Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kursy oficerskie
07-01-2015, 13:03
Post: #1
Kursy oficerskie
Nowy system kwalifikacyjny na przeszkolenie na pierwszy stopień oficerski. Co wy na to. Jak będzie. Powrót do egzaminów z przed kilku lat czy jednak coś nowego? Przepisy obowiązują od 1 stycznia. Zaczynamy dyskusję...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 13:52
Post: #2
RE: Kursy oficerskie
racz przeczytać przepisy a uzyskasz odpowiedźHuh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 15:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2015 15:17 przez nettai.)
Post: #3
RE: Kursy oficerskie
Na kurs oficerski trzeba miec odpowiednie nazwisko. To akurat zostaje bez zmian i bez dyskusji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 19:32
Post: #4
RE: Kursy oficerskie
A coś więcej ??? Nowe zarządzenie, czy jak??? Brak warioTongue ?
Rozwiń się
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 22:19
Post: #5
RE: Kursy oficerskie
http://e-dziennik.strazgraniczna.pl/DU_S...33/akt.pdf poczytajcie tu koledzy macie kawę na ławęSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2015, 19:30
Post: #6
RE: Kursy oficerskie
ehh, passengerLPG, wszystko zepsułeś, a mógł być epicki wątek :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 12:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2015 12:58 przez szumrak.)
Post: #7
RE: Kursy oficerskie
no to jest problem będą musieli otworzyć czwarty ośrodek szkolący, w sumie jest 60% chorążych spełniających warunki na oficera i 70% podoficerów spełniających warunki na chorążych, jest to kilka tysięcy kursantów. Jest na bogato, w końcu po 10 latach pojadę na chorążówkę jak coś to proszę o sierpień ewentualnie lipiec w Koszalinie i łóżko z daleka od okna nie lubię przeciągówBig Grin, żeby potem nie było jak zaczną wszyscy w tym roku walić drzwiami i oknami na kursy byłem pierwszyDodgy

jeszcze raz zamawiam lipiec i Koszalin, jak ten czwarty ośrodek otworzą w koszarowcu na poligonie w Biedrusku pod Poznaniem, to ja na to się nie piszę. W zimie 2002 byłem tam we wojsku wieje cholernie a jak wcześniej pisałem przeciągów nie znieseDodgy

(07-01-2015 15:16 )nettai napisał(a):  Na kurs oficerski trzeba miec odpowiednie nazwisko. To akurat zostaje bez zmian i bez dyskusji.
jak na pierwsze na chrzcie dali mnie Epifaniusz z domu mam Szumrak, mam szanse na oficerkę po zrobieniu tegorocznej chorążówki Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2015, 23:12
Post: #8
RE: Kursy oficerskie
spełnianie warunków jest....jednym z warunków- najważniejszy to etat
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2016, 19:17
Post: #9
RE: Kursy oficerskie
http://www.nszzfsg.org/aktualnosci/pisma...ii-16.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2016, 08:33
Post: #10
RE: Kursy oficerskie
No cóż, widocznie mają problem z wpychaniem żagli na kursy...

Co za kraj...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS