Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 etap NOSG
24-11-2016, 08:37
Post: #1
2 etap NOSG
Witam. W dniach 12-16 grudnia jest 2 etap dla NOSG. Wybieram sie i stad moje pytanie czy sa jeszcze jakies inne osoby ktore wybieraja sie w tym terminie. Moglibysmy sie zgadac i pojechac razem zawsze to raźniej i taniej. Prosze o info bo juz coraz mniej czasu. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2016, 11:51
Post: #2
RE: 2 etap NOSG
Serwus! Jest już nas zatem dwóch. Bądźmy w kontakcie na priv.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2016, 12:04
Post: #3
RE: 2 etap NOSG
A skąd masz informację że w dniach 12-16 grudnia jest 2 etap dla NOSG, nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji na ich oficjalnej stronie internetowej?
Pzdr Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2016, 16:43
Post: #4
RE: 2 etap NOSG
Witajcie, ja również dostałem zaproszenie na II etap do Kętrzyna 12-16 grudnia. Nie znam jeszcze dokładnego terminu a Wy?

Marlena: informacje są przekazywane telefonicznie.

Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2016, 20:17
Post: #5
RE: 2 etap NOSG
Witam, a czy ludzie z innych oddziałów też byli zapraszani, w tych dniach do Kętrzyna, na II etap rekrutacji? Jestem z MOSG, 10 tygodni po wariografie i cisza Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2016, 07:49
Post: #6
RE: 2 etap NOSG
(25-12-2016 20:17 )Karolina napisał(a):  Witam, a czy ludzie z innych oddziałów też byli zapraszani, w tych dniach do Kętrzyna, na II etap rekrutacji? Jestem z MOSG, 10 tygodni po wariografie i cisza Sad


Wiem że z NwOSG tak i pewnie reszta tak samo. Coś słyszałam że jeszcze w styczniu ma być ale pewności nie mam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2016, 10:03
Post: #7
RE: 2 etap NOSG
(26-12-2016 07:49 )Ave89 napisał(a):  
(25-12-2016 20:17 )Karolina napisał(a):  Witam, a czy ludzie z innych oddziałów też byli zapraszani, w tych dniach do Kętrzyna, na II etap rekrutacji? Jestem z MOSG, 10 tygodni po wariografie i cisza Sad


Wiem że z NwOSG tak i pewnie reszta tak samo. Coś słyszałam że jeszcze w styczniu ma być ale pewności nie mam.

Dziękuję. Muszę uzbroić się w cierpliwość. Myślę, że gdyby coś było nie tak, list bym już dostała. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2016, 10:15
Post: #8
RE: 2 etap NOSG
@Karolina
Nie masz co sie spinać. Co ma być to będzie. Lepiej weź sie za siebie bo od II etapu wszystko w Twoich rękach Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 18:38
Post: #9
RE: 2 etap NOSG
czy ktoś coś wie na temat gdzie najczęściej z Nadbużańskiego wysyłają na II etap? i czy ktoś z was szykuje sie do wyjazdu w koncówka stycznia początek lutego z okolic Lublina, Chełma?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 20:58
Post: #10
RE: 2 etap NOSG
11 było w Kętrzynie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2017, 21:52
Post: #11
RE: 2 etap NOSG
(14-01-2017 18:38 )ziutek90 napisał(a):  czy ktoś coś wie na temat gdzie najczęściej z Nadbużańskiego wysyłają na II etap? i czy ktoś z was szykuje sie do wyjazdu w koncówka stycznia początek lutego z okolic Lublina, Chełma?

Witam,
Skąd wiesz, że w tym okresie ma być przeprowadzony II etap? Z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2017, 13:59
Post: #12
RE: 2 etap NOSG
(16-01-2017 21:52 )Karolina napisał(a):  
(14-01-2017 18:38 )ziutek90 napisał(a):  czy ktoś coś wie na temat gdzie najczęściej z Nadbużańskiego wysyłają na II etap? i czy ktoś z was szykuje sie do wyjazdu w koncówka stycznia początek lutego z okolic Lublina, Chełma?

Witam,
Skąd wiesz, że w tym okresie ma być przeprowadzony II etap? Z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam :-)

może trochę przesadziłem, że końcówka stycznia początek lutego. złożyłem dokumenty gdzieś w październiku '16 i moje postępowanie się jeszcze nie zakończyło a jestem już po wario i wnioskuje że gdzieś w lutym powinni mnie wysłać na II etap i próbuje wybadać czy może ktoś jest w podobnej sytuacji i zabrać się razem. bo nabór planowany jest dopiero na czerwiec i październik
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2017, 16:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2017 16:31 przez kubaa1.)
Post: #13
Rekrutacja
Witam mam pytanie czy można jednocześnie złożyć podanie do dwóch oddziałów SG czy to koliduje? Bo w Nadbużańskim dwa razy przyszła mi odmowa od razu po złożeniu dokumentów, a tak złoże tu i tu i może z jakiegoś oddziału zaproszą mnie na kolejny etap. I pytanie czy można do dwóch? ? Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2017, 17:10
Post: #14
RE: 2 etap NOSG
Ktoś tu pisał, że nie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2017, 18:18
Post: #15
RE: 2 etap NOSG
Mozesz skladac do ilu tylko oddzialow chcesz. Malo tego mozesz w tym samym czasie skladac kwity do innych formacji mundurowych.
Jak w zyciu: trzeba trzymac kilka srok za ogon Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2017, 18:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2017 18:32 przez Karolina.)
Post: #16
RE: 2 etap NOSG
(21-01-2017 13:59 )ziutek90 napisał(a):  
(16-01-2017 21:52 )Karolina napisał(a):  
(14-01-2017 18:38 )ziutek90 napisał(a):  czy ktoś coś wie na temat gdzie najczęściej z Nadbużańskiego wysyłają na II etap? i czy ktoś z was szykuje sie do wyjazdu w koncówka stycznia początek lutego z okolic Lublina, Chełma?

Witam,
Skąd wiesz, że w tym okresie ma być przeprowadzony II etap? Z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam :-)

może trochę przesadziłem, że końcówka stycznia początek lutego. złożyłem dokumenty gdzieś w październiku '16 i moje postępowanie się jeszcze nie zakończyło a jestem już po wario i wnioskuje że gdzieś w lutym powinni mnie wysłać na II etap i próbuje wybadać czy może ktoś jest w podobnej sytuacji i zabrać się razem. bo nabór planowany jest dopiero na czerwiec i październik

Też jestem po wariografie. Liczę, że na początku kwietnia pójdziemy o krok do przodu ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 21:17
Post: #17
RE: 2 etap NOSG
(23-01-2017 18:24 )Karolina napisał(a):  
(21-01-2017 13:59 )ziutek90 napisał(a):  
(16-01-2017 21:52 )Karolina napisał(a):  
(14-01-2017 18:38 )ziutek90 napisał(a):  czy ktoś coś wie na temat gdzie najczęściej z Nadbużańskiego wysyłają na II etap? i czy ktoś z was szykuje sie do wyjazdu w koncówka stycznia początek lutego z okolic Lublina, Chełma?

Witam,
Skąd wiesz, że w tym okresie ma być przeprowadzony II etap? Z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam :-)

może trochę przesadziłem, że końcówka stycznia początek lutego. złożyłem dokumenty gdzieś w październiku '16 i moje postępowanie się jeszcze nie zakończyło a jestem już po wario i wnioskuje że gdzieś w lutym powinni mnie wysłać na II etap i próbuje wybadać czy może ktoś jest w podobnej sytuacji i zabrać się razem. bo nabór planowany jest dopiero na czerwiec i październik

Też jestem po wariografie. Liczę, że na początku kwietnia pójdziemy o krok do przodu ;-)

czyli tak jak ja czekasz na to co będzie dalej? daj znać jak będziesz coś wiedzieć Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS