Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realia polskich służb mundurowych
16-06-2016, 06:53
Post: #561
RE: Realia polskich służb mundurowych
Panowie, ja nie oczekuje analizy co ma być i dlaczego, jedynie zapodałem temat do potwierdzenia faktu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 18:34
Post: #562
RE: Realia polskich służb mundurowych
Sąd okręgowy zmienia wyrok i uniewinnia policjanta oskarżonego o zranienie kibica:

http://www.tvn24.pl/sad-uniewinnil-polic...604,s.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2016, 19:16
Post: #563
RE: Realia polskich służb mundurowych
brawo
http://natemat.pl/183187,ojciec-nie-mogl...cym-liscie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 10:21
Post: #564
RE: Realia polskich służb mundurowych
O jego wyczynach na wakacjach w Chorwacji mówiła cała Polska. To jeden z kierowników w więzieniu w Gorzowie:

http://gorzow.wyborcza.pl/gorzow/1,36844...z4EzPbeHBN

Incydent w Chorwacji. Polak, który nie chciał zapłacić za obiad, to strażnik więzienny. Został zawieszony

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,I...omosc.html



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2016, 16:45
Post: #565
RE: Realia polskich służb mundurowych
To był rohatyniec albo jelonek dębowy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2016, 07:55
Post: #566
RE: Realia polskich służb mundurowych
a to niespodzianka ??!!
http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-k...luzej.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2016, 08:14
Post: #567
RE: Realia polskich służb mundurowych
Pojawiły się sygnały o złych warunkach na ŚDM. A ja podjąłem polemikę:

Cytat:Proszę państwa, w służbie bywa różnie. Raz się trafi lepiej, smaczne jedzonko, komfortowe kwatery. A raz trafi się dużo poniżej tego, co kiedykolwiek moglibyśmy sobie wyobrazić jako desygnat pojęcia nędza.

Zapraszam do lektury:

Link - Policja - pewnie bardzo się narażę

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2016, 16:02
Post: #568
RE: Realia polskich służb mundurowych
(28-07-2016 08:14 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  Pojawiły się sygnały o złych warunkach na ŚDM. A ja podjąłem polemikę:

Cytat:Proszę państwa, w służbie bywa różnie. Raz się trafi lepiej, smaczne jedzonko, komfortowe kwatery. A raz trafi się dużo poniżej tego, co kiedykolwiek moglibyśmy sobie wyobrazić jako desygnat pojęcia nędza.

Zapraszam do lektury:

Link - Policja - pewnie bardzo się narażę
Pan Szmarowski, specjalista od usuwania ze swojego profilu na fejsie osób próbujących podjąć jakąkolwiek polemikę z nim, spłodził tekst na podstawie kilku memów. Ktoś wrzucił coś dla beki, a on się obruszyl. Skąd ta pewność, że to policjanci? Pamietam, że podczas szczytu Nato, to właśnie policjanci i borowicy dzielili się z sg suchym prowiantem. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2016, 20:30
Post: #569
RE: Realia polskich służb mundurowych
(28-07-2016 16:02 )marcell napisał(a):  Pan Szmarowski, specjalista od usuwania ze swojego profilu na fejsie osób próbujących podjąć jakąkolwiek polemikę z nim

Na swoim profilu na fejsie nie usuwam osób, tylko je blokuję, a robię to głównie wtedy, gdy komuś myli się polemika z prostactwem.

Jeśli chodzi o podstawę mojego tekstu, to proszę łaskawie zajrzeć na facebookowy profil Internetowego Forum Policyjnego, gdzie pod linkiem do artykułu rozgorzała emocjonalna dyskusja.

Druga dyskusja toczy się na profilu MDR.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2016, 08:29
Post: #570
RE: Realia polskich służb mundurowych
Widzisz rebeliancie, problem leży w tym, że dotyczy najniższej kasty mundurowych. Ty jako oficer z ośrodka, zapewne nigdy nie brałeś udziału w takich spędach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2016, 09:42
Post: #571
RE: Realia polskich służb mundurowych
(29-07-2016 08:29 )keyser soze napisał(a):  Widzisz rebeliancie, problem leży w tym, że dotyczy najniższej kasty mundurowych. Ty jako oficer z ośrodka, zapewne nigdy nie brałeś udziału w takich spędach.

Zanim trafiłem do ośrodka, robiłem co innego. Brałem udział w wielu przedsięwzięciach, także w licznych spędach. I znam doskonale warunki, w jakich można bytować podczas roboty na wyjeździe.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2016, 22:22
Post: #572
RE: Realia polskich służb mundurowych
Pan Szmirowski musi być kontrowersyjny bo inaczej wiałoby nudą na jego "blogu". Spec w każdym temacie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2016, 02:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2016 02:20 przez Rebeliant Szmarowski.)
Post: #573
RE: Realia polskich służb mundurowych
(29-07-2016 22:22 )Patek666 napisał(a):  Pan Szmirowski musi być kontrowersyjny bo inaczej wiałoby nudą na jego "blogu". Spec w każdym temacie...

Jak widzę, odezwał się kolejny zawiedziony, któremu nie udało się narobić syfu na moim blogu, albo fejsowym profilu. Jakaż finezja. Jakaż anonimowa odwaga. A przede wszystkim - niebywale merytoryczny głos w dyskusji.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2016, 07:14
Post: #574
RE: Realia polskich służb mundurowych
Na pasach odprawia trzech funkow. Podoficer na dwojce. Chorazy na czworce. Oficer na siodemce.
Podoficer w myslach zadaje sobie pytanie: kiedy to ja bede chorazym dostane czworke?
Chorazy: kiedy to ja bede oficerem i dostane siodemke?
Oficer: co ja k... robie na tych pasach?
Oczywiscie wszyscy maja ten sam zakres obowiazkow.
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 07:40
Post: #575
RE: Realia polskich służb mundurowych
Czy TVN24 zatrudnia pracowników na umowy śmieciowe?

Podczas Światowych Dni Młodzieży ekipa TVN24 próbowała stworzyć fakty medialne, mające skompromitować policjantów, biorących udział w zabezpieczeniu ŚDM.

Częstochowa, internat kwaterujący policjantów ze Szczecina. Dwaj panowie podrzucają butelki po piwie na śmietnik, gdzie swoje śmieci wyrzucali także policjanci.

"Dziennikarze" zostali przyłapani przez... policjantów.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, co do intencji pracowników TVN24, to niech sobie uświadomi, że człowiek uczciwy w takim momencie pragnąłby jak najpełniej wyjaśnić motywy swojego działania.




MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 09:16
Post: #576
RE: Realia polskich służb mundurowych
To się nazywa pseudo dziennikarstwo w pełnym wydaniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 10:02
Post: #577
RE: Realia polskich służb mundurowych
A czego sie spodziewac po tvn czy wybiorczej?
Ci, ktorzy im placa, nie pragna silnej policji czy tez ogolnie panstwa, tylko szamba, by latwiej mogli realizowac swoj plan...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 10:09
Post: #578
RE: Realia polskich służb mundurowych
(01-08-2016 10:02 )keyser soze napisał(a):  A czego sie spodziewac po tvn czy wybiorczej?
Ci, ktorzy im placa, nie pragna silnej policji czy tez ogolnie panstwa, tylko szamba, by latwiej mogli realizowac swoj plan...

Dlatego też to usilnie szukanie sensacji a oglądalność tvn i sprzedaż wybiorczej spada. Co mnie osobiście nie smuci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 11:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2016 11:50 przez Bond.)
Post: #579
RE: Realia polskich służb mundurowych
(01-08-2016 10:02 )keyser soze napisał(a):  A czego sie spodziewac po tvn czy wybiorczej?
Ci, ktorzy im placa, nie pragna silnej policji czy tez ogolnie panstwa, tylko szamba, by latwiej mogli realizowac swoj plan...
Widze ze masz niesamowita wiedze na ten temat i wiesz doskonale kto czego chceSmile
DOBRA ZMIANA wie jak sobie wyszkolić PretorianSmile
Bez urazy oczywiścieSmile haha
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 11:49
Post: #580
RE: Realia polskich służb mundurowych
(30-07-2016 07:14 )wiedźma napisał(a):  Na pasach odprawia trzech funkow. Podoficer na dwojce. Chorazy na czworce. Oficer na siodemce. ...
Oficer na pasach?
Albo inaczej, czy to możliwe aby ktoś na 6 czy 7 grupie pracował na pasach jako kontroler?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS