Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
12-02-2015, 16:23
Post: #521
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Panie Tracz Gratulacje!!!!!!!!! Oby żyło się lepiej !!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2015, 16:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2015 17:01 przez chorazynowy.)
Post: #522
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Proponuję wysłać e-maila anonimowego od każdego funkcjonariusza na e-mail Tracza i podziękować mu że jest najgorszym od 90 r komendantem, bez honoru ,i żeby się najadł tymi zabranymi pieniędzmi. p.s stwórzcie jakie konta email i wyślijcie mu podziękowanie za dbanie o swoich ludzi ,, gabinet.kg@strazgraniczna.pl "

Pamiętajcie wczoraj dodatek graniczny, dziś mundurówka, jutro brak kwatery? pojutrze 13?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 09:29
Post: #523
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
To tylko w tym roku będziemy stratni 2000 netto na f-sza granicznego ..ale pomyślcie pozytywnie, że przez najbliższych 10-15 lat (być może?) będą ze 2-3 podwyżki po 150 brutto. Czyli za 10-15 lat będziemy zarabiali tyle ile w 2014. Choć w sumie nie wiadomo jak głęboko sięga ambitny plan pt. wprowadzajmy podwyżki przez obniżki. Wszak nasi "włodarze" są bardzo kreatywni jeśli chodzi o gołocenie nas ze środków finansowych ..oczywiście ze wskazaniem na tępą część graniczną. Toć tam tłumok na tłumoku ..to i tak się nie kapnąWink Potęga stołecznego intelektu jak zwykle góruje nad prostym rozumkiem zwykłego granicznego wyrobnika...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 11:24
Post: #524
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Spokojnie, za chwilę skończy się egzystencja dodatku granicznego, bo kto się będzie bić o niego? Oddziały? Potem ktoś sobie przypomni, że jeszcze są dojazdy i też ich nie będzie. Jaki to koszt? Chyba wiadomo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 11:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2015 12:07 przez chorazynowy.)
Post: #525
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Rozmawiałem dziś z Policjantem u nich były tez przymiarki żeby zabrać mundurówkę, a związki stanowczo powiedziały że zrobią protest i wyjdą na ulice i skończyło się na tym że przez jeden rok była tylko okrojona o nowy mundur. Powiedział że mamy żałosne związki , jeszcze trochę to nam okroją o polowe pensje i nikt nic nie powie taka solidarność ludzi którym zabierają kasę a oni nawet nie piskną ,, zero zgrania w naszej formacji". P.s róbcie tak dalej ja pójdę do o policji a wy róbcie za 2 tyś na rękę jak zabierze wam dodatki za stopień itd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 12:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2015 12:31 przez bastev.)
Post: #526
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(13-02-2015 11:52 )chorazynowy napisał(a):  Rozmawiałem dziś z Policjantem u nich były tez przymiarki żeby zabrać mundurówkę, a związki stanowczo powiedziały że zrobią protest i wyjdą na ulice i skończyło się na tym że przez jeden rok była tylko okrojona o nowy mundur. Powiedział że mamy żałosne związki , jeszcze trochę to nam okroją o polowe pensje i nikt nic nie powie taka solidarność ludzi którym zabierają kasę a oni nawet nie piskną ,, zero zgrania w naszej formacji". P.s róbcie tak dalej ja pójdę do o policji a wy róbcie za 2 tyś na rękę jak zabierze wam dodatki za stopień itd

NO NIESTETY TAKIE MAMY ZWIĄZKI Smile
MAJĄ NAS W "TYLE" Cool
NIC NIE DZIAŁAJĄ....EH..ŻENUA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 13:25
Post: #527
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Związki??? U nas nie ma związków są tylko włazi dupy i wazeliniarze, nigdy nic nie zrobili dla SG, nic nie wywalczyli bo siedzą w kieszeni swego Pana T. Lepiej by było od razu rozwiązać tą śmieszną formację
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 20:28
Post: #528
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(10-02-2015 16:16 )Gryf napisał(a):  16-stego
odpowiedź nie do końca jasna 16 co? trzynastka czyli lutego czy mund. kwietnia. Możesz sprecyzować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 22:05
Post: #529
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
16-tego 13 - stka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2015, 13:50
Post: #530
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(13-02-2015 22:05 )Gryf napisał(a):  16-tego 13 - stka

Miało być Szesnastkę płacą 13-tego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2015, 08:26
Post: #531
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Płacą dziś 13 w którymś z oddziałów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2015, 15:15
Post: #532
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
W MOSGu płacili.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2015, 15:21
Post: #533
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
To mnie cieszy mam nadzieję,że nie są to ostatki "13"-ek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2015, 15:22
Post: #534
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Będzie tak jak z mundurówką
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2015, 18:36
Post: #535
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(16-02-2015 08:26 )Renegat napisał(a):  Płacą dziś 13 w którymś z oddziałów?
BiOSG wypłacił
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2015, 22:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2015 22:54 przez dziunio.)
Post: #536
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(16-02-2015 15:21 )rudi napisał(a):  To mnie cieszy mam nadzieję,że nie są to ostatki "13"-ek.
Trzynastki od przyszłego roku będą i tak będą strasznie okrojone każdy dzień zwolnienia , urlopów macierzyńskich, ojcowskich itp. będzie odpowiednio odcinana. Także i tak co 10 funkcjonariusz dostanie całą. A trzynastek nam nie zabiorą raczej bo w całej budżetówce musieli by zabrać. Zmieniły się tylko zasady ich przyznawania będą takie jak u zwykłych pracowników budżetówki .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2015, 22:56
Post: #537
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Bo ja wiem czy cos komus obcinaja. U mnie gosciu kilka miesiecy byl na L4 i dostal dzisiaj pelna 13tke.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2015, 23:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2015 23:05 przez dziunio.)
Post: #538
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Kolego nie wiem czy czytałeś rozporządzenie ale zapis tam jest wyraźny , że nagroda roczna za 2014r jest przyznawana na starych zasadach zmiany zachodzą dopiero od tego roku. Czyli efekty będzie widać w przyszłym roku pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2015, 23:13
Post: #539
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Qualin, to jest trzynastka za rok 2014, dlatego koledze nie dziabnęli. Natomiast, od 01.01.2015r.
obowiązują nowe przepisy, tj. średnia z całego roku. Czyli, ten kto w tym roku trafi na L4, otrzyma w 2016 roku mniejszą nagrodę roczną. A jeśli, będzie zamierzał odejść na emkę, to można się domyśleć, że ślad to zostawi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2015, 23:18
Post: #540
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Tylko jak tak siegne pamiecia to pare lat temu koledze nie dali wcale 13tki bo byl jakis czas na L4 po operacji. Uzasadnili to tym, ze przekroczyl jakas tam liczbe dni kiedy nie bylo go w pracy w ciagu roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS