Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uposażenie oraz dodatki po nowemu
11-11-2016, 19:47
Post: #281
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(11-11-2016 06:34 )ezech napisał(a):  ...
i rozumiem że skoro "wasze prosiaki" wynegocjowały 30 dni L4 płatnego to nie będziesz korzystać...
raczej rządzący dali, bo negocjowano od 90 a było wcześniej 100% za każdy dzień.
W sumie złośliwiec powiedziałby że dano 30 dni płatnego L4 ale emka niedługo z ZUSu i po 65 roku płatna Wink

Mnie ciekawi kiedy związkowcy poruszą temat wypłaty za brak kwatery bo wypłacanie tego jest trochę patologiczne, poruszane było nawet na tym forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2016, 22:06
Post: #282
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Nie rozumiem, dlaczego nie może być po równo od stopnia. Jeżeli będzie inaczej to nie pachnie dobrze.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2016, 23:00
Post: #283
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(11-11-2016 08:19 )wiedźma napisał(a):  A więc lenku alternatywa jest - uczestnictwo w wyborach do parlamentu.
W 1993/94 roku moi koledzy też tak mówili, w 97 inni, a niektórzy mieli jeszcze nadzieję w 2001. Życie ich zweryfikowało. Ale Ty możesz wierzyć.
A Ci, którymi pogardzasz robili swoją robotę, raz lepiej, raz gorzej - ale generalnie opóźniali zabieranie przywilejów. Tylko, że nie o wszystkim pisze się na forum, a na pewno nie o kulisach negocjacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2016, 23:05
Post: #284
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Nasze związki nie są idealne i osobiście mam wiele zastrzeżeń do ich pracy. Jednego jestem jednak pewien, bez nich było by o wiele gorzej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 08:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2016 08:55 przez wiedźma.)
Post: #285
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(11-11-2016 23:00 )lenek napisał(a):  
(11-11-2016 08:19 )wiedźma napisał(a):  A więc lenku alternatywa jest - uczestnictwo w wyborach do parlamentu.
W 1993/94 roku moi koledzy też tak mówili, w 97 inni, a niektórzy mieli jeszcze nadzieję w 2001. Życie ich zweryfikowało. Ale Ty możesz wierzyć.
A Ci, którymi pogardzasz robili swoją robotę, raz lepiej, raz gorzej - ale generalnie opóźniali zabieranie przywilejów. Tylko, że nie o wszystkim pisze się na forum, a na pewno nie o kulisach negocjacji.

Ja nie wierzę tylko widziałam na własne oczy jak mi przybywało na odcinku ok 2007-2008 r. W 2017 i 2019 ma być powtórka i to jest fakt z którym nie ma co dyskutować.
A co do tych kulis negocjacji to widziałam je osobiście na zjazdach delegatów. Dla mnie był to szok. Od tamtej pory powiedziałam sobie ze nie będę sponsorowala tego towarzystwa.

(11-11-2016 19:47 )niki napisał(a):  Mnie ciekawi kiedy związkowcy poruszą temat wypłaty za brak kwatery bo wypłacanie tego jest trochę patologiczne, poruszane było nawet na tym forum.

Nie porusza. Podejrzewam ze w większości przypadków sami biorą za bezdomność i nie będą nic robić w kierunku aby patologie zlikwidować bo...po co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 12:39
Post: #286
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Patologię??? Bo jak ktoś nie bierze to żal dupę ściska i najlepiej zabrać drugiemu bo mi się nie należy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 12:59
Post: #287
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
1. ma 25km, siedzi w oddziale i bierze za brak.
2. dojeżdża 60km i bierze (58km chyba).
3 dojeżdża 90-120 i nie dostaje bo zryta placówka ma kwatery.

Coś gdzieś tu jest nie tak, szczególnie że K-nk oddziału niechętnie zgadza się na przenosiny bliżej domu.

PS: Przeprowadzać się w przypadku pracy za 2,8-3,2 tys pln? To się przeprowadzić tam gdzie zarobki są większe (4-4,5).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 13:02
Post: #288
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Nikt nie mowi o tym zeby komukolwiek cokolwiek zabierac tylko zmienic obowiazujace przepisy w taki sposob aby osobom ktore posiadaja na sobie mieszkania wprowadzic pewne nazwijmy to przywileje w zakresie swiadczen "socjalnych".
Tylko o to chodzi.

Przeciez nikt nie pisze, zeby wprowadzac zapisy tj. obowiazek dokumentowania rachunkami faktu zajmowanych mieszkan przez osoby pobierajace ww swiadczenie.
Uwazam, ze to byloby najrozsadniejsze i etyczne rozwiazanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 17:41
Post: #289
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
A ja czekam kiedy ZZ poruszą temat likwidacji patologicznego dodatku za dojazdy. Skoro ja go nie biorę to niech innym też zabiorą. Albo niech zmienią prawo by mi też przysługiwał.Tongue

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 18:08
Post: #290
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
I jeszcze patologiczny dodatek na remont lokalu,przeciez nikt nie remontuje za tą otrzymaną kase,zreszta ja nie dostaje a remonty tez robie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 19:17
Post: #291
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
I jeszcze niech zabiorą nam mundurówkę i 13 bo za dużo zarabiamy!!!! A i dopłaty do urlopu!!!. Ogarnijcie się bo piszecie takie brednie że głowa mała
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 19:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2016 19:26 przez kszekosz.)
Post: #292
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Rację mają Ci, którzy piszą, że dodatki to fake i wiążą się z nimi liczne przekręty. Powinniśmy może dążyć do zamiany różnych dodatków typu remontowe, dojazdy, kwatera na rzecz solidnej podwyżki dla wszystkich w ok. 500-1000zł. Tak, wiem, że nierealne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 19:34
Post: #293
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(12-11-2016 19:17 )Boruc79 napisał(a):  I jeszcze niech zabiorą nam mundurówkę i 13 bo za dużo zarabiamy!!!! A i dopłaty do urlopu!!!. Ogarnijcie się bo piszecie takie brednie że głowa mała

A kto napisał o zabieraniu bezdomnosci? Ci którzy ją biorą. Lament na całego.
Życzę każdemu kto tak tu beczy aby w pobliżu jego PSG wybudowano mieszkanka służbowe. Problem rozwiąże się w trymiga Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 19:59
Post: #294
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Ale faktycznie czuje tutaj psa ogrodnika...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 20:04
Post: #295
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Dokładnie...empatia - level 0.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 20:43
Post: #296
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Ci biedni, bezdomni funkcjonariusze mieszkający w domach/mieszkaniach figurujących na rodziców, którym siłą wciskają mieszkania..... Wzruszające...

Sprawa wprost dla Pani Elżbiety Jaworowicz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 23:25
Post: #297
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Z chęcią zamienię dodatek za bezdomność na mieszkanie służbowe w miejscowości w której pełnię służbę.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 23:39
Post: #298
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
A ja z chęcią przygarnę to lub tamto. Z góry dziękuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 10:12
Post: #299
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(12-11-2016 23:25 )niepokorny napisał(a):  Z chęcią zamienię dodatek za bezdomność na mieszkanie służbowe w miejscowości w której pełnię służbę.

Ooo, idealista. W glowce sie przewraca.
Nam proponowane sa mieszkania w miejscowosci pobliskiej skad do roboty jak jest konkretna zima to nieraz i przez 3 dni nie idzie dojechac a i czynsz niemal jak w centrum stolycy. I albo je bierzesz albo tracisz za bezdomnosc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 10:25
Post: #300
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
A pomyśleć, że w MON -ie dają na start 40 tysięcy na osobę w rodzinie. Jak masz dwójkę dzieci to se mieszkanie nawet kupisz. A u nas wykańczają ludzi z kilku Placówek jednym gównianym mieszkaniem. To jest dramat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS