Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
26-11-2014, 09:47
Post: #21
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
@hansii7- jeżeli pytanie o oddział było do mnie to Biosg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 15:44
Post: #22
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
ja również poproszę wzór takiej notatki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 12:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2015 12:59 przez ja84.)
Post: #23
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
Cześć wszystkim mam jedno pytanie odnoścnie licznia dni pobytu ponieważ jestem mlodym funkcjonariuszem a od swoich kolegow nie potrafiłem uzyskać odpowiedzi na takie pytanie wiec może mi pomożecie:

Wiza Schengen C na 45 dni pobytu
1) wydana na okres pół roku ważności
2) wydania na okres dłuższy niż pół roku ważności np: 7 miesięcy

Jak w taki wypadku wygląda liczenie dni pobytu. Proszę o pomoc ponieważ dopiero zaczynam a nie ma mi kto odpowiedzieć na takie pytanie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2015, 11:01
Post: #24
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
wg mnie to jest tak:
liczenie dni pobytu przy ważnej wizie do pół roku [6 msc.] liczymy w okresie ważności wizy
powyżej pół roku liczymy 180 dni wstecz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2015, 12:50
Post: #25
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
jedzie i tyle.

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2015, 22:11
Post: #26
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
Od dnia kontroli cofasz się 180 niezależnie od tego czy cudzoziemiec był na aktualnej wizie czy może poprzedniej ( już nieważnej ) następnie w tym okresie liczysz dni pobytu max 90, jeżeli ich nie przekroczył pobyt jest legalny. Ściągnij sobie odpowiednie kalkulatory dostępne w intranecie do obliczenia pobytu krótkoterminowego najlepszy jest "szczeciński"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2015, 09:13
Post: #27
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
zse 6 też nieźle liczy dni. można dodać poprzedni paszporty nawet. gorzej jeżeli przekracza na innych granicach niż polska.

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 12:05
Post: #28
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
(25-05-2015 09:13 )mlody kot napisał(a):  gorzej jeżeli przekracza na innych granicach niż polska.

Dlaczego gorzej? Bez problemu możesz "dopisać" stemple wjazdowe/wyjazdowe z zagranicznych przejść i masz czysty temat. Spore udogodnienie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2016, 11:33
Post: #29
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
(09-02-2016 12:05 )J1897 napisał(a):  
(25-05-2015 09:13 )mlody kot napisał(a):  gorzej jeżeli przekracza na innych granicach niż polska.

Dlaczego gorzej? Bez problemu możesz "dopisać" stemple wjazdowe/wyjazdowe z zagranicznych przejść i masz czysty temat. Spore udogodnienie.
a kto ma czas wyszukiwać zahony liczyć i je dopisywać?

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2018, 18:08
Post: #30
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
(12-05-2015 12:59 )ja84 napisał(a):  Cześć wszystkim mam jedno pytanie odnoścnie licznia dni pobytu ponieważ jestem mlodym funkcjonariuszem a od swoich kolegow nie potrafiłem uzyskać odpowiedzi na takie pytanie wiec może mi pomożecie:

Wiza Schengen C na 45 dni pobytu
1) wydana na okres pół roku ważności
2) wydania na okres dłuższy niż pół roku ważności np: 7 miesięcy

Jak w taki wypadku wygląda liczenie dni pobytu. Proszę o pomoc ponieważ dopiero zaczynam a nie ma mi kto odpowiedzieć na takie pytanie

patrzysz żeby nie przekroczył tych 45 dni dozwolonego pobytu, jakby miał 90 wizę standardową to mógłbyś patrzeć dni pobytu też ze starej 90 jakby taką miał, a tu patrzysz tylko konkretnie tą jedną 45 dniową
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2018, 21:39
Post: #31
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
(06-11-2018 18:08 )Lukaszenko323 napisał(a):  
(12-05-2015 12:59 )ja84 napisał(a):  Cześć wszystkim mam jedno pytanie odnoścnie licznia dni pobytu ponieważ jestem mlodym funkcjonariuszem a od swoich kolegow nie potrafiłem uzyskać odpowiedzi na takie pytanie wiec może mi pomożecie:

Wiza Schengen C na 45 dni pobytu
1) wydana na okres pół roku ważności
2) wydania na okres dłuższy niż pół roku ważności np: 7 miesięcy

Jak w taki wypadku wygląda liczenie dni pobytu. Proszę o pomoc ponieważ dopiero zaczynam a nie ma mi kto odpowiedzieć na takie pytanie

patrzysz żeby nie przekroczył tych 45 dni dozwolonego pobytu, jakby miał 90 wizę standardową to mógłbyś patrzeć dni pobytu też ze starej 90 jakby taką miał, a tu patrzysz tylko konkretnie tą jedną 45 dniową

Złota łopata Big Grin @Lukaszenko323' - @ja84' na pewno czekał na odpowiedź 3,5 roku Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2018, 23:41
Post: #32
RE: Liczenie pojezdek - jak to ogarnąć
(06-11-2018 21:39 )quasimodo1 napisał(a):  ....
Złota łopata Big Grin @Lukaszenko323' - @ja84' na pewno czekał na odpowiedź 3,5 roku Big Grin

Oj tam, oj tam czepiasz sięWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS