Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
16-02-2017, 11:51
Post: #881
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Uspokoje WMOSG. Pieniądze na koncie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2017, 14:31
Post: #882
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
A pamietam, jak niedawno twierdzilem, ze w cywilu mozna lepiej zarobic niz w sg, a pewne osoby zarzucaly mi nieznajomosc rynku pracy...
A ja pisalem o korpo, a teraz juz nawet dotyczy to pracy w marketach...

http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,W...omosc.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2017, 15:00
Post: #883
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(24-02-2017 14:31 )keyser soze napisał(a):  A pamietam, jak niedawno twierdzilem, ze w cywilu mozna lepiej zarobic niz w sg, a pewne osoby zarzucaly mi nieznajomosc rynku pracy...
A ja pisalem o korpo, a teraz juz nawet dotyczy to pracy w marketach...

http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,W...omosc.html

Tylko nie piszą,że aby dostać etat w dyskoncie to wcześniej musisz dybać i się sprawdzic za małą kase w tym samym sklepie na rzecz agencji pracy tymczasowej... i w rzeczywistości statystyka pokazuję , że w dysykontach dobrze płacą ....ale nie wskazuja ile wcześniej zarabiali na rzecz owej agencji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2017, 15:08
Post: #884
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Hmmm... nie wiem gdzie jest tak jak piszesz, bo u mnie jest inaczej. Szukają ludzi z marszu, bo nie ma chętnych.
Aczkolwiek zaczęli już powoli zatrudniać Ukraińców na kasy, bo nawet z zatrudniaka nie chcą ludzie robić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2017, 20:41
Post: #885
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(24-02-2017 15:08 )keyser soze napisał(a):  Hmmm... nie wiem gdzie jest tak jak piszesz, bo u mnie jest inaczej. Szukają ludzi z marszu, bo nie ma chętnych.
Aczkolwiek zaczęli już powoli zatrudniać Ukraińców na kasy, bo nawet z zatrudniaka nie chcą ludzie robić.

Dodatkowo do powyższego dochodzi fakt, iż na rynek pracy zaczyna trafiać pokolenie tzw milenialistów
np.:
https://www.recruiter.com/i/how-millenni...ob-market/

Nasze "kadry" są kompletnie nie przygotowane na powyższe i nic nie słychać, aby cokolwiek w tej materii się zmieniało. Już dziś mamy ludzi, którzy rezygnują ze służby w SG w trakcie kursu podstawowego/podoficerskiego lub zaraz po przyjściu do jednostki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2017, 16:24
Post: #886
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Jak kapitany wylegną na pasek bo nie będzie komu ugniatać trawy to nawet wtedy nic się nie zmieni. Musi się zmienić sposób myślenia i podejście do człowieka oraz dostosowanie do rynku pracy.
Czasy gdy ludzie walili drzwiami i oknami do munduru powoli mijają.

Na rynku cywilnym trend jest podobny, każdy chce robić za jak największą kasę jak najlżejszą robotę, jak nie może jej znaleźć w Polce to rusza szukać za granicą. Są oczywiście wyjątki, jak wszędzie.
Można też obserwować trend jaki tworzyli sami Polacy kilka(naście) lat temu gdy sami ruszali z exodusem na zachód. Teraz obywatele wschodu również szukają lepszego jutra na zachodzie... a nas mają po drodze. (celowo pomijam fakt emigrcji niezarobkowej bo to inny temat)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2017, 20:51
Post: #887
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Musi się zmienić falowe podejście do którego dochodzi poganianie do szybszej pracy oraz naginanie różnych praw. Ludzie w wieku ok. 30 lat jeszcze akceptują stare zasady służby, ale już 25-latkowie niekoniecznie.

Ktoś może powiedzieć jak się nie podoba to wyjazd, ale tym tokiem myślenia idąc to jak kolega napisał niedługo kapitanowie będą ugniatać trawę, bo młodzi ludzie nie będą akceptować takich warunków i będą szukać szczęścia w cywilu. I nie chodzi tylko o to, że młodzi są roszczeniowi i rozpieszczeni, ale mają też poczucie, że takie warunki służby są nie do zaakceptowania w dzisiejszych czasach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2017, 06:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2017 06:31 przez keyser soze.)
Post: #888
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(27-02-2017 20:51 )kszekosz napisał(a):  .... I nie chodzi tylko o to, że młodzi są roszczeniowi i rozpieszczeni, ....

A nie są?

(27-02-2017 20:51 )kszekosz napisał(a):  ... Ludzie w wieku ok. 30 lat jeszcze akceptują stare zasady służby, ale już 25-latkowie niekoniecznie...

Bo są nieprzystosowani do życia? To te słynne pokolenie gimbazy?

(27-02-2017 20:51 )kszekosz napisał(a):  .... takie warunki służby są nie do zaakceptowania w dzisiejszych czasach.

A jakie to niby są czasy?
Chyba jednak jestem już stary...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2017, 19:17
Post: #889
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Bo niektórzy się nie zorientowali, że PRL już się skończył i jak oni byli je@$ni za młodego to teraz muszą je@$ć młodych, taka niby kolej rzeczy. A przecież tak nie musi być, to jest wymysł ograniczonych i zakompleksionych ludzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2017, 20:27
Post: #890
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Faktycznie, gimbusowe czasy, cieniasy płaczą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 07:01
Post: #891
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Widzisz Patek, pokolenie chłopaków w rurkach i bez włosów na klacie twierdzi, że jesteśmy dinozaury i czas do piachu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 10:45
Post: #892
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
kszekosz myślisz że w cywilu młody nie je@$ny? To właśnie w SG stary jest je@$ny bo nie wiadomo jakiego garba ma młody i gdzie napisze
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 16:12
Post: #893
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
W jakimś oddziale już płacili wyrównania od stycznia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 16:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2017 16:43 przez maciej_pk.)
Post: #894
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Odebrałem dzisiaj pasek z wypłatą ale przelewu jeszcze nie było (MOSG).

Mała aktualizacja, kasa z wyrównaniem już na koncie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2017, 09:51
Post: #895
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(01-03-2017 16:12 )wiosna napisał(a):  W jakimś oddziale już płacili wyrównania od stycznia?

Podlaski z wyrównaniem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2017, 06:39
Post: #896
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Śląski - płacili z wyrównaniem od stycznia - 194,04zł. Bez dodatku służbowego. U nas żaden z KZ na "7"nie dostał dodatku...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2017, 19:06
Post: #897
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Czy ktoś ma jeszcze tak że nie dostał tej podwyżki z wyrównaniem bo koleś ten sam etat, ta sama grupa dostał prawie 600 stów więcej niż ja???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2017, 19:59
Post: #898
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(05-03-2017 19:06 )HATE napisał(a):  Czy ktoś ma jeszcze tak że nie dostał tej podwyżki z wyrównaniem bo koleś ten sam etat, ta sama grupa dostał prawie 600 stów więcej niż ja???

Nie wiem z jakiego oddziału jesteś ale u mnie co niektórzy też mieli ponad 600zł więcej od innych na równorzędnym etacie. Ale to był równoważnik remontowy który zapłacili na pierwszego :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2017, 09:44
Post: #899
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(05-03-2017 19:59 )Nemo napisał(a):  
(05-03-2017 19:06 )HATE napisał(a):  Czy ktoś ma jeszcze tak że nie dostał tej podwyżki z wyrównaniem bo koleś ten sam etat, ta sama grupa dostał prawie 600 stów więcej niż ja???

Nie wiem z jakiego oddziału jesteś ale u mnie co niektórzy też mieli ponad 600zł więcej od innych na równorzędnym etacie. Ale to był równoważnik remontowy który zapłacili na pierwszego Big Grin

Nadodrzański oddział cudów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2017, 06:55
Post: #900
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Wiadomo co do daty kiedy mundurówka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS