Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emerytura
07-12-2018, 15:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2018 15:09 przez keyser soze.)
Post: #21
RE: Emerytura
No to już jest skurwysyństwo.
Jeśli ten wałek przejdzie, to ciekawe ilu mundurowych przejdzie do szarej strefy. Albo przeniosą działalność np. do Czech i wtedy państwo jeszcze straci na podatkach.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2018, 16:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2018 16:55 przez quasimodo1.)
Post: #22
RE: Emerytura
(07-12-2018 15:04 )keyser soze napisał(a):  No to już jest skurwysyństwo.
Jeśli ten wałek przejdzie, to ciekawe ilu mundurowych przejdzie do szarej strefy. Albo przeniosą działalność np. do Czech i wtedy państwo jeszcze straci na podatkach.

@keyser - to jest ten sam gość ,który napisał petycję odnośnie zatrudniania cudzoziemców w Policji Big Grin


http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.x...145-417/18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2018, 18:27
Post: #23
RE: Emerytura
Ja doskonale wiem, kto to napisał - "tajemniczy nieznajomy" całkiem przypadkowo powiązany z naszymi możnowładcami...

Po prostu góra zdaje sobie sprawę z obecnej tragicznej sytuacji i nadciągającego armageddonu i nie wie jak zatrzymać ludzi...

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2018, 10:03
Post: #24
RE: Emerytura
(07-12-2018 14:36 )kraz napisał(a):  A co wy na to ?
https://ochrona24.info/10509,zakaz-dorabiania/
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.x...145-438/18

czemu nie widać nazwiska tego s.k.u.r.w.y.s.y.n.a co złożył petycję?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2018, 13:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2018 13:16 przez TRUTH.)
Post: #25
RE: Emerytura
Dobra zmiana. Najpierw emki ujeb.li teraz następne zakazy. Brawo!!! Państwo kogucik... rebe się cieszy... Zastanawia mnie czy chociaż jeden mundurowy głosuje na tych szmaciarzy. Ochłap rzucili ze strachu przed paraliżem ale nie wątpię,że jak tylko się da to się odwdzięczą... vide interpelacja... brawoo!!!Angry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2018, 18:00
Post: #26
RE: Emerytura
(09-12-2018 13:09 )TRUTH napisał(a):  Dobra zmiana. Najpierw emki ujeb.li teraz następne zakazy. Brawo!!! Państwo kogucik... rebe się cieszy... Zastanawia mnie czy chociaż jeden mundurowy głosuje na tych szmaciarzy. Ochłap rzucili ze strachu przed paraliżem ale nie wątpię,że jak tylko się da to się odwdzięczą... vide interpelacja... brawoo!!!Angry

Bez przesady. Też nie jestem zwolennikiem "dobrej zmiany" ,ale szukanie w tych petycjach ich winy czy też "niewidzialnej ich ręki" to przesada.
Raczej przyczyn tego szukałbym w chorobie psychicznej lub zawiści pieniacza ,który hurtowo pisze te swoje petycje .
Dostało sie też min
strażakom
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.x...145-422/18
nauczycielom
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.x...145-421/18
"pouczeniom " Big Grin
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.x...145-421/18
zakazowi handlu w niedziele i święta
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.x...145-443/18

Taki urok demokracji, obywatel ma prawo pisać co mu ślina na język przyniesie - pieniacz zapewnia pracę urzędom w analizowaniu swoich pism - w tym wypadku "wybrańcom narodu "
Urząd to rozpatruje ,bo musi - ma taki ustawowy obowiązek .
Urok demokracji - nawiasem mówiąc można sie nieżle ubawić czytając te wypociny nawiedzonego Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2018, 18:03
Post: #27
RE: Emerytura
Nie zapomnieli przypadkiem o ulubieńcach Pana Premiera, czyli górnikach czy też żołnierzach. Proponuję także objąć ich zakazem, nie pomijając innych grup zawodowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2018, 20:43
Post: #28
RE: Emerytura
(09-12-2018 13:09 )TRUTH napisał(a):  Dobra zmiana. Najpierw emki ujeb.li teraz następne zakazy. Brawo!!! Państwo kogucik... rebe się cieszy... Zastanawia mnie czy chociaż jeden mundurowy głosuje na tych szmaciarzy. Ochłap rzucili ze strachu przed paraliżem ale nie wątpię,że jak tylko się da to się odwdzięczą... vide interpelacja... brawoo!!!Angry

Chyba jeszcze wielu głosuje na tę mega słabą partię, dopóki nie urośnie w siłę prawdziwa alternatywa. Bo przecież żaden uczciwy mundurowy nie będzie głosował na grupę przestępczą, która grabiła kraj przez 8 lat - bandytów, oszustów i agenturę BND, FSB, WSI i ch@j wie kogo jeszcze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2018, 16:30
Post: #29
RE: Emerytura
(09-12-2018 20:43 )kszekosz napisał(a):  
(09-12-2018 13:09 )TRUTH napisał(a):  Dobra zmiana. Najpierw emki ujeb.li teraz następne zakazy. Brawo!!! Państwo kogucik... rebe się cieszy... Zastanawia mnie czy chociaż jeden mundurowy głosuje na tych szmaciarzy. Ochłap rzucili ze strachu przed paraliżem ale nie wątpię,że jak tylko się da to się odwdzięczą... vide interpelacja... brawoo!!!Angry

Chyba jeszcze wielu głosuje na tę mega słabą partię, dopóki nie urośnie w siłę prawdziwa alternatywa. Bo przecież żaden uczciwy mundurowy nie będzie głosował na grupę przestępczą, która grabiła kraj przez 8 lat - bandytów, oszustów i agenturę BND, FSB, WSI i ch@j wie kogo jeszcze.

To glosuj na swoich z pis i radia maryja ...oni dadzą ci wikt i opierunek...sluzby masz pewnie tyle, co brudu za paznkciami
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2018, 18:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2018 18:31 przez krissg.)
Post: #30
RE: Emerytura
(12-12-2018 16:30 )J-23 napisał(a):  To glosuj na swoich z pis i radia maryja ...oni dadzą ci wikt i opierunek...sluzby masz pewnie tyle, co brudu za paznkciami

Każdy głosuje wedle własnego uznania. Ja PO uważam za partie oszustów i pamiętam jak byliśmy traktowani za ich rządów, na mój głos na pewno nie mogą liczyć. Wybór między PIS a PO to jak wybór pomiędzy dżumą a cholerą więc można dokonać innego wyboru.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2018, 20:21
Post: #31
RE: Emerytura
(12-12-2018 16:30 )J-23 napisał(a):  
(09-12-2018 20:43 )kszekosz napisał(a):  
(09-12-2018 13:09 )TRUTH napisał(a):  Dobra zmiana. Najpierw emki ujeb.li teraz następne zakazy. Brawo!!! Państwo kogucik... rebe się cieszy... Zastanawia mnie czy chociaż jeden mundurowy głosuje na tych szmaciarzy. Ochłap rzucili ze strachu przed paraliżem ale nie wątpię,że jak tylko się da to się odwdzięczą... vide interpelacja... brawoo!!!Angry

Chyba jeszcze wielu głosuje na tę mega słabą partię, dopóki nie urośnie w siłę prawdziwa alternatywa. Bo przecież żaden uczciwy mundurowy nie będzie głosował na grupę przestępczą, która grabiła kraj przez 8 lat - bandytów, oszustów i agenturę BND, FSB, WSI i ch@j wie kogo jeszcze.

To glosuj na swoich z pis i radia maryja ...oni dadzą ci wikt i opierunek...sluzby masz pewnie tyle, co brudu za paznkciami

Hahaha, widać, że nie umiesz czytać, więc pewnie nawet matury nie masz, ale to ważniejsze od mojego stażu wielkości brudu za paznokciami. Gdybyś bowiem czytać umiał to byś zobaczył co napisałem o PiS. BTW, nie martw się, że pisiory zabrały ci przyszłą emeryturę za służbę w SB, w cywilu sobie dorobisz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2018, 15:16
Post: #32
RE: Emerytura
witam, jaśli ktoś służył w słuzbie kandydackiej 18 m-cy i był oddelegowany na strażnice i pełni l tam służbę powiedzmy 10-15 m-cy czy teraz odchodząc na emerytyre można napisać kwita o przelicznik rok za półtora za ten okres na zielonej ?????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2018, 17:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2018 17:55 przez quasimodo1.)
Post: #33
RE: Emerytura
(14-12-2018 15:16 )PRZYCZŁAPKA napisał(a):  witam, jaśli ktoś służył w słuzbie kandydackiej 18 m-cy i był oddelegowany na strażnice i pełni l tam służbę powiedzmy 10-15 m-cy czy teraz odchodząc na emerytyre można napisać kwita o przelicznik rok za półtora za ten okres na zielonej ?????

Nie dotyczy służby kandydackiej . Tylko służba przygotowawcza i stała.

(14-12-2018 15:16 )PRZYCZŁAPKA napisał(a):  o przelicznik rok za półtora za ten okres na zielonej ?????

jak już to póltora za rok - inaczej to wyszedłbyś jak Zabłocki na mydle Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2018, 20:41
Post: #34
RE: Emerytura
dzięki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS