wzór takiej prośby? I czy w tej placówce do której chce się przenieść musi być etat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2014, 19:50
Post: #4
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
Motywacją była by rodzina w Kielcach żona oraz 2 tygodniowy synek, ponadto tutaj gdzie teraz przebywam to nie mam żadnych znajomych, rodziny itp. Czy wystarczy to?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2014, 22:04
Post: #5
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
Znam parę osób z PGR Okęcie którzy od dłuższego czasu piszą kwity do komendanta o przeniesienie do Kielc. I cały czas otrzymują takie same odpowiedzi: Obecnie wszystkie etaty w PSG Kielce są obsadzone. Przeniesiemy jak zwolni się jakiś etat.
Żona jest jak najbardziej dobrą motywacją. Pod warunkiem, że jest dyrektorem w jednym z zarządów KGSG.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2014, 11:08
Post: #6
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
To kiepsko, czyli trzeba cały czas prośby pisać, czy wystarczy jedną i jak się zwolni etat to się odezwą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2014, 12:09
Post: #7
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
Pisac do bolu trzeba niestety. Ja jak sie chcialem wyrwac z lotniska to pisalem przez jakies 3 lata prosby jedna za druga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2014, 12:48
Post: #8
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
(25-10-2014 12:09 )qualin napisał(a):  Pisac do bolu trzeba niestety. Ja jak sie chcialem wyrwac z lotniska to pisalem przez jakies 3 lata prosby jedna za druga.

Po każdej prośbie rozpatrzonej odmownie odczekaj ze 2 tygodnie i pisz kolejną, nawet nie musisz się zbytnio wysilać bo wystarczy zmiana daty. Ja bym robił tak aż do skutku. I pamiętaj o potwierdzeniu wpłynięcia prośby do kancelarii bo inaczej może ją rozpatrzyć "major kosz" możesz ją również wysłać poleconym najlepiej za potwierdzeniem odbioru.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2014, 17:52
Post: #9
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
Polecony to dobra opcja bo wtedy kancelaria musi korespondencje zarejestrowac. Ja dasz do reki przelozonemu to moze najzywaczajniej w swiecie moze trafic do kosza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2014, 18:24
Post: #10
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
(25-10-2014 17:52 )qualin napisał(a):  Polecony to dobra opcja bo wtedy kancelaria musi korespondencje zarejestrowac. Ja dasz do reki przelozonemu to moze najzywaczajniej w swiecie moze trafic do kosza.

A już polecony za potwierdzeniem odbioru jest wersją wręcz idealną gdyż wiesz kto odebrał pismo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2014, 18:48
Post: #11
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
u mnie sprawdziło się złożenie pisma osobiście do kancelarii (ale b.dobrą jest opcja list polecony z potwierdzeniem odbioru), i najlepsza motywacja to sprawy rodzinne szeroko rozumiane (opieka nad starszymi rodzicami, maleńkie dziecko - mój Komendant to zrozumiał), a idealnie jest "głowa za głowę" może ktoś chce też się przenieść z tej placówki? - ale gwarancji sukcesu nie ma, zwłaszcza jeśli w docelowej placówce brak miejsc...
żebyś miał świadomość taką prośbę opiniuje komendanci PSG i OSG i dopiero wtedy super jedynka podejmuje decyzję - więc warto z dostępnymi decydentami porozmawiać
na koniec pisz do skutku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2014, 20:27
Post: #12
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
możecie mi podpowiedzieć jak ma wyglądać treść takiej prośby?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 09:34
Post: #13
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
Męczycie chłopa różnymi wywodami a mu chodzi o rzecz najprostszą, choć bardzo cenną i co za tym idzie bardzo poszukiwaną w szeregach Straży Granicznej ..czyli o tzw. "wzór".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 10:44
Post: #14
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
tutaj piszesz kto jestes
miejscowosc, data
(imie, nazwisko, stopien, stanowisko, skad)

do kogo kierujesz
np KGSG



prosba


Szanowny Panie Komendancie, zwracam sie.......bla bla bla, prosbe swa motywuje tym, ze bla bla bla, prosze o pozytywne rozpatrzenie bla bla bla



z wyrazami szacunku luz z powazaniem
odreczny podpis
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 11:52
Post: #15
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
Tylko pamiętać trzeba, że raport musi iść drogą służbową. Od Komendanta Psg do właściwego adresata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 12:08
Post: #16
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
(26-10-2014 11:52 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Tylko pamiętać trzeba, że raport musi iść drogą służbową. Od Komendanta Psg do właściwego adresata.

Nie raport ani tez nie meldunek tylko PROSBA Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 12:41
Post: #17
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
(26-10-2014 12:08 )qualin napisał(a):  
(26-10-2014 11:52 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Tylko pamiętać trzeba, że raport musi iść drogą służbową. Od Komendanta Psg do właściwego adresata.

Nie raport ani tez nie meldunek tylko PROSBA Smile

Kurde. Prośba. Nie raport. Racja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 16:19
Post: #18
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
Wielkie dzięki Panowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2014, 19:49
Post: #19
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
pod wpisem do kogo kierujesz wpisz DROGA SŁUŻBOWA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2017, 13:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2017 13:30 przez kabanos.)
Post: #20
RE: Przeniesienie do innego oddziału.
Witam. Odświeżam temat. Czy w kancelarii informuję że chce tą prośbę wysłać poleconym z potwierdzeniem odbioru? Standardowo wiadomo jak to wygląda idę do kadr z prośbą i tam ją zostawiam żeby komendantowi dali do zapoznania. I jeszcze jedno Komendant w PSG której służę wszystkie prośby klepie odmownie czy mimo to prośba idzie dalej do oddziału? Prośbę złożyłem około miesiąca temu, jak dotąd zero odzewu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS