Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oddelegowania
27-09-2015, 01:14
Post: #1
oddelegowania
Szanowne koleżanki/koledzy.
Jak uważacie, czy ze wzrostem liczby emigrantów udających się do Niemiec, Szwecji nowym szlakiem, tj. przez Bułgarię i dalej Słowację, Ukrainę grożą nam masowe oddelegowania w rejony płd. kraju celem zabezpieczenia tamtejszej granicy?
Jak uważacie, jaką politykę przyjmie wierchuszka naszej formacji? De facto południowa flanka została ostatnimi czasy bardzo ogołocona...

Mam mieszane odczuciaHuh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 09:37
Post: #2
RE: oddelegowania
Ja tam sie nigdzie nie wybieram.
Niech jada ci, co rozp...ili SG na poludniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 09:43
Post: #3
RE: oddelegowania
(27-09-2015 09:37 )keyser soze napisał(a):  Ja tam sie nigdzie nie wybieram.
Niech jada ci, co rozp...ili SG na poludniu.

Pojedziesz, pojedziesz. To Twój obowiązek, honor i duma, być dyspozycyjnym i mobilnym, i własną piersią bronić nienaruszalności granicy państwowej. Czyż nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 10:04
Post: #4
RE: oddelegowania
(27-09-2015 01:14 )wiedźma napisał(a):  Szanowne koleżanki/koledzy.
Jak uważacie, czy ze wzrostem liczby emigrantów udających się do Niemiec, Szwecji nowym szlakiem, tj. przez Bułgarię i dalej Słowację, Ukrainę grożą nam masowe oddelegowania w rejony płd. kraju celem zabezpieczenia tamtejszej granicy?
Jak uważacie, jaką politykę przyjmie wierchuszka naszej formacji? De facto południowa flanka została ostatnimi czasy bardzo ogołocona...

Mam mieszane odczuciaHuh

Wiedżma . Znajdż plusy takiego oddelegowania.A może spotkasz na swej drodze jakiegoś "Księcia Orientu" ,zakochasz się i wyjdziesz za mąż.Wink
(27-09-2015 01:14 )wiedźma napisał(a):  Szanowne koleżanki/koledzy.
Jak uważacie, czy ze wzrostem liczby emigrantów udających się do Niemiec, Szwecji nowym szlakiem, tj. przez Bułgarię i dalej Słowację, Ukrainę grożą nam masowe oddelegowania w rejony płd. kraju celem zabezpieczenia tamtejszej granicy?
Jak uważacie, jaką politykę przyjmie wierchuszka naszej formacji? De facto południowa flanka została ostatnimi czasy bardzo ogołocona...

Mam mieszane odczuciaHuh

Zejdż na ziemię. Żadne dodatkowe kontrole i budowanie zasieków nie powstrzyma przed zalewem fali imigrantów . "Makrela" przyznała iż pomimo przywrócenia kontroli granicznej w stylu wyrywkowych kontroli na granicach Niemiec - wlało się przez ostatni tydzień coś koło 30 tysięcy . Węgrzy pomimo wybudowania płotu upychają do Austrii od 1 tysiąca do 1,5 tysiąca - codziennie. Codziennie na greckie włoskie wysepki przybywa po kilka tysięcy. A tutaj czekają na swoją kolej do barki desantowej https://upload.wikimedia.org/wikipedia/c...e_Camp.jpg Problemem to są raczej politycy pięknoduchy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 10:46
Post: #5
RE: oddelegowania
quasimodo1 - zgadzam się z Tobą, jednak pytanie brzmi, czy mimo to, będziemy rozlokowywani na południu Polski? Wiadomo - strzec granicy trzeba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2015, 13:54
Post: #6
RE: oddelegowania
(27-09-2015 10:46 )wiedźma napisał(a):  quasimodo1 - zgadzam się z Tobą, jednak pytanie brzmi, czy mimo to, będziemy rozlokowywani na południu Polski? Wiadomo - strzec granicy trzeba.

Wiadomo - gdy przyjdzie fala , to rozlokują więcej SG na południu - i zrobią to bez względu jaka opcja polityczna wygra wybory . Pojedziesz razem z Żandarmerią Wojskową i kuchnią polową 18 pułku rozpoznawczego - chociaż jako że jesteś z Podlaskiego OSG to może Ciebie uratować opcja wzmocnienia granicy z Litwą . Obecni imigranci są jak zombie powtarzają sobie tylko Germany,Germany - ich interesują tylko Niemcy , no i może Szwecja , nie tam żadna Bulanda ,gdzie socjal jest marny.Chociaż Reichstag zaczął debatować nad przepisami mówiącymi nad obcięciem go w 2/3 .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 11:59
Post: #7
RE: oddelegowania
???
http://niezalezna.pl/70829-niemcy-nie-mi...ntracyjnym
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 20:13
Post: #8
RE: oddelegowania
Bo to bardzo praktyczny naród jest.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2015, 06:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2015 07:43 przez nettai.)
Post: #9
RE: oddelegowania
(27-09-2015 13:54 )quasimodo1 napisał(a):  
(27-09-2015 10:46 )wiedźma napisał(a):  quasimodo1 - zgadzam się z Tobą, jednak pytanie brzmi, czy mimo to, będziemy rozlokowywani na południu Polski? Wiadomo - strzec granicy trzeba.

Wiadomo - gdy przyjdzie fala , to rozlokują więcej SG na południu - i zrobią to bez względu jaka opcja polityczna wygra wybory . Pojedziesz razem z Żandarmerią Wojskową i kuchnią polową 18 pułku rozpoznawczego - chociaż jako że jesteś z Podlaskiego OSG to może Ciebie uratować opcja wzmocnienia granicy z Litwą . Obecni imigranci są jak zombie powtarzają sobie tylko Germany,Germany - ich interesują tylko Niemcy , no i może Szwecja , nie tam żadna Bulanda ,gdzie socjal jest marny.Chociaż Reichstag zaczął debatować nad przepisami mówiącymi nad obcięciem go w 2/3 .

Na granicę z Litwą są oddelegowania z Oddziału.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2015, 11:12
Post: #10
RE: oddelegowania
Informacyjnie podaję, że osoba o nicku "Kłykcin kończysty" została zablokowana. Powód - wielokrotne łamanie regulaminu (wulgarność, obsceniczne obrażanie innych uczestników). Osobiście jestem bardzo tolerancyjny na tzw. wolność słowa ale trzeba znać granice dobrego smaku i jednak ich nie przekraczać. Ze swej strony cały czas proszę o poszanowanie kultury wypowiedzi. Nie musimy się ze sobą zgadzać jednak powinniśmy wzajemnie się szanować - również anonimowo. PozdrawiamSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2015, 14:21
Post: #11
RE: oddelegowania
(29-09-2015 11:12 )PlanetaX napisał(a):  Informacyjnie podaję, że osoba o nicku "Kłykcin kończysty" została zablokowana. Powód - wielokrotne łamanie regulaminu (wulgarność, obsceniczne obrażanie innych uczestników). Osobiście jestem bardzo tolerancyjny na tzw. wolność słowa ale trzeba znać granice dobrego smaku i jednak ich nie przekraczać. Ze swej strony cały czas proszę o poszanowanie kultury wypowiedzi. Nie musimy się ze sobą zgadzać jednak powinniśmy wzajemnie się szanować - również anonimowo. PozdrawiamSmile

Prawidłowe działanie. Jak ktoś chcę się dowartościować ubliżając innym to niech to robi na forach faktu, pudelka itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2016, 20:30
Post: #12
RE: oddelegowania
Trwają przygotowania do oddelegowywania funk. z zachodu na wschód, duże ilości, przygotowywane są już lisy tzw. chętnych ! Co to będzie, pewnie rzeź niewiniątek, załatwianie prywatnych porachunków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2016, 21:10
Post: #13
RE: oddelegowania
(25-02-2016 20:30 )głosmój napisał(a):  Trwają przygotowania do oddelegowywania funk. z zachodu na wschód, duże ilości, przygotowywane są już lisy tzw. chętnych ! Co to będzie, pewnie rzeź niewiniątek, załatwianie prywatnych porachunków.

Niebawem ruszy też Karpacki OSG, tam też potrzeba trochę kadry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2016, 08:33
Post: #14
RE: oddelegowania
Każdy z nas ma " Lojalkę" w teczce więc w czym problem? Sami przyjmując się do tej formacji się na to zgadzaliśmy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2016, 10:33
Post: #15
RE: oddelegowania
Na szczęście jestem na placówce z chronicznym brakiem kontrolerów. Choć siły gblowskie zostały rozbudowane do granic absurdu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS