Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RODO
06-07-2018, 19:41
Post: #1
RODO
Witam wszystkich i jestem ciekaw waszego zdania w pewnej kwestii mianowicie chodzi mi o RODO i nasze legitymacje służbowe czy nie uważacie, że powinno z nich zniknąć nasz imię i nazwisko oraz stopień, a pozostać tylko numer ewidencyjny funkcjonariusza i zdjęcie. Co wy o tym sądzicie i o tych przepisach Tongue odnośnie naszych danych osobowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2018, 19:45
Post: #2
RE: RODO
Jako funkcjonariusza na służbie RODO nie ma racji bytu w naszych sprawach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2018, 20:02
Post: #3
RE: RODO
No nie wiem czy to do końca tak Smile RODO to w końcu RODO i obowiązuje wszystkich oraz wszystkie instytucje Smile ja tylko pytam się o wasze zdanie Big Grin na ten temat więc bez linczów mi tu Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2018, 20:53
Post: #4
RE: RODO
(06-07-2018 19:41 )Grubcio napisał(a):  ..numer ewidencyjny funkcjonariusza i zdjęcie...
Ciekawy temat. Niestety Twoja propozycja popada w tą samą kategorię co imię i nazwisko. Zgodnie z RODO dane osobowe oznaczają informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej („osobie, której dane dotyczą”); możliwa do zidentyfikowania osoba fizyczna to osoba, którą można bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować, w szczególności na podstawie identyfikatora takiego jak imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden bądź kilka szczególnych czynników określających fizyczną, fizjologiczną, genetyczną, psychiczną, ekonomiczną, kulturową lub społeczną tożsamość osoby fizycznej
To, że jesteśmy funkcjonariuszami publicznymi jest oczywiste. Czy RODO ma zastosowanie do funkcjonariuszy publicznych? Odpowiedź wydaje się prosta- podpisywaliście ostatnio jakieś dokumenty związane z wejściem w życie RODO, kto jest administratorem Waszych danych i takie tam?
Okazanie obywatelowi legitymacji służbowej to jednak niewiele w porównaniu z publikowanym w BIP imionami i nazwiskami oraz oświadczeniami majątkowymi organów władzy publicznej. Temat myślę, że nie na nasze głowy, ale kto wie... Shy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2018, 16:05
Post: #5
RE: RODO
Poczekaj miesiąc na poradnik - może znajdziesz odpowiedż Wink


http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-od...Id,2603730
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2018, 22:06
Post: #6
RE: RODO
Sądzę, że przez RODO będzie coraz większa parodia w naszym pięknym kraju Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2018, 23:15
Post: #7
RE: RODO
Nie przez RODO, ale przez nadinterpretację. Dowód osobisty też zawiera imię, nazwisko i PESEL Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS