Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z SG do Policji
10-11-2015, 23:50
Post: #381
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Jeżeli jest zgoda Policji i SG to jest to tylko czystą formalnością.
Ja przerabiałem to 1.5 roku temu i od tego czasu służę w Policji.
POZDRAWIAM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2015, 18:09
Post: #382
RE: Przeniesienie z SG do Policji
No mam nadzieje ze bbędzie wszystko ok:/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2015, 11:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2015 12:00 przez k1kristo.)
Post: #383
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Witam.

Mam pytanie, otóż w zeszłym tygodniu złożyłem wniosek o przeniesienie i pytanie jest tego typu, że jak się dowiem o decyzji i ile to trwa? Jeśli dostanę odmowną, jak się dowiem na jakim szczeblu zaopiniowali mnie negatywnie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2015, 23:07
Post: #384
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Szanowni użytkownicy forum... prosiłbym Was o napisanie , po ilu latach służby w SG przenieśliście się do Policji i czy dużo czasu zajęło Wam opanowanie "całości niebieskiego zagadnienia". Piszę nie bez przyczyny, po 8 latach w SG bardzo się zastanawiam nad zmianą na kolor niebieski. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 05:30
Post: #385
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Do wahajacych sie.
Dajcie sobie jeszcze na wstrzymanie. W najbliższym okresie SG powinna być na fali. Będą zatrudniać nowych funkow, odbudowywać zniszczone przez poprzednia ekipę struktury. Także podejrzewam że chude lata powoli mają się ku koncowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 07:50
Post: #386
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(04-12-2015 05:30 )wiedźma napisał(a):  Do wahajacych sie.
Dajcie sobie jeszcze na wstrzymanie. W najbliższym okresie SG powinna być na fali. Będą zatrudniać nowych funkow, odbudowywać zniszczone przez poprzednia ekipę struktury. Także podejrzewam że chude lata powoli mają się ku koncowi.

Wiedźma ? O czym Ty mówisz. Przecież w Policji ostatnie lata jeśli chodzi o uposażenia funkcjonariuszy były latami chudym tak samo jak w SG. Jeśli chodzi o reorganizację - tak samo jak w SG - u nich zlikwidowali kilkaset komisariatów.Jeśli będą tłuste lata - to we wszystkich formacjach mundurowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2016, 19:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016 19:10 przez kamo33.)
Post: #387
RE: Przeniesienie z SG do Policji
a czy orientuje sie ktos czy zatrudniajac sie w policji (nie mylic z przeniesiem) bede znow w sluzbie przygotowawczej czy zalicza mi 6 lat pracy w SG? bo na przeniesienie za porozumieniem stron nie ma raczej co liczyc.

mowiac w skrocie pracujac w sg skladam papiery do policji, przechodze cala pocedure i sie dostaje. w poniedzialek pisze kwit o zwolnienie z SG a we wtorek podpisuje rozkaz w policji.

ciaglosc sluzby bedzie zaliczona z tego co wiem do miesiaca czasu tylko wlasnie zastanawia mnie kwestia materialna a co za tym idzie ten nieszczesny okres przygotowawczy.
pozdrawiam
PoOSG

ktos cos takiego przerabial? co bym zyskal co bym stracil.

praca po godzinach mi nie straszna gdyz obecnie moja sluzba z dojazdami trwa prawie 16 godzin...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2016, 19:34
Post: #388
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(07-01-2016 19:07 )kamo33 napisał(a):  a czy orientuje sie ktos czy zatrudniajac sie w policji (nie mylic z przeniesiem) bede znow w sluzbie przygotowawczej czy zalicza mi 6 lat pracy w SG? bo na przeniesienie za porozumieniem stron nie ma raczej co liczyc.

mowiac w skrocie pracujac w sg skladam papiery do policji, przechodze cala pocedure i sie dostaje. w poniedzialek pisze kwit o zwolnienie z SG a we wtorek podpisuje rozkaz w policji.

ciaglosc sluzby bedzie zaliczona z tego co wiem do miesiaca czasu tylko wlasnie zastanawia mnie kwestia materialna a co za tym idzie ten nieszczesny okres przygotowawczy.
pozdrawiam
PoOSG

ktos cos takiego przerabial? co bym zyskal co bym stracil.



praca po godzinach mi nie straszna gdyz obecnie moja sluzba z dojazdami trwa prawie 16 godzin...

Tracisz dużo, czeka cię:
służba przygotowawcza
kurs podstawowy (który nie masz pewności że ukończysz w przeciwieństwie do SG)
przydział służbowy w/g uznania Komendanta Wojewódzkiego a nie tak jak teraz jednostka którą wskazujesz w prośbie o przeniesienie. Także lepiej umówić się z 01 OSG i przedstawić mu po ludzku swoje argumenty lub pisać prośby do zmęczenia. PZDR
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2016, 19:42
Post: #389
RE: Przeniesienie z SG do Policji
no ale wnioskowac chyba mozna o zaliczenie mojego czasu sluzby sg do sluzby przygotowawczej w policji. no badz co badz zoltodziobem nie jestem a na robocie sie troche znam. (moze nie na policyjnej ale tematyka jest podobna)
pozdrawiam i dzieki za szybki odzew Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2016, 21:42
Post: #390
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Tak jak kolega pisal wyzej. W przypadku zwolnienia sie i przyjecia temat jest dosc ciezki. Sam slyszalem dwie opinie. Pierwsza ze gdy dzien przyjecia do pol nastapi zaraz po dniu zwolnienia z sg to zaliczaja ciaglosc. Druga ze ciaglosc zaliczaja niezaleznie od dnia zwolnienia ale dopiero po ukonczeniu calego szkolenia podstawowego. Ponoc rowniez nie ma wowczas koniecznosci odbycia tzw praktyk w pol czyli sluzby w wawie. Jednak jak mowie to sa tylko opinie. Nikt mi nie byl w stanie tego na 100 %'potwierdzic. Kadry rowniez nie sa pewne jak to jest. W razie pytan pisz na priv. Powodzenia w batalii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2016, 09:01
Post: #391
RE: Przeniesienie z SG do Policji
z tego co ja słyszałem i dowiadywałem sie, to niestety ale za wiele tracimy zwalniajac sie z SG a zatrudniajac sie w Policji...
Zdecydowanie lepszym rozwiazaniem jest pisanie do bólu, no i rozmowa z komendiantem SG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2016, 13:47
Post: #392
RE: Przeniesienie z SG do Policji
ja nikogo nie namawiam żeby został w SG albo szedł do Policji ale zastanówcie się czy warto żeby później nie żałować kokosów nie ma szału też własnego zdania też nie możesz mieć tylko statystyki słupki itd.. ale tak jak pisałem wcześniej ZASTANÓWCIE SIĘ pozdrawiam wszystkich
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2016, 15:25
Post: #393
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Zawsze mozna bylo zostac wziętym ginekologiem Wink
Sa plusy i minusy. Policja daje szersze mozliwosci awansu moze nie tyle co w pionie ale w poziomie. Rozmaitość komórek i wydzialow. A w sg nawet jak awansujesz to i tak na stemplu siedzisz gdyz sciezka kariery praktycznie nie istnieje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2016, 15:51
Post: #394
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Ścieżka kariery - pojęcie dość humorystyczne jeśli chodzi o sluzby :-)
Służba na wschodzie jest nielatwa, więc rozumiem Twoje motywy.
Znam ludzi, którzy chcieli się przenieść do policji (względy rodzinne). Nie było jednak na to zgody. Były kontrpropozycje że strony 01. 24h sluzby itd.
Życzę powodzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2016, 17:08
Post: #395
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(08-01-2016 15:51 )marcell napisał(a):  Ścieżka kariery - pojęcie dość humorystyczne jeśli chodzi o sluzby :-)
Służba na wschodzie jest nielatwa, więc rozumiem Twoje motywy.
Znam ludzi, którzy chcieli się przenieść do policji (względy rodzinne). Nie było jednak na to zgody. Były kontrpropozycje że strony 01. 24h sluzby itd.
Życzę powodzenia.


Służba w Policji jeżeli chodzi o różnorodność zdecydowanie ciekawsza (bez porównania z SG) rozwój zawodowy - zależy od wielu rzeczy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2016, 23:22
Post: #396
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(08-01-2016 17:08 )fuszsg napisał(a):  Służba w Policji jeżeli chodzi o różnorodność zdecydowanie ciekawsza (bez porównania z SG)
Zależy gdzie trafisz i co lubisz robić.

(08-01-2016 15:25 )kamo33 napisał(a):  Policja daje szersze mozliwosci awansu moze nie tyle co w pionie ale w poziomie. Rozmaitość komórek i wydzialow.
Ciekawe ... Wyszło mi, że w SG nie ma OPP i CBŚ Smile A możliwości ruchu jak wszędzie, albo masz garba, albo masz szczęście, albo ktoś Cię zauważy, albo przepychasz się z lumpami do emki.

(08-01-2016 15:25 )kamo33 napisał(a):  A w sg nawet jak awansujesz to i tak na stemplu siedzisz gdyz sciezka kariery praktycznie nie istnieje.
80% CSI robiło kiedyś na stemplu lub na pasku. Tylko w odpowiednim momencie zainwestowali w wiedzę ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2016, 00:42
Post: #397
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(08-01-2016 23:22 )lenek napisał(a):  Ciekawe ... Wyszło mi, że w SG nie ma OPP i CBŚ

Zapomniałeś o Archiwum X Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2016, 04:53
Post: #398
RE: Przeniesienie z SG do Policji
No chyba mi nie powiesz ze w sg jest tyle samo mozliwosciu ruchu co w policji. Na byle komisariat na wiosce mozesz sie przenieść jak dobrze sie ugadasz a w sg tylko sciana wschodnia. Czyli zamienić dojazd z 60km na 80 ewentualnie 180...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2016, 07:35
Post: #399
RE: Przeniesienie z SG do Policji
W Policji nie ma czegoś takiego jak ścieżka kariery niema grup nie ma awansu nie ma dodatków kwitnie na 2 grupie bo wyżej nie masz co liczyć chyba ze ważenia się używa :-) dodatek 50 zł także bez szaleństw szacunek zerowy jak u ludzi tak i u przełożonych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2016, 16:29
Post: #400
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(09-01-2016 04:53 )kamo33 napisał(a):  No chyba mi nie powiesz ze w sg jest tyle samo mozliwosciu ruchu co w policji. Na byle komisariat na wiosce mozesz sie przenieść jak dobrze sie ugadasz a w sg tylko sciana wschodnia. Czyli zamienić dojazd z 60km na 80 ewentualnie 180...
To jest "awans geograficzny", a nie poziomy lub pionowy Smile. Oczywiście wszystkich przenoszą zgodnie z ich życzeniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS