Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja w BIOSG
11-02-2020, 11:17
Post: #1
Rekrutacja w BIOSG
Rekrutację zacząłem 14 stycznia od złożenia dokumentów. 23 stycznia miałem rozmowę kwalifikacyjną i na drugi dzień dostałem telefon z umówionym terminem psychologa. 29 stycznia psycholog - czyli wszystkie testy i rozmowa. Teraz pytanie ... ile czeka się na wynik badania psychologicznego. Jutro mija 2 tygodnie. Generalnie nie mam zbytnio czasu ponieważ w sierpniu kończę 35 lat i jest to dla mnie ostatni dzwonek aby pracować w SG. Proszę o jakieś info jak przebiegała rekrutacja w BIOSG. Dziękuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2020, 14:56
Post: #2
RE: Rekrutacja w BIOSG
W moim przypadku telefon o pozytywnym wyniku miałem ok. 1,5 tyg. po badaniu. Badanie miałem w grudniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2020, 15:08
Post: #3
RE: Rekrutacja w BIOSG
Kandydat do służby może być przyjęty jeżeli w dniu przyjęcia nie przekroczył 35 lat. Raczej nie zdążysz ale próbuj
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2020, 16:05
Post: #4
RE: Rekrutacja w BIOSG
(11-02-2020 11:17 )szczuru21 napisał(a):  Rekrutację zacząłem 14 stycznia od złożenia dokumentów. 23 stycznia miałem rozmowę kwalifikacyjną i na drugi dzień dostałem telefon z umówionym terminem psychologa. 29 stycznia psycholog - czyli wszystkie testy i rozmowa. Teraz pytanie ... ile czeka się na wynik badania psychologicznego. Jutro mija 2 tygodnie. Generalnie nie mam zbytnio czasu ponieważ w sierpniu kończę 35 lat i jest to dla mnie ostatni dzwonek aby pracować w SG. Proszę o jakieś info jak przebiegała rekrutacja w BIOSG. Dziękuje.

Ja czekałam tydzień na telefon po psychologu ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2020, 16:22
Post: #5
RE: Rekrutacja w BIOSG
Kolego dodaj swoj wiek i minimalna wysługę na nowych zasadach i zastanow sie czy jest sens do 60 tki, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2020, 09:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2020 09:59 przez szczuru21.)
Post: #6
RE: Rekrutacja w BIOSG
Gość w rekrutacji powiedział mi że zdążę ... tylko dalej nie mam telefonu jaki wynik u psychologa a minęło 2 tygodnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2020, 15:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2020 22:27 przez slawko.)
Post: #7
RE: Rekrutacja w BIOSG
Witam, dziś tj.03.03.2020r. złożyłem dokumenty w BiOSG i jeszcze dzś miałem telefon z zaproszeniem na wstępna rozmowę kwalifikacyjną która odbędzie się już w piątek tj.06.03.2020r. ktoś wybieram się w piątek na wstępną rozmowę kwalifikacyjną ? i czy ktoś miał też tak szybko wezwanie na rozmowę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2020, 11:01
Post: #8
RE: Rekrutacja w BIOSG
Hej złożenie papierów rozmowa psycholog u mnie wszystko tydzień po tygodniu wiec na początku wszystko szybciutko idzie papiery złożyłam na początku stycznia i od końca stycznia czekam na telefon kiedy wariograf powodzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2020, 11:53
Post: #9
RE: Rekrutacja w BIOSG
Ok 4 miesiace sie czeka na wario
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2020, 13:11
Post: #10
RE: Rekrutacja w BIOSG
Czy miał ktoś testy psychologiczne z zeszłym tygodniu i dostał już jakąś odpowiedź?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2020, 13:11
Post: #11
RE: Rekrutacja w BIOSG
Tak niestety długo się czeka na wario
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2020, 14:09
Post: #12
RE: Rekrutacja w BIOSG
W NOSG mialem w tamtym tyg w czwartek, wczoraj miałem tel z pozytywnym wynikiem psychologa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2020, 12:50
Post: #13
RE: Rekrutacja w BIOSG
Wczoraj tj. piątek 06.03 mialem romowe i popołudnie telefon ze w czwartek psycholog. Ktoś jedzie jeszcze w czwartek psychologa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2020, 22:51
Post: #14
RE: Rekrutacja w BIOSG
(04-03-2020 13:11 )gosc987 napisał(a):  Czy miał ktoś testy psychologiczne z zeszłym tygodniu i dostał już jakąś odpowiedź?

Ja! Psycholog w ostatnim tygodniu lutego a 4.03 tel ze wszystko ok i zapraszają z ABO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2020, 19:22
Post: #15
RE: Rekrutacja w BIOSG
Jak skończę szkołę w tym roku chcę od razu aplikować dokumenty. I naczytałem się już trochę jak to wszystko wygląda i chwała wam za to ponieważ muszę się nastawić na cierpliwość. Mam pytanko jak wygląda sprawa języka w BIOSG? Czy są preferowane języki w danym oddziale? I czy można pisać z dowolnego języka egzamin np. w BIOSG zaznacze, że chcę egzamin z niemieckiego co jest trochę absurdalne pracując na wschodzie kraju? A tak serio myślałem nad angielskim, ale stwierdziłem, że nie chcę iść na łatwiznę i uczę sie intensywnie oraz inwestuje moje zarobione pieniądze w naukę ukraińskiego, który idzie mi dobrze i na egzaminy jesli bym dotarłdo tego etapu i wyrobił np. w październiku wyrobię spokojnie, ale co ważniejsze kontakt z miejscowymi Ukraińcami z Zachodu, którzy mówią po ukraińsku umiałbym bezproblemowo nawiązać. (trafiłem na super nauczycielkę, mogę wam polecić Wink )

Pytam dlatego bo bardzo ciężko pracuje i chce się nie rozczarować jak przyjdzie mi przechodzić rekrutacje w tej kwestii. Jeśli moje założenie pójścia cięższą drogą okaże się nieopłacalne według was to i tak dalej będę się tego jezyka uczył bo mi sie przyda napewno, a po drugie bardzo mi sie podoba i sprawia przyjemność Smile
Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję i życzę innym powodzenia!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS