Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwrot za jednorazowy przejazd koleją...
05-02-2019, 12:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2019 12:37 przez james.)
Post: #1
Zwrot za jednorazowy przejazd koleją...
Witam.
Koleżanki i koledzy jest coś takiego jak zostało napisane temacie, nie wiem czy dobrze sprecyzowałam Temat.
Jaka jest kwota na osobę ( na ręke ) i kiedy trzeba złożyć wniosek aby otrzymac świadczenie.
Dopytuje bo nie wiem ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2019, 14:37
Post: #2
RE: Zwrot za jednorazowy przejazd koleją...
Koło 70 zł za osobę, możesz składać kiedy chcesz i za 3 lata wstecz jeżeli nie brałeś
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2019, 16:06
Post: #3
RE: Zwrot za jednorazowy przejazd koleją...
(05-02-2019 14:37 )mk7547 napisał(a):  Koło 70 zł za osobę, możesz składać kiedy chcesz i za 3 lata wstecz jeżeli nie brałeś

Dzięki za odpowiedź Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2019, 18:42
Post: #4
RE: Zwrot za jednorazowy przejazd koleją...
A w przypadku zwrotu za bilety, czy wypłacają całość, czy tylko do wysokości 70zl?

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2019, 19:11
Post: #5
RE: Zwrot za jednorazowy przejazd koleją...
W przypadku realnego przejazdu do wybranej miejscowości (tam i powrót) do 1000 km (TLK/PR/Regio) wypłacają ok 80% realnie wydanych pieniędzy. Przykład wydasz na bilety 200 pln dostaniesz zwrotu za nie 160 pln. Zakup biletów traktowany jest jako dochód i stąd jego opodatkowanie.

Jeśli nie wykorzystasz przejazdu to dostajesz stawkę jak za zakup biletu w jedną stronę dla 1000 km wg. stawek TLK (bodajże 92 pln minus podatek). Przejazd przysługuje Tobie oraz członkom rodziny (żona/dzieci).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2023, 23:13
Post: #6
RE: Zwrot za jednorazowy przejazd koleją...
Jeśli dobrze zrozumiałem twoje pytanie, chodzi o kwotę świadczenia i termin składania wniosku. Wysokość świadczenia oraz termin składania wniosku różnią się w zależności od konkretnego programu lub świadczenia, o które pytasz. Aby uzyskać dokładne informacje na ten temat, zalecam skontaktować się bezpośrednio z odpowiednim urzędem lub instytucją zajmującą się danym świadczeniem. Tam będą mogli udzielić ci szczegółowych informacji dotyczących kwoty i terminów składania wniosków.

Pamiętaj, że istnieje wiele różnych programów i świadczeń, a każdy z nich może mieć swoje indywidualne wymogi i procedury. Dlatego najlepiej skonsultować się bezpośrednio z odpowiednim organem, aby uzyskać najbardziej aktualne i precyzyjne informacje.

Życzę powodzenia w uzyskaniu odpowiednich świadczeń i rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2023, 15:55
Post: #7
RE: Zwrot za jednorazowy przejazd koleją...
Odpowiedź jest całkiem na temat, dziękuję za pomoc
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS