Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
30-01-2016, 14:58
Post: #701
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Rok w rok jest w okolicach walentynek (mundurowka tez jakos w polowie kwietnia). Czy naprawde w SG pracuja tacy ulomni ludzie, ze nie potrafia tego ogarnac i musza co roku sie o to samo pytac? Masakra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2016, 15:18
Post: #702
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(30-01-2016 14:58 )straznik123 napisał(a):  Rok w rok jest w okolicach walentynek (mundurowka tez jakos w polowie kwietnia). Czy naprawde w SG pracuja tacy ulomni ludzie, ze nie potrafia tego ogarnac i musza co roku sie o to samo pytac? Masakra.

Kolego tu Niechodzi o ułomność, padło zapytanie to czemu odrazu jakiś komentarz zbędny. Ja już się spotakałem nieraz niepasuje Ci nieodpowiadaj albo przejdź sobie do innego działu. To jest właśnie Poland masakra....
Wracam do pytania, kolego okolice 12-14 luty. Smile pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2016, 15:39
Post: #703
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Dla mnei to jednak jest ulomnosc jezeli co roku padaja te same pytania i takie same odpowiedzi. Poza tym masz taka skleroze, ze nie pamietasz kiedy co roku dostajesz te swiadczenia? Moze zacznijcie jeszcze pytac w polowie miesiaca, kiedy wyplata.
Ten temat mam 700 postow, a polowa z nich to pytania typu: "kiedy trzynastka", "kiedy mundurowka" itp itd. Jak ktos czytac nie potrafi tego co sie tutaj pisze w kolko oraz laczyc faktow z przeszlosci i przypomniec sobie keidy mial kase na koncie to nie wiem jak takie osoby sobie radza w zyciu codziennym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2016, 17:38
Post: #704
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(30-01-2016 15:39 )straznik123 napisał(a):  Dla mnei to jednak jest ulomnosc jezeli co roku padaja te same pytania i takie same odpowiedzi. Poza tym masz taka skleroze, ze nie pamietasz kiedy co roku dostajesz te swiadczenia? Moze zacznijcie jeszcze pytac w polowie miesiaca, kiedy wyplata.
Ten temat mam 700 postow, a polowa z nich to pytania typu: "kiedy trzynastka", "kiedy mundurowka" itp itd. Jak ktos czytac nie potrafi tego co sie tutaj pisze w kolko oraz laczyc faktow z przeszlosci i przypomniec sobie keidy mial kase na koncie to nie wiem jak takie osoby sobie radza w zyciu codziennym.
Spoko ludziska...moze umówmy sie podnosic temat po terminie...jak nie wypłaca?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2016, 20:27
Post: #705
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Jakby nie posty o trzynastce, mundurówce, nagrodach na maja i listopada to nie było by o czym gadać na forum. To właśnie dzięki takim tematom to forum żyje.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2016, 09:16
Post: #706
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Służby mundurowe: trzynastki w 2016 roku mogą być niższe

http://www.rp.pl/Trzynastki-/302029979-S....html#ap-1
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2016, 17:24
Post: #707
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(03-02-2016 09:16 )PlanetaX napisał(a):  Służby mundurowe: trzynastki w 2016 roku mogą być niższe

http://www.rp.pl/Trzynastki-/302029979-S....html#ap-1

Z tego co przeczytałem to mogą być niższe ale mogą być również wyższe. Jeżeli dobrze zrozumiałem to będzie to średnia za cały rok z nagrodami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2016, 00:04
Post: #708
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
A ja się cieszyłem, że dźwignęli mi dodatek służbowy na miesiąc grudzień a nie tak jak zawsze na listopad.
Nagrody do trzynastki się nie wliczają chyba, że za nagrodę uznamy dźwignięcie dodatku na czas określony. Nagroda roczna to 1/12 rocznego uposażenia a owe uposażenie to uposażenie zasadnicze wraz z dodatkami: wysługa, stopień, funkcyjny/służbowy, morski/lotniczy.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2016, 06:35
Post: #709
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(04-02-2016 00:04 )niepokorny napisał(a):  A ja się cieszyłem, że dźwignęli mi dodatek służbowy na miesiąc grudzień a nie tak jak zawsze na listopad.
Nagrody do trzynastki się nie wliczają chyba, że za nagrodę uznamy dźwignięcie dodatku na czas określony. Nagroda roczna to 1/12 rocznego uposażenia a owe uposażenie to uposażenie zasadnicze wraz z dodatkami: wysługa, stopień, funkcyjny/służbowy, morski/lotniczy.

Przecież nasze nagrody to nic innego jak podniesienie dodatku na czas określony. Ciekawi mnie tylko ile w tym artykule jest prawdy, bo aby zmienić sposób liczenia musi zmienić się też rozporządzenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2016, 07:07
Post: #710
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
zwiekszony dodatek sluzbowy wliczny jest do 13, i wydaje mi się że akurat w tym wypadju muszę przyznac rację twórca pomyslu....skonczy się szybowanie dodatkow w grudniu xelem zwiekszenia nagrody rocznej......jak sama nazwa wskazuje 13 jest nagroda za roczny wklad funka w służbę a nie za grudniowe spiecie posladow jak ktos sie stara caly rok i mial systematycznie utrzymywany kwartalnik z reguły na tym samym poziomie to nie ma co się martwic
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2016, 13:12
Post: #711
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
To w sumie jest interesujace na jakiej podstawie zaliczano nam 13stke jako grudniowa pensje? :-)
Dostałem rozkaz z podstawą prawną art113a ustawy o SG traktującym o 1/12 uposażenia. Skąd ta interpretacja że 1/12 to akurat był a już nie jest grudzień - nie wiem :-) Nie doszukalem się żadnego rozporządzenia na ten temat. Dla mnie logiczne jest zastosowanie w ustawie 1/12 jako średniej z całego roku. Gdyby ustawodawca chciał wybrać konkretny miesiac, to by wskazał że np. grudzień. No ale może o czymś nie wiem :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2016, 18:03
Post: #712
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Warunki wypłacania "starej" nagrody rocznej były zawarte w rozporządzeniu do UoSG. Nowelizacja naszej ustawy zniosła art. UoSG na podstawie którego zostało wydane rozporządzenie w sprawie "starej" nagrody rocznej więc automatycznie rozporządzenie to zostało uznane za uchylone. Warunki przyznawania i wypłacania "nowej" nagrody rocznej są już zapisane w UoSG.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2016, 18:41
Post: #713
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(04-02-2016 18:03 )niepokorny napisał(a):  Warunki wypłacania "starej" nagrody rocznej były zawarte w rozporządzeniu do UoSG. Nowelizacja naszej ustawy zniosła art. UoSG na podstawie którego zostało wydane rozporządzenie w sprawie "starej" nagrody rocznej więc automatycznie rozporządzenie to zostało uznane za uchylone. Warunki przyznawania i wypłacania "nowej" nagrody rocznej są już zapisane w UoSG.

Faktycznie jest zapis w UoSG. Ten sposób liczenia według mnie jest sprawiedliwy gdyż jest to nagroda za cały rok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2016, 21:31
Post: #714
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
I wszystko jasne. Dzieki Niepokorny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2016, 15:34
Post: #715
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Jakieś przecieki kiedy 13 - stka? :-) :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2016, 16:16
Post: #716
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
W ten piatek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2016, 18:28
Post: #717
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Tez cos slyszalem, ze 12go Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2016, 19:35
Post: #718
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Jutro płacą 13 - tki :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2016, 21:12
Post: #719
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(11-02-2016 19:35 )Valhalla49 napisał(a):  Jutro płacą 13 - tki :-)
CoolBig Grin
https://www.youtube.com/watch?v=L9EK8hXtqeY
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2016, 06:16
Post: #720
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Przyznać się, że jeszcze nie ma, a już wydanaBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS