Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z Policji do SG
04-02-2015, 11:27
Post: #61
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(04-02-2015 10:27 )Przemo.Org napisał(a):  @krissg Czyli według Ciebie będę poddawany ponownemu badaniu na wariografie ?
@lenek dzięki za odpowiedź. Na pewno można się liczyć z podejrzliwością i odpowiedziami na liczne pytanie "dlaczego?" Jeszcze raz dzięki, teraz już na poważnie będę rozważał przeniesienie. Pozdrawiam...

Dokładnie tak. Przy przyjęciu i przeniesieniu do SG jest wariograf, który dotyczy nawet tych, którzy chcą wrócić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2015, 13:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2015 13:16 przez dziunio.)
Post: #62
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Też rozważam powrot do SG czy normalnie trzeba składać kwestionariusz osobowy w kadrach czy jak to się odbywa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2015, 15:27
Post: #63
RE: Przeniesienie z Policji do SG
czemu przenosiłeś się do policji i czemu teraz chcesz wracać?

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2015, 18:18
Post: #64
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Czemu? Ponieważ myślałem że jak bliżej będę to będzie lepiej i niestety się pomylilem. Błędy są w naturze ludzkiej a ja jestem tylko człowiekiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2015, 19:04
Post: #65
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Ha ha ... a to Ci... Kolego - mam nadzieję, że do SG ani do innych służb mundurowych nigdy Cię nie przyjmą (po tym jak Cię "wykopia" z Policji).

Ba! Ty się pewnie nawet na Pana "Wacka" z Castoramy nie nadajesz Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2015, 19:25
Post: #66
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(04-02-2015 19:04 )wiedźma napisał(a):  Ha ha ... a to Ci... Kolego - mam nadzieję, że do SG ani do innych służb mundurowych nigdy Cię nie przyjmą (po tym jak Cię "wykopia" z Policji).

Ba! Ty się pewnie nawet na Pana "Wacka" z Castoramy nie nadajesz Wink

Gratuluję zmysłu psychologicznego. Oceniać kogoś kogo się nie zna po dwóch zdaniach, które napisałHuh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 06:10
Post: #67
RE: Przeniesienie z Policji do SG
[quote='wiedźma' pid='14997' dateline='1423073051']
Ha ha ... a to Ci... Kolego - mam nadzieję, że do SG ani do innych służb mundurowych nigdy Cię nie przyjmą (po tym jak Cię "wykopia" z Policji).

Ba! Ty się pewnie nawet na Pana "Wacka" z Castoramy nie nadajesz Wink

Prawdziwa z ciebie wiedzma! uważaj na to co komuś życzysz żebyś nie padła ofiarą swojej broni, pomyśl o tym co ty zrobisz jak cię wykopią z SG która śmiem twierdzić uratowała ci życie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 10:04
Post: #68
RE: Przeniesienie z Policji do SG
facet ma trochę problem bo rzeczywiście kadrowcy mega krzywo patrzą się na powroty ale tak jest w każdej firmie, wiadomo dlaczego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 12:09
Post: #69
RE: Przeniesienie z Policji do SG
To nie jest problem najwyżej zostanę gdzie jestem haha. A co do wiedzmy to po twoich wypowiedziach widać jak się nadajesz do czegokolwiek bez komentarza !!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 12:12
Post: #70
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Służba w formacjach mundurowych to nie zabawa w piaskownicy z której w każdej chwili można zabrać swoje grabki, szpadelki, wiaderka i przenieść się do innej piaskownicy a potem, kiedy kolejna piaskownica okaże się nieatrakcyjna - wrócić z powrotem do swej starej - nowej - piaskownicy.

Tyle z mojej strony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 12:46
Post: #71
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Mówią , że ,,dwa razy nie wchodzi się do tej samej wody'' jednak bardziej podobalo mi się SG i powiem szczerze nigdy bym się nie przeniósł do policji jakby nie moja sytuacja w danym czasie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 13:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2015 13:22 przez wiedźma.)
Post: #72
RE: Przeniesienie z Policji do SG
"bardziej podobało mi się SG" - haha.

Chłopie, złap się za krocze i sprawdź czy Ty jesteś jesteś jeszcze facet czy już zwykła pizd.czka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 13:52
Post: #73
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Z chęcią bym ci pokazał kto tu jest piz..czką pajacyku!!! Byś się zdziwił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 18:42
Post: #74
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(05-02-2015 12:12 )wiedźma napisał(a):  Służba w formacjach mundurowych to nie zabawa w piaskownicy z której w każdej chwili można zabrać swoje grabki, szpadelki, wiaderka i przenieść się do innej piaskownicy a potem, kiedy kolejna piaskownica okaże się nieatrakcyjna - wrócić z powrotem do swej starej - nowej - piaskownicy.

Tyle z mojej strony.

Jaka zabawa jaka piaskownica? ogarnij się zawsze jeżeli nadarzy się okazja można a nawet powinno się w życiu coś zmienić kto mi zabroni. Ja służę obecnie w czwartej formacjii mundurowej i co do każdej byłem się w stanie dostać i przejść procedurę kwalifikacyjną ale z całą stanowczością stwierdzam, że służba w SG nie należy do tych najcięższych. SG w porównaniu do np. Policji wypada tak jakby porównywać harcerstwo z wojskiem i nie piszę po to by kogokolwiek z funków tej formacji obrażać lub traktować jako tych gorszych bo absolutnie nie taki jest cel mojej wypowiedzi ale piszę ten post bo mam porównanie pomiędzy dwiema formacjami typu policyjnego i z mojego doświadczenia tak właśnie to wygląda, być może ktoś ma inne doświadczenia ale to jest moje zdanie i go nie zmienię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2015, 20:35
Post: #75
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Mówisz, że SG to już Twoja 4 formacja z kolei. Znam takiego "mistrza" co to też ma za sobą niezliczoną ilość formacji mundurowych. Tylko dziwnym trafem swój "szlak przez mundurówkę" zakończył w SG.
Pewnie jest takim wybitnym fachowcem, że tylko w SG może się w pełni realizować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2015, 07:11
Post: #76
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(05-02-2015 20:35 )wiedźma napisał(a):  Mówisz, że SG to już Twoja 4 formacja z kolei. Znam takiego "mistrza" co to też ma za sobą niezliczoną ilość formacji mundurowych. Tylko dziwnym trafem swój "szlak przez mundurówkę" zakończył w SG.
Pewnie jest takim wybitnym fachowcem, że tylko w SG może się w pełni realizować.

SG była trzecia teraz jestem policjantem i uważam że własnie znalazłem to czego szukałem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2015, 18:12
Post: #77
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Wiedźma.
Czy to czasem nie Ty jesteś tą... słynną "tragiczną" panią z Janowa? Podobny cyniczny styl wypowiadania się. Psycholog już nie potrzebny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2015, 19:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2015 19:02 przez passengerLPG.)
Post: #78
RE: Przeniesienie z Policji do SG
wali mnie skąd kto jest ale proszę admina o interwencję i wywalenie tych inwektyw łącznie z moim postem odnoszącym się do nich - bo śmietnik się robi i indywidualne wrzuty które mam w dupie jak i to kto jest zajebistrzy od kogo - jebi.... mnie to. Temat jest o przenosinach a nie da się już go czytać. Wrzucajcie sobie na PW
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2015, 20:50
Post: #79
RE: Przeniesienie z Policji do SG
A ja proponuję aby osoby, które zamiast wnieść coś konstruktywnego potrafią tylko pluć jadem aby przeniosły się na fora faktu, wp i innych cywilnych portali gdzie jest to norma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2015, 22:00
Post: #80
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Dziwne są wasze komentarze, każdy szuka miejsca gdzie mu będzie lepiej. A stwierdzenie, że po przyjęciu się do jednej formacji należy w niej tkwić pokazuje niski poziom intelektualny osoby piszącej takie bzdury. Nieważne czy się przeniesiesz i wrócisz, wciąż jesteś atrakcyjny dla formacji i najważniejsze WYSZKOLONY, czyli gotowy do roboty. Do tego dochodzi bagaż doświadczeń z innych formacji. Z SG co najwyżej wyniesiesz mały plecaczek doświadczenia ale zawsze coś Big Grin Nie zapominajmy, że pracujemy dla MSW, a przede wszystkim dla bezpieczeństwa naszego kraju i jego obywateli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS