Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CORONAWIRUS
18-03-2020, 10:35
Post: #41
RE: CORONAWIRUS
W Grecji jaj potrzeba, ale nie do fizycznej szarpaniny z dzikimi, tylko do podjęcia decyzji o otwarciu ognia - w końcu bronią swojego domu.
Tak, wiem, Darwinosceptycy zaraz by podnieśli larum...

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2020, 18:42
Post: #42
RE: CORONAWIRUS
Pracownicy Pogotowia, Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej oraz Straży Granicznej otrzymają od nas darmową kawę aż do końca marca w ramach wdzięczności za poświęcenie w walce o nasze zdrowie i życie. Przyłączamy się do CircleK w słusznej sprawie. Dziękujemy, BP Polska
♥️

https://twitter.com/BP_Polska/status/124...wirus.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2020, 20:15
Post: #43
RE: CORONAWIRUS
(18-03-2020 09:24 )keyser soze napisał(a):  
(17-03-2020 22:32 )quasimodo1 napisał(a):  Mylne myslenie .Też tak myślałem - sądziłem ,że Irak 1990 to ostatnia wojna klasyczna . I niespodzianka - Ukraina 2014 - wojna hybrydowa ( mix wojny informacyjnej ,elektronicznej i klasycznej)




Czasy Rambo minęły bezpowrotnie.
I znowu się mylisz - wojska specjalne obojętnie jakichkolwiek sił zbrojnych na świecie są w dzisiejszych czasach kręgosłupem armii - najlepiej dofinansowany i wyszkolony komponent armii. To oni są podstawą współczesnych armii „ cywilizowanych „ krajów oczywiście obok lotnictwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2020, 20:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2020 21:01 przez keyser soze.)
Post: #44
RE: CORONAWIRUS
Zabawny się w małe political fiction.

Jestem tym złym.
Chcę spowodować upadek w pewnym kraju.
Jak się do tego zabrać?
Mam pomysł. Przyjrzyjmy się strukturze zasilania kraju w energię elektryczną. Elektrownie są poza zasięgiem grupy crackerów że względu na rozproszony charakter systemów zarządzania. Spójrzmy więc niżej, na poziom Głównych Punktów Zasilania, które zlokalizowane są praktycznie w każdym mieście powiatowym. I co się okazuje? Systemy zarządzania są identyczne i opierają się na wspolnej, krajowej platformie IT! To co robimy? Zwykły cracking i wyłączenie prądu w całym kraju? Nie, powtórzmy manewr chłopaków z Mossadu - włam do irańskich kompów sterujących wirowkami do wzbogacania uranu - czyli robimy włam, obejmujemy kontrolę nad systemem, obchodzimy zabezpieczenia i puszczamy w sieć energetyczną tzw. szpilki, które uszkodzą 99% urządzeń zawierających tzw. elementy dyskretne i scalone.
Efekt?
Patrząc "od dołu":
- nie działa telewizor, radio, komorka pechowo była podpięta do ładowarki więc też po niej, Xbox też trup
- w firmach nie działają komputery, sieci, nie działa nic elektrycznego, więc zamknięte są sklepy, banki, transport, spora część służby zdrowia,
- transformatory w podstacjach że względu na tzw. przebicie po szpilkach, nie nadają się do naprawy - w efekcie nic elektrycznego nie będzie działało przez wiele miesięcy. Nawet ze zrobieniem kupy może być problem bo przepompownie ścieków też staną. Jedyne co będzie działało to wojskowe systemy krytyczne typu echelon i inne o których nie wiemy. Nawet Moniuszko i Kasmon będą martwe.
Co to oznacza? Zamieszki na ulicach i wojna domowa po kilku dniach, może tygodniach.

Jeżeli ktoś uważa że przesadzam, to niech poczyta o ataku (tylko wyłączeniu, bez niszczenia infrastruktury) w 2015 w Turcji i Pakistanie....

Ps. Ogłaszam, że nie mam myśli samobójczych, jakby coSmile

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2020, 20:58
Post: #45
RE: CORONAWIRUS
Leci pierwszy pierwszy samolot do Chin po sprzęt medyczny ma być z powrotem w Warszawie 26.03 Prezydenci RP i Chin uzgodnili telefonicznie o utworzeniu mostu powietrznego z pomocą medyczną dla RP.
Kitajce idą z pomocą Big Grin
A nad Wisłą Jankeski Repnin w spódnicy dostaje szału - jeszcze wczoraj mówiła ze wstrętem o Kitajcach Big Grin
Ciekawe czy po zarazie nastąpi przewartościowanie sojuszy ?
A jeszcze jedno - w ojczyżnie światowego proletariatu liczba zarażonych nie dobiła do pięćsetki - w ciągu 3 dni tylko dwadzieściapare nowych przypadków - samogon i dywizje zaporowe NKWD robia swoją robotę Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2020, 08:24
Post: #46
RE: CORONAWIRUS
(24-03-2020 20:58 )quasimodo1 napisał(a):  Leci pierwszy pierwszy samolot do Chin po sprzęt medyczny ma być z powrotem w Warszawie 26.03 Prezydenci RP i Chin uzgodnili telefonicznie o utworzeniu mostu powietrznego z pomocą medyczną dla RP.
Kitajce idą z pomocą Big Grin
A nad Wisłą Jankeski Repnin w spódnicy dostaje szału - jeszcze wczoraj mówiła ze wstrętem o Kitajcach Big Grin
Ciekawe czy po zarazie nastąpi przewartościowanie sojuszy ?
A jeszcze jedno - w ojczyżnie światowego proletariatu liczba zarażonych nie dobiła do pięćsetki - w ciągu 3 dni tylko dwadzieściapare nowych przypadków - samogon i dywizje zaporowe NKWD robia swoją robotę Big Grin

A przede wszystkim cenzura... Ale jak skąd gdzie te samoloty, przecież hetman wielki Antoni orzekł, że lepiej zdychać niż brać pomoc od żółtych komunistów?! Co do przewartościowania sojuszy to widać ile jest warta solidarność europejska w czasie kryzysu... Z drugiej jednak strony Chiny i Rosja ewidentnie rozgrywają swoją pomoc propagandową, nawet kosztem zdrowia swoich obywateli. Ale to oni zostaną zapamiętani jako pomagający potrzebującym, a nie USA i Niemcy, którzy palcem nie kiwnęli a jeszcze blokowali transport środków medycznych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2020, 01:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2020 01:40 przez quasimodo1.)
Post: #47
RE: CORONAWIRUS
A w Hiszpanii trafionych wirusem jest już 9 tysięcy policjantów , żołnierzy oraz strażaków.
Pentagon na swojej stronie ( to sie nazywa transparentność) podaje codziennie liczbę trafionych wirusem żołnierzy i pracowników cywilnych armii - na 26.03 było to 280 żołnierzy i 134 pracowników cywilnych.Średnia u jankesów wychodzi do tej pory 50 na dobę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2020, 12:28
Post: #48
RE: CORONAWIRUS
I po co budować czołgi, super rakiety .....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2020, 00:17
Post: #49
RE: CORONAWIRUS
Statystyka

Trafieni wirusem stan na 28.03

14 żołnierzy i 900 poddanych kwarantannie
11 policjantów i około 600 poddanych kwarantannie

Znacie przypadki lub poddania kwarantannie funków SG ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2020, 16:17
Post: #50
RE: CORONAWIRUS
(29-03-2020 00:17 )quasimodo1 napisał(a):  Statystyka

Trafieni wirusem stan na 28.03

14 żołnierzy i 900 poddanych kwarantannie
11 policjantów i około 600 poddanych kwarantannie

Znacie przypadki lub poddania kwarantannie funków SG ?

Znacie. U nas są osoby na kwarantannie z kontaktu z WOT. Akurat jestem w Szczecinie na delegacji anty virusowej Pewnie będzie tego więcej widząc zabezpieczenia f-szy przed pandemią. Autobus na oddelegowanie na full zapchany funkami torby w przejściu 12h droga GD - Szczecin (300 km ..chyba rekord wszechczasów). Miksowanie ludzi po delegacji i jadacych na. Kierowca sobie folię malarską zamontował ("ściana") odgradzając się od części "ze zwierzętami". Sanepid zawału by dostał. Wszyscy w całym kraju dbają o to aby ograniczyć zasięg pandemii a u nas mięso armatnie. Oszczędza się dosłownie na wszystkim.

Druga sprawa ..oczywiście gównażeria jak zwykle jest oszczędzana i gównażerii nigdzie się nie wysyła. Jest stały stary frajer, którego do woli można mobbingować. Dramat ..bez honoru, bez godności ..bez jaj. Mam 4 miesiące oddelegowań służbowych a są tacy co mają 0 dni (słownie zero) i dalej nigdzie nie jadą. Gównażeria foreverSmile Bezjajeczni piluchomajtkowcy wszystkich krajów łączcie się ..a ja stoję na pierwszej linii aby wasze pieluszki (i waszych rodzin) były zawsze suche. Oczywiście nie zapomnijcie sobie powypłać nagród tudzież innych cudów za mentalne wsparcie. Naczelny "Mobber" wszystko klepnie.

Obstawiam, że przy takim ruchu virusa już zgarnąłem do krwioobiegu. Czuję jak organizm z nim walczySmile Każdy wracający funk powinien obligatoryjnie być badany ...ale po co?!

Pozdro dla wszystkich delegowanych plus tych na pierwszej linii prawdziwej granicySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2020, 17:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2020 17:00 przez quasimodo1.)
Post: #51
RE: CORONAWIRUS
(29-03-2020 16:17 )PlanetaX napisał(a):  Druga sprawa ..oczywiście gównażeria jak zwykle jest oszczędzana i gównażerii nigdzie się nie wysyła. Jest stały stary frajer, którego do woli można mobbingować. Dramat ..bez honoru, bez godności ..bez jaj. Mam 4 miesiące oddelegowań służbowych a są tacy co mają 0 dni (słownie zero) i dalej nigdzie nie jadą. Gównażeria foreverSmile Bezjajeczni piluchomajtkowcy wszystkich krajów łączcie się ..a ja stoję na pierwszej linii aby wasze pieluszki (i waszych rodzin) były zawsze suche. Oczywiście nie zapomnijcie sobie powypłać nagród tudzież innych cudów za mentalne wsparcie. "Mobber" wszystko klepnie.

Eeetam za jakieś 2 tygodnie jebnięci koroną to będą wszyscy a przynajmniej z 70 % , włącznie z tymi co mają dzisiaj obsrane piluchomajty Big GrinBig GrinBig Grin .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2020, 17:11
Post: #52
RE: CORONAWIRUS
(29-03-2020 17:00 )quasimodo1 napisał(a):  Eeetam za jakieś 2 tygodnie jebnięci koroną to będą wszyscy a przynajmniej z 70 % , włącznie z tymi co mają dzisiaj obsrane piluchomajty Big GrinBig GrinBig Grin .

To na otarcie łez wypłacą sobie nagrody za straty moralne ..a mnie obarczy się odpowiedzialnością za to, że nie zatrzymałem virusaSmile Tym co narażają 4 litery dyscyplinarkę a pozostałym gratyfikacje pieniężne za wzorową emulację obowiązków służbowychSmile Dzień jak co dzieńBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2020, 20:09
Post: #53
RE: CORONAWIRUS
Widzisz Planeta, obstawiam, że już niedługo zauważysz u siebie kryzys wartości. Ja też jak trzeba było jechać na oddelegowanie to wk...ony milczałem i jechałem. Nic nigdy z tego nie miałem, kariery nie zrobiłem, swoją niewolniczą robotę wykonałem, sumienie mam czyste. Ale od pewnego czasu otwarcie mówię szefostwu, że nie ma szans - ja już mam wiekowy pesel, swoje temu krajowi oddałem, niech teraz małolaty, dupowłazy i karierowicze się wykażą. To co ostatnimi czasy moje oczy widzą, to aż ciężko opisać, wstyd i zażenowanie, dobrze, że ludzie z cywila tego nie widzą.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2020, 17:02
Post: #54
RE: CORONAWIRUS
Chodzili i zbierali na wyjazd na zachód ale jak na razie cisza.... U mnie na PSG to jest inna trochę weryfikacja, w pierwszej kolejności świeżo przyjęci, a następnie kawalerowie Smile dla mnie podział ok...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2020, 20:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2020 20:55 przez quasimodo1.)
Post: #55
RE: CORONAWIRUS
(29-03-2020 16:17 )PlanetaX napisał(a):  Obstawiam, że przy takim ruchu virusa już zgarnąłem do krwioobiegu. Czuję jak organizm z nim walczySmile Każdy wracający funk powinien obligatoryjnie być badany ...ale po co?!

Polska bieda wbrew propagandzie . Minister Szumowski w ostatnim briefiengu prasowym przyznał ,że RP jest w posiadaniu 100 tysięcy testów , z Chin ma dolecieć kolejne 300 tysięcy . Laboratoria w Polsce są w stanie przemielić do 4,5 tysiąca testów na dobę - kilka nowo otwartych zwiększy tę liczbę do 5 tysięcy. I to wszystko co mogą zrobic na dzisiaj .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2020, 21:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2020 21:53 przez niki.)
Post: #56
RE: CORONAWIRUS
(30-03-2020 17:02 )WACEK84 napisał(a):  Chodzili i zbierali na wyjazd na zachód ale jak na razie cisza.... U mnie na PSG to jest inna trochę weryfikacja, w pierwszej kolejności świeżo przyjęci, a następnie kawalerowie Smile dla mnie podział ok...
a dla mnie podział sk*(@#$ski bo żeby nie jechać mam się ożenić/wyjść za mąż Wink No komuna ze swoim bykowym.
Właśnie jak jest to służba to jadą wszyscy, tak kawalerowie jak i matki, tak Ci nowo przyjęci jak i starzy wyjadacze z gwiazdkami.

Potem się dziwią że ludzie kładą L4 i mają to w dupie, dojeżdżasz ponad 100km i Ciebie wywalają na oddelegowanie bo przywykłeś do dojazdów a kogoś kto ma 20km do placówki i wiecznie miał wywalone trzymają bo ma rodzinę. Patologia a nie podejście które sprawi że przyjdą do tej formacji ludzie którzy chcą pracować. Tak tylko zbierają kawkowiczów i przyjaciół królika Wink

(30-03-2020 20:54 )quasimodo1 napisał(a):  ... I to wszystko co mogą zrobic na dzisiaj.
Trochę mało na tak wielki kraj ;(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2020, 06:51
Post: #57
RE: CORONAWIRUS
Senat zaproponował jednocześnie kilkadziesiąt poprawek do specustawy o wsparciu firm w związku z epidemią koronawirusa. Chce też, by raz w tygodniu obowiązkowo testami diagnostycznymi na wykrycie SARS-CoV-2 objąć personel podmiotów leczniczych, stacji sanitarno-epidemiologicznych, aptek, ratowników medycznych oraz pracowników placówek handlowych.
A gdzie są Funkcjonariusze z pierwszej linii grzecznie pytam ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2020, 10:02
Post: #58
RE: CORONAWIRUS
już Ci odpowiadam, w czarnej D, radź se sam, związki z Panem Kolasą na czele pewnie wspierają granicę zachodnią i nie mają czasu. I jak to coraz częściej się słyszy - było czas przywyknąć.

PS: strażaków tam też nie wymieniłeś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2020, 15:55
Post: #59
RE: CORONAWIRUS
Koronawirus w Szkole Głównej Służby Pożarniczej

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci...ja/smcfv9j

Akurat spałem w Straży Pożarnej w Szczecinie w ramach "delegacji" na granicę zewnętrzną. Ze 40 letnie dziurawe prześcieradło (choć mógł to być i obrus?!) wielkości 120 cm x 120 cm (specjalnie zmierzyłem) wersalka lepiąca się od brudu. Kolega z pokoju nie miał tak dobrze. Prześcieradła mu zabrakło na jeszcze brudniejszą leżankę. Miał poszwę na kołdrę ale kołdry nie było więc poszwę na kołdrę położył na brudne łóżko a spał w swoim śpiworze (na szczęście zabrał). Znaleziony w szafie extra koc kleił się od brudu (pawie plus wszystkie inne "męskie" opcje) i ów kolega dotykał go tylko i wyłącznie kijem od miotłyBig Grin Wyjeżdżając wrzuciliśmy ten koc do ogólnego prania.... Do tego f-sze często śpią w pokojach po 5 i więcej osób. Gdzie tu jakakolwiek separacja z zakazem gromadzenia się włącznie zważywszy na fakt podwyższonego ryzyka potencjalnego zarażenia się f-sza bardzo łatwo rozprzestrzeniającym się virusem choćby z tytułu wykonywania obowiązków służbowych (codzienny bezpośredni kontakt z tysiącami podróżnych)?!

Dla porównania warunki w naszych ośrodkach szkolenia to obecnie prawdziwy luksus - jest czysto (w tym jest czysta pościel). Szczerze podziwiam, że ktoś z decydentów w takich warunkach trzyma f-szy zważywszy na fakt, że obecnie cały system noclegowy RP jest potencjalnie dostępny do użytku służbowego (wszystko stoi puste). Widać u nas na wszystkim trzeba oszczędzać niech f-sze gniją w brudzie i syfie ...bo im się płaci uposażenieSad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2020, 15:31
Post: #60
RE: CORONAWIRUS
Padłem ze śmiechu jak zobaczyłem, że nasz ponadczasowy magazyn mundurowy pt. SEZAM przestaje wysyłać kurierem mundury ze względu na zagrożenie virusem. Już hrabiostwu z Koszalina kompletnie poprzewracało się w głowach. Nie wiem gdzie tu ktoś jakieś powiązanie pomiędzy wysyłką a koronovirusem znalazłBig Grin Cała Polska żyje obecnie w oparciu o system wysyłkowy, firmy kurierskie biją rekordy utargów a u nas ogłoszono niebezpieczeństwo. Po co pracować jak można nic nie robić a wszystko okrasić bardzo modnym hasłem "Virus". Ludzie potrzebują mundurów (w sumie też ich tam nie ma bo akurat nic nie było z tego co chciałem zamówić i pani kazała mi do KGSG dzwonić z pretensjami) ale niech czekają bo w magazynie ogłoszono akcję przestój virusowy. Jakby to całe hrabiostwo wysłali na zachodnią rubież i pogonili nocą po zielonej granicy albo kazali stać na autostradzie to obstawię, że sam magazyn w trybie pilnym pracowałby jak za dawnych lat (wznowiono by wysyłkę kurierem). Inni f-sze na co dzień faktycznie narażają tyłki w walce z virusem mając styczność z tysiącami podróżnych a tu w ciepełku można sobie w najlepsze nic nie robić i jeszcze całą pensję bez żadnego stresu przytulićBig GrinBig GrinBig Grin Teraz PolskaBig GrinBig GrinBig Grin

Pozdrawiam ambitną ekipę tegoż jakże zacnego "antyvirusowego" magazynuSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS