Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
10-09-2012, 21:10
Post: #101
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(20-08-2012 22:37 )Przemo napisał(a):  http://www.nszzfsg.org.pl/ zdechło Tongue

"Domena nszzfsg.org.pl została zarejestrowana w serwisie AfterMarket.pl, największej w Polsce giełdzie domen internetowych.
Giełda AfterMarket.pl to ponad 150000 atrakcyjnych domen internetowych na sprzedaż."
Skontaktuj się z właścicielem domeny

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej domeny, możesz skorzystać z formularza kontaktowego aby wysłać wiadomość do właściciela domeny.


nawet swoje forum sprzedają Tongue

Gdy rozpoczynałem pracę nad administracją forum i strony związkowej pojawiły się kłopoty z ustaleniem właściciela i możliwości przedłużenia domeny nszzfsg.org - wtedy z własnej inicjatywy i za własne prywatne pieniądze wykupiłem domenę nszzfsg.org.pl by umożliwić kontynuację istnienia strony związkowej do czasu wyjaśnienia problemu. Kosztowało mnie to wiele czasu i znajomości by odzyskać domenę nszzfsg.org i zarejsestrować ją na organizację, co roku zresztą powtarzałem walkę z przypominaniem. nszzfsg.org.pl od zawsze była moją własnością i przez te wszystkie lata opłacałem ją z moich prywatnych pieniędzy uznając że lepiej dla pozycjonowania będzie gdy forum legitymuje się własną domeną. W tym roku nie dokonałem opłaty a ponieważ domena była dobrze utrzymana i pozycjonowana szybko została przejęta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2012, 21:34
Post: #102
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(10-09-2012 21:10 )grzegorz napisał(a):  z własnej inicjatywy i za własne prywatne pieniądze wykupiłem domenę nszzfsg.org.pl by umożliwić kontynuację istnienia strony związkowej do czasu wyjaśnienia problemu. Kosztowało mnie to wiele czasu i znajomości by odzyskać domenę nszzfsg.org i zarejestrować ją na organizację, co roku zresztą powtarzałem walkę z przypominaniem. nszzfsg.org.pl od zawsze była moją własnością i przez te wszystkie lata opłacałem ją z moich prywatnych pieniędzy uznając że lepiej dla pozycjonowania będzie gdy forum legitymuje się własną domeną. W tym roku nie dokonałem opłaty a ponieważ domena była dobrze utrzymana i pozycjonowana szybko została przejęta.

Grzegorzu, porzuć swoich komisarzy i przejdź na stronę Rebelii. Razem możemy więcej. Wykopmy spaślaków władzy. Niech Mario błyszczy na salonach - za własne pieniądze. I niech własną łamaną polszczyzną komunikuje światu, jak bardzo jest ważny.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2012, 20:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2012 20:59 przez grzegorz.)
Post: #103
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Nie ma takiej potrzeby bym wykazywał własną inicjatywę, zdecydowano za mnie. Rebelia czemu nie?- a ile tam płacą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2012, 07:40
Post: #104
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(14-09-2012 20:57 )grzegorz napisał(a):  ile tam płacą?

Można tylko stracić - wchodzisz?

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 15:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2017 15:36 przez ezech.)
Post: #105
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
dosłownie - nie widzę Smile
orientuje się ktoś ile osób jest w naszym Związku? i gdzie takie informacje znaleźć, (marzenie to info z rozbiciem statystycznym na poszczególne oddziały)
będę wdzięczny za info
i druga sprawa jaki jest aktualny procentowy podział składek na ZG,ZO,ZT? wie ktoś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2017, 09:17
Post: #106
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(13-07-2017 15:27 )ezech napisał(a):  dosłownie - nie widzę Smile
orientuje się ktoś ile osób jest w naszym Związku? i gdzie takie informacje znaleźć, (marzenie to info z rozbiciem statystycznym na poszczególne oddziały)
będę wdzięczny za info
i druga sprawa jaki jest aktualny procentowy podział składek na ZG,ZO,ZT? wie ktoś?

Myślę że 15-20% ogólnej liczby funkcjonariuszy.
A składki to bodajże ZG 25%, ZO 25%, ZT 50 %
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2018, 09:42
Post: #107
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
http://nszzp.pl/komunikaty/wciaz-brak-po...-tygodniu/

Tupnięcie nogą, może i coś przyspieszy. Podpiszą jakieś tam zapewnienia i tak do stycznia. W styczniu powiedzą, daliśmy wam podwyżkę, więc o co chodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2018, 15:28
Post: #108
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Cytat:Problem polega na tym, że nie brakuje osobników pokroju pana Kolasy, uwikłanych w konflikty interesów, łasych na apanaże, do bólu niekompetentnych. Oni są gotowi zrobić wiele, aby sabotować solidarne wystąpienia organów przedstawicielskich ludzi munduru.

Link - Kim pan jest, panie Kolasa?

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2018, 21:45
Post: #109
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(29-07-2018 15:28 )Rebeliant Szarowski napisał(a):  
Cytat:Problem polega na tym, że nie brakuje osobników pokroju pana Kolasy, uwikłanych w konflikty interesów, łasych na apanaże, do bólu niekompetentnych. Oni są gotowi zrobić wiele, aby sabotować solidarne wystąpienia organów przedstawicielskich ludzi munduru.

Link - Kim pan jest, panie Kolasa?

No ale konkretniej boś się Pan rozpisał jak zwykle o wszystkim i o niczym ....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2018, 23:48
Post: #110
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(29-07-2018 21:45 )Nemo napisał(a):  No ale konkretniej boś się Pan rozpisał jak zwykle o wszystkim i o niczym ....

Konkretniej, to wystarczy pełnić służbę, a nie służyć. No ale Nemo iudex idoneus in propria causa.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2018, 09:57
Post: #111
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(29-07-2018 21:45 )Nemo napisał(a):  
(29-07-2018 15:28 )Rebeliant Szarowski napisał(a):  
Cytat:Problem polega na tym, że nie brakuje osobników pokroju pana Kolasy, uwikłanych w konflikty interesów, łasych na apanaże, do bólu niekompetentnych. Oni są gotowi zrobić wiele, aby sabotować solidarne wystąpienia organów przedstawicielskich ludzi munduru.

Link - Kim pan jest, panie Kolasa?

No ale konkretniej boś się Pan rozpisał jak zwykle o wszystkim i o niczym ....

Napisz wprost, ze sam jestes zwiazkowym VIPem. Bo tym wlasnie smierdzi od Ciebie z daleka. Big Grin

Czego tu nie rozumiec? Ze szef zwiazku, ktory ma dbac o intetesy funkcjonariuszy jest w "dyspozycji" Komendanta Glownego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2018, 16:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2018 16:32 przez keyser soze.)
Post: #112
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Poczytajcie o tym gościu z PSP, co chciał się przypodobać swoim "panu" :
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci...ne/hllllwh


...a tymczasem "pan" dał mu zjebkę:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/joachim-...ta/z4pk263
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2018, 22:42
Post: #113
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Zawsze podziwiałem ludzi, którzy dyskutują na tematy na których kompletnie się nie znają:
(30-07-2018 09:57 )wiedźma napisał(a):  Czego tu nie rozumiec? Ze szef zwiazku, ktory ma dbac o intetesy funkcjonariuszy jest w "dyspozycji" Komendanta Glownego?

Przebywanie w dyspozycji (czyli w tzw. zamrażalniku) nie jest powodem do radości, bo jak zabraknie prądu to można się zepsuć. Do zamrażalnika trafia się w wielu przypadkach - również jak masz dostać pajdę, a materiały nie są gotowe. Tak samo etaty związkowe (od pewnego poziomu) są realizowane w sposób wirtualny (dyspozycja, grupa stanowisk tymczasowych) - w zależności od tego co związkowiec już posiada.
Wolałabyś Wiedźmo, aby związkowiec blokował Ci etat w macierzystej jednostce - nic w niej nie robiąc?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2018, 05:18
Post: #114
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
W psg tak właśnie jest.
"Wirtualne" etety są od osg w górę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2018, 12:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2018 12:04 przez quasimodo1.)
Post: #115
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(30-07-2018 22:42 )lenek napisał(a):  Przebywanie w dyspozycji (czyli w tzw. zamrażalniku) nie jest powodem do radości, bo jak zabraknie prądu to można się zepsuć.

@lenek ,ale musisz przyznać ,że nie zawsze . Przypadek przedostatniego 01 KGSG - mrozili go na atomowych wkładach ? - 5 lat nie zabrakło prądu - no a póżniej świeżutki po chwili odtajania na 01. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2018, 21:16
Post: #116
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Od tego czasu zmieniono przepisy. Zmieniając zakres obowiązków można obciąć dodatek. Dlatego w 2015 ludzie zamrażarki uciekali masowo na emkę.
@KeyerSoze - to zależy od ilości członków - ale szczegółów nie znam, bo to nie moja bajka. Ewentualnych hejterów antyzwiązkowych informuję, że przepisy dotyczące etatów dla związków wynikają z "cywilnych" przepisów a nie "mundurowych"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2018, 21:34
Post: #117
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(31-07-2018 21:16 )lenek napisał(a):  Ewentualnych hejterów antyzwiązkowych informuję, że przepisy dotyczące etatów dla związków wynikają z "cywilnych" przepisów a nie "mundurowych"



http://www.rp.pl/Mundurowi/309209987-Pol...pracy.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2018, 04:49
Post: #118
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Cytat:Co zrobił pan Kolasa w reakcji na mój artykuł? Zrobił to, co umie najlepiej, polazł na skargę. Tym razem wybeczał się w rękaw liderom Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych. Co? Krytyka? A to prowokator! Tak, dosłownie takie padło określenie. I szkalownik!

Link - Ja szkalownik

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2018, 20:45
Post: #119
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(30-07-2018 22:42 )lenek napisał(a):  Zawsze podziwiałem ludzi, którzy dyskutują na tematy na których kompletnie się nie znają:
(30-07-2018 09:57 )wiedźma napisał(a):  Czego tu nie rozumiec? Ze szef zwiazku, ktory ma dbac o intetesy funkcjonariuszy jest w "dyspozycji" Komendanta Glownego?

Przebywanie w dyspozycji (czyli w tzw. zamrażalniku) nie jest powodem do radości, bo jak zabraknie prądu to można się zepsuć. Do zamrażalnika trafia się w wielu przypadkach - również jak masz dostać pajdę, a materiały nie są gotowe. Tak samo etaty związkowe (od pewnego poziomu) są realizowane w sposób wirtualny (dyspozycja, grupa stanowisk tymczasowych) - w zależności od tego co związkowiec już posiada.
Wolałabyś Wiedźmo, aby związkowiec blokował Ci etat w macierzystej jednostce - nic w niej nie robiąc?

No. On to ma dopiero przechlapane. Bidulek. Zorganizuj na niego ogolna sciepe. Zal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2018, 21:11
Post: #120
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(01-08-2018 20:45 )wiedźma napisał(a):  
(30-07-2018 09:57 )wiedźma napisał(a):  Czego tu nie rozumiec? Ze szef zwiazku, ktory ma dbac o intetesy funkcjonariuszy jest w "dyspozycji" Komendanta Glownego?
No. On to ma dopiero przechlapane. Bidulek. Zorganizuj na niego ogolna sciepe. Zal.
Wiedźma nie stosuj manipulacji. Mój post wykazał tylko i wyłącznie brak Twojej wiedzy w zakresie dyspozycji.
Marcina Kolasy nie znam, nie wiem jakie ma profity i apanaże, nie wiem nawet skąd przybył do Warszawy.
Natomiast bardzo nie lubię, gdy kompletny ignorant formułuje tezy, których nie jest w stanie pojąć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS