Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawnościówka.
08-01-2019, 18:21
Post: #1
Sprawnościówka.
Hej wszystkim.Takie pytanko na szybko.Czy na teście sprawności fizycznej należy zaliczyć każde ćwiczenie na minimum czy liczą się punkty i np. mimo iż jednego ćwiczenia nie zaliczyliśmy ale punktowo zaliczamy, to mamy pchnięte..?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2019, 19:37
Post: #2
RE: Sprawnościówka.
[quote='pogranicznik123' pid='32251' dateline='1546968114']
Hej wszystkim.Takie pytanko na szybko.Czy na teście sprawności fizycznej należy zaliczyć każde ćwiczenie na minimum czy liczą się punkty i np. mimo iż jednego ćwiczenia nie zaliczyliśmy ale punktowo zaliczamy, to mamy pchnięte..?
[/quote

Aby zaliczyć test sprawnościowy musisz zdobyć 1 punkt czyli sumę ocen uzyskać na 15 albo 16. Możesz nie zaliczyć niektórych konkurencji, ważne abyś zdobyć odpowiednią sumę z pozostałych ćwiczeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2019, 20:02
Post: #3
RE: Sprawnościówka.
Moje pytanie wzięło się stąd, że w rozporządzeniu pisze że aby zaliczyć test sprawności fizycznej, należy z każdą konkurencję mieć zaliczoną przynajmniej na ocenę dostateczną.Ale studiując forum, widzę że Twoje słowa się potwierdzają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2019, 20:12
Post: #4
RE: Sprawnościówka.
(08-01-2019 20:02 )pogranicznik123 napisał(a):  Moje pytanie wzięło się stąd, że w rozporządzeniu pisze że aby zaliczyć test sprawności fizycznej, należy z każdą konkurencję mieć zaliczoną przynajmniej na ocenę dostateczną.Ale studiując forum, widzę że Twoje słowa się potwierdzają.

Natomiast moja odpowiedz wzięła się z własnego doświadczenia, piszę jak było w praktyce Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2019, 20:21
Post: #5
RE: Sprawnościówka.
Dzięki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2019, 10:56
Post: #6
RE: Sprawnościówka.
Hej, orientujecie się może jak wygląda w praktyce przydzielanie do grup wiekowych?
3 miesiące brakuje mi do ukończenia 31 lat. Kadry nie potrafią jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie czy liczą rocznikem czy dokładnie z datą urodzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2019, 19:08
Post: #7
RE: Sprawnościówka.
A co to za różnica ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2019, 23:19
Post: #8
RE: Sprawnościówka.
Chodzi o wymagania sprawnościowe bo od 31 r.z są ciut niższe niż dla osób młodszych. Moim zdaniem powinieneś/powinnaś być przygotowana tak aby dać z siebie maksimum, nie patrząc na wymagania w tabeli
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2019, 07:29
Post: #9
RE: Sprawnościówka.
Witam. Moje pytanie brzmi. Jak odpowiednio przygotowac sie do skokow obunoz. Czy jest jakis magiczny sposob aby to wytrenowac?przy wzroscie 175cm skoczyc nawet na dostateczny to jest maloosiagalne. Jestem otwarty na wszelkiego typu porady. Pozdrawiam i milego dnia zycze
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2019, 09:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2019 09:09 przez pogranicznik123.)
Post: #10
RE: Sprawnościówka.
(16-01-2019 07:29 )Wilkor napisał(a):  Witam. Moje pytanie brzmi. Jak odpowiednio przygotowac sie do skokow obunoz. Czy jest jakis magiczny sposob aby to wytrenowac?przy wzroscie 175cm skoczyc nawet na dostateczny to jest maloosiagalne. Jestem otwarty na wszelkiego typu porady. Pozdrawiam i milego dnia zycze

Mam ten sam problem, z tym że jestem kapkę niższy Big Grin Big Grin Big Grin

(16-01-2019 07:29 )Wilkor napisał(a):  Witam. Moje pytanie brzmi. Jak odpowiednio przygotowac sie do skokow obunoz. Czy jest jakis magiczny sposob aby to wytrenowac?przy wzroscie 175cm skoczyc nawet na dostateczny to jest maloosiagalne. Jestem otwarty na wszelkiego typu porady. Pozdrawiam i milego dnia zycze

Ale co się martwisz, zalicz resztę na maxa i po problemie.Jak skoku nie zaliczysz a inne na maxa to żadnej straty miał nie będziesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2019, 13:30
Post: #11
RE: Sprawnościówka.
bieg na 1000 metrow przy dzisiejszych warunkach atmosferycznych moze stanowic problemSmile dlatego lepiej skupic sie na slabosciach izapytac doswiadczonych kolegow i kolezanki jak pokonaly dany problemWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2019, 14:19
Post: #12
RE: Sprawnościówka.
Ja przy 173cm wzrostu skacze 240cm więc poćwicz trochę przysiady, żeby wzmocnić nogi i dasz radę Wink Najlepiej tak się wybijać, żeby nie skakać wysoko bo na tym się dużo traci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2019, 18:11
Post: #13
RE: Sprawnościówka.
przesun punkt ciezkosci na palce !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2019, 08:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2019 08:12 przez Wilkor.)
Post: #14
Thumbs Down RE: Sprawnościówka.
Dzieki za podpowiedz na tym sie skupie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2019, 10:54
Post: #15
RE: Sprawnościówka.
(16-01-2019 07:29 )Wilkor napisał(a):  ...Jak odpowiednio przygotowac sie do skokow obunoz. Czy jest jakis magiczny sposob aby to wytrenowac?przy wzroscie 175cm skoczyc nawet na dostateczny to jest maloosiagalne....

O matko! Że też dopiero teraz zauważyłem ten wpis.... muszę częściej tu zaglądać bo ubaw jest pierwszorzędny...

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2019, 19:15
Post: #16
RE: Sprawnościówka.
widzisz kolego co straciles i co zyskalesWink?czesciej zagladaj
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2022, 23:04
Post: #17
RE: Sprawnościówka.
Jak ogólnie wygląda sprawnościówka ?
Rozumiem, że ćwiczenia są na hali, a co w przypadku biegu na 1000m?
Ćwiczenia są tak dokładnie sprawdzane tak jak na filmach na yt ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2022, 23:06
Post: #18
RE: Sprawnościówka.
Wszystko dokładnie trzeba wykonać jak na filmikach. Dokładnie technicznie, bo inaczej nie są zaliczane próby w przypadku pompek lub sklonow.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2022, 23:37
Post: #19
RE: Sprawnościówka.
Jakaś podpowiedź jak wykonać poprawnie skłony w jak najszybszym czasie ?
Pytam bo pamiętam, że do policji na sprawnościowych był myk z przenoszeniem piłki z nad głowy do drabinek, a wszyscy robili brzuszki tracąc cenny czas. Tutaj są takie haczyki ? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2022, 13:14
Post: #20
RE: Sprawnościówka.
(08-01-2019 20:02 )pogranicznik123 napisał(a):  Moje pytanie wzięło się stąd, że w rozporządzeniu pisze że aby zaliczyć test sprawności fizycznej, należy z każdą konkurencję mieć zaliczoną przynajmniej na ocenę dostateczną.Ale studiując forum, widzę że Twoje słowa się potwierdzają.

I to jest prawda niestety.
Nie sugeruj się złymi podpowiedziami "życzeniowymi", tylko czytaj u źródeł. Wszystko trzeba zaliczyć na minimum dostateczny, nie ma kompensowania słabych punktów silniejszymi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS