Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jest mi źle - Jest mi dobrze
25-09-2015, 15:30
Post: #61
RE: Podwyżka 2016
informatyk w sg. jak fatalnym trzeba być w tym zawodzie żeby rezygnować ze świetnego hajsu na cywilnym rynku.

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 16:39
Post: #62
RE: Podwyżka 2016
Oj, zdziwiony byłbyś, jak byś zobaczył ile zarobić mogą informatycy w kgsg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 17:04
Post: #63
RE: Podwyżka 2016
(25-09-2015 15:30 )mlody kot napisał(a):  informatyk w sg. jak fatalnym trzeba być w tym zawodzie żeby rezygnować ze świetnego hajsu na cywilnym rynku.

Informatyk niewiele, za to programista może zarabiać naprawdę ładnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 20:04
Post: #64
RE: Podwyżka 2016
Bo prawdziwy informatyk to ktos, kto jest oblatanym bazodanowcem, programista, lamie zabezpieczenia, itp.

Ten kto potrafi obslugiwac kompa to nie informatyk Smile

Ps. Co do kierownika budowy - szkoda, ze nim nie jestem - u mnie za prowadzenie dziennika "na sztuke" KB bierze od 2,5 kpln w gore...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 20:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2015 21:12 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #65
RE: Podwyżka 2016
Po co się męczyć w tej robocie, skoro są miejsca, gdzie się lepiej zarabia. To do roboty. Rzucać kwit o zwolnienie. Dlaczego masz wypruwać flaki za jakieś ochłapy? Za marną trzynastą pensję. Skromne uposażenia. No? Kejzer sos. Pokaż, że jesteś macho. Rzuć robotę. A za 2016 przyślesz mi pit. Zobaczymy. Co?

Admin jak zwykle tnie posty. Ciekawe po co. To chyba jest jego osobisty pamiętnik. Który ma być bez skazy. Teraz ta rozmowa wygląda kuriozalnie. Posty wyrwane z kontekstu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 22:32
Post: #66
RE: Podwyżka 2016
Szelki juz wisza, ofiaro losu, ktoremu sg uratowala zycie Smile

Ps. Co do PITa - Ty naprawde nie masz pojecia o rynku pracy i o tym do czego jest potrzebna ksiegowa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2015, 10:35
Post: #67
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(25-09-2015 20:49 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Po co się męczyć w tej robocie, skoro są miejsca, gdzie się lepiej zarabia. To do roboty. Rzucać kwit o zwolnienie. Dlaczego masz wypruwać flaki za jakieś ochłapy? Za marną trzynastą pensję. Skromne uposażenia. No? Kejzer sos. Pokaż, że jesteś macho. Rzuć robotę. A za 2016 przyślesz mi pit. Zobaczymy. Co?

Admin jak zwykle tnie posty. Ciekawe po co. To chyba jest jego osobisty pamiętnik. Który ma być bez skazy. Teraz ta rozmowa wygląda kuriozalnie. Posty wyrwane z kontekstu.

A kolega jest chyba jednym z tych, którym SG uratowała życie i zarabiając 3tyś zł złapał Pana Boga za nogi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2015, 11:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2015 11:04 przez michael33.)
Post: #68
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
[quote='Kłykcin kończysty'
Po co się męczyć w tej robocie, skoro są miejsca, gdzie się lepiej zarabia. To do roboty. Rzucać kwit o zwolnienie. Dlaczego masz wypruwać flaki za jakieś ochłapy? Za marną trzynastą pensję. Skromne uposażenia. No? Kejzer sos. Pokaż, że jesteś macho. Rzuć robotę. A za 2016 przyślesz mi pit. Zobaczymy. Co?


Słyszałem niedawno historię jak Dyrektor informatyki chciał zatrudnić wysokiego klasy specjalistę z poważanej firmy IT. Wychodził u 01 wartościowanie stanowiska z pensją która dorównywała lub przewyższała pensję 01. Nasz komendant musiał zbierać szczękę z podłogi gdy na spotkaniu podczas zatrudnienia osoba ta, z uśmiechem powiedziała sorry, ale właśnie dostał na rękę płacę dwukrotnie większą w innej firmie IT.

Możemy się licytować w nieskończoność czy lepiej w cywilu czy gorzej.

W mojej specjalność mam dwukrotnie gorzej. Ale nie biadolę, uważam że służba ojczyźnie to honor i obowiązek. A że wkrótce odejdę z wysługą i zacznę dorabiać porządne pieniądze żeby mieć na porządną, nie państwową emeryturę to już inna historia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2015, 13:08
Post: #69
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(25-09-2015 22:32 )keyser soze napisał(a):  Szelki juz wisza, ofiaro losu, ktoremu sg uratowala zycie Smile

Ps. Co do PITa - Ty naprawde nie masz pojecia o rynku pracy i o tym do czego jest potrzebna ksiegowa...

Ten co mu SG nie uratowała życia. Dobre.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2015, 14:24
Post: #70
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(26-09-2015 13:08 )Kłykcin kończysty napisał(a):  
(25-09-2015 22:32 )keyser soze napisał(a):  Szelki juz wisza, ofiaro losu, ktoremu sg uratowala zycie Smile

Ps. Co do PITa - Ty naprawde nie masz pojecia o rynku pracy i o tym do czego jest potrzebna ksiegowa...

Ten co mu SG nie uratowała życia. Dobre.

Nie mierz mnie swoja miara.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2015, 16:34
Post: #71
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
Smęcisz, sierżancie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2015, 15:43
Post: #72
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(26-09-2015 16:34 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Smęcisz, sierżancie.


He he...i już żałosnego buraka nie ma między Nami Big Grin

Jaka szkoda....haha
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2015, 15:19
Post: #73
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(25-09-2015 15:30 )mlody kot napisał(a):  informatyk w sg. jak fatalnym trzeba być w tym zawodzie żeby rezygnować ze świetnego hajsu na cywilnym rynku.
Może nie wszyscy są tacy fatalni
http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...na+na+efni
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2015, 19:39
Post: #74
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(01-10-2015 15:19 )lenek napisał(a):  
(25-09-2015 15:30 )mlody kot napisał(a):  informatyk w sg. jak fatalnym trzeba być w tym zawodzie żeby rezygnować ze świetnego hajsu na cywilnym rynku.
Może nie wszyscy są tacy fatalni
http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...na+na+efni

Wolny rynek to i duża konkurencja również w zawodzie informatyka. A w SG ma się pewny pieniądz i dość dobry socjal w postaci szybkiej emerytury. Z emeryturą w kieszeni zawsze można wrócić na wolny rynek i tam odnieść sukces bądź porażkę. Absolutnie nie oceniałbym jakości informatyków przez pryzmat pracy gdziekolwiek ..intelekt jest wartością niezależną od umowy o pracę z poszczególnym pracodawcą do tego każdy ma prawo tego pracodawcę wybierać samodzielnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2016, 20:29
Post: #75
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
trwają przygotowania do oddelegowywania funk. z zachodu na wschód, duże ilości, przygotowywane są już lisy tzw. chętnych ! Co to będzie, pewnie rzeź niewinątek i załatwianie prywatnych porachunków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2016, 21:23
Post: #76
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
(25-02-2016 20:29 )głosmój napisał(a):  trwają przygotowania do oddelegowywania funk. z zachodu na wschód, duże ilości, przygotowywane są już lisy tzw. chętnych ! Co to będzie, pewnie rzeź niewinątek i załatwianie prywatnych porachunków.
Znowu nawijacie o jakichś przenosinach to już było i jakoś żadnych przenosin nie było, może masz na myśli oddelegowania na światowe dni młodzieży bo takie będą na 100 % ale one dotknął również wschód.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2016, 13:25
Post: #77
RE: Jest mi źle - Jest mi dobrze
Takie zawody związane z rozwojem technologii to wiadomo, że opłacalne Wink

"Od lat nic, albo brat wszystko na raz"
penisvergroter penisvergrösserung penisförstoring
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 17:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2016 17:43 przez Grubcio.)
Post: #78
Zmiany w systemie emerytalnym
Kto tu mówi o wrzucaniu wszystkich do jednego worka Smile niki nazywając ludzi biorących 500+ nierobami no ładnie i jeszcze obrażając ludzi z polskich wsi no po prostu wstyd i hańba Smile według mnie nie masz pojęcia o czym piszesz to po raz, a po dwa taki program już dawno powinien istnieć w naszym społeczeństwie Smile Smile do tego znając życie i realia to pewnie żal du...sze ściska bo kumpel z roboty dostaje 500+ a ta osoba nie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 18:28
Post: #79
RE: Zmiany w systemie emerytalnym
150 tys. kobiet zrezygnowalo z pracy ktora niejednokrotnie jest ponad sily, i za glodowe pensje.
To jest wlasnie patologia. Niech pracodawcy zaczna placic godziwie wowczas kobiety nie beda rezygnowac z pracy.
Ojjj, cos czuje, ze wiatr zmian tknal co poniektorych i swe flustracje na wladze wy!ewaja pod plaszczykiem negacji ustawy deubekizacyjnej.

A do tych co obrazaja mlodych "dzinksow" powiem tak: troszke szacunku i pokory bo ta mlodziez do 55 roku zycia bedzie na swoich "mocnych dwojkach" harowac na wasze tluste emerytury.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 18:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2016 18:41 przez Grubcio.)
Post: #80
RE: Zmiany w systemie emerytalnym
Ostatnio fajnie duda powiedział, o lamentach co do 500+ bo kobiety się zwalniają, to niech pracodawcy płacą więcej niż 1200 zł Smile 500+ miało tez nieco ruszyć nasza gospodarkę problem jedynie w tym, że część sklepów nie płaci u nas podatków niestety Smile ehh widzę niektórzy gorzej jak dzieci Smile co do nikiego przecież nazwał wszystkich ludzi polskiej wsi posiadających dzieci nierobami Smile według mnie te dzieci będą pracować na wasze emki Smile patologii jest wiele to że jedna rodzina pije nie znaczy że robi to druga... szkoda słów żal wam dupę ściska z tym programem bo ktoś dostaje a wy nie... Smile

P.S: wiedźma mnie uprzedziła i widzę mamy podobny punkt widzenia miło słyszeć jakiś odzew w tej ciemnej głuszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS