Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wariograf po koronie
22-06-2020, 16:33
Post: #1
Wariograf po koronie
Hej. Czy ktoś wie jak wygląda kwestia wariografu i dalszych etapów po wznowieniu rekrutacji? Pod koniec lutego miałam testy psychologiczne a później był czas z wirusem także już czwarty miesiąc czekam na jakieś informacje. Był ktoś już albo dostał telefon, że ma wyznaczony termin? Testy psychologiczne zaliczone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2020, 17:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2020 17:02 przez michau.)
Post: #2
RE: Wariograf po koronie
U mnie póki co cisza, czekam od grudnia. (BiOSG)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2020, 06:07
Post: #3
RE: Wariograf po koronie
Ja byłem 16 na wario. Oddział Nadwiślański
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2020, 08:27
Post: #4
RE: Wariograf po koronie
Hej ja też czekam od końca stycznia na wario dzwoniłam do oddziału to kazali czekać na telefon miałam zaplanowany wstępnie na maj Wiec teraz to pewnie będzie późna jesień .Korzystając zapytam czy ktoś czekając na wario dostał już poświadczenie bezpieczeństwa ? Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2020, 08:54
Post: #5
RE: Wariograf po koronie
(23-06-2020 08:39 )szeregowiec napisał(a):  
(23-06-2020 08:27 )Nikona napisał(a):  Hej ja też czekam od końca stycznia na wario dzwoniłam do oddziału to kazali czekać na telefon miałam zaplanowany wstępnie na maj Wiec teraz to pewnie będzie późna jesień .Korzystając zapytam czy ktoś czekając na wario dostał już poświadczenie bezpieczeństwa ? Pozdrawiam
Ja dostałem. Wario planowany mam latem a czekam podobnie jak Ty, od początku 2020 roku.

Dzięki za wiadomość ja właśnie czekam bo do tej pory nic nie dostałam a można wiedzieć z jakiego oddziału startujesz ?
Ja bieszczadzki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2020, 10:25
Post: #6
RE: Wariograf po koronie
Witam. Miałem psychologa w lutym i planowany był na czerwiec lipiec ale wszystko jest przesunięte i pewnie jesień dopiero. Poświadczenia jeszcze nie dostałem. Startuje do Nadbużańskiego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2020, 13:30
Post: #7
RE: Wariograf po koronie
U mnie ta sama sytuacja psycho miałem na początku lutego, dzwoniłem do oddziału to mi powiedzieli że jest szansa na lipiec. Jestem z Białostockiego. A jeśli chodzi o poświadczenie to dostałem w zeszłym tygodniu list że wszystko ok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2020, 18:57
Post: #8
RE: Wariograf po koronie
(23-06-2020 06:07 )Pietri napisał(a):  Ja byłem 16 na wario. Oddział Nadwiślański

A kiedy miałeś psychologa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2020, 14:26
Post: #9
RE: Wariograf po koronie
Ja również czekam od grudnia. W grudniu miałem psychologa i dalej czekam. ( Nadodrzański Oddział Straży Granicznej)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2020, 19:27
Post: #10
RE: Wariograf po koronie
W grudniu miałem psychologa. A w styczniu abo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2020, 21:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2020 21:54 przez Saveey.)
Post: #11
RE: Wariograf po koronie
Witam! Mam pytanko...
Dziś dostałem telefon że 10 lipca mam wario. Pani z oddziału uczuliła mnie ze do 10 mam maksymalnie ograniczyć ryzyko związane z korona... Ograniczyć Kontakt z ludźmi, dezynfekcja itp. Pytanko: ktoś miał ostatnio badanie w Warszawie? Jak wygląda (bo domyślam się że jest?) wywiad dotyczący korony? Jest duże ryzyko że mogą nie wpuścić? Mam zaplanowany i opłacony wyjazd nad morze tydzień przed badaniem i teraz nie wiem czy powinienem jechać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2020, 07:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2020 07:18 przez Pietri.)
Post: #12
RE: Wariograf po koronie
(29-06-2020 21:53 )Saveey napisał(a):  Witam! Mam pytanko...
Dziś dostałem telefon że 10 lipca mam wario. Pani z oddziału uczuliła mnie ze do 10 mam maksymalnie ograniczyć ryzyko związane z korona... Ograniczyć Kontakt z ludźmi, dezynfekcja itp. Pytanko: ktoś miał ostatnio badanie w Warszawie? Jak wygląda (bo domyślam się że jest?) wywiad dotyczący korony? Jest duże ryzyko że mogą nie wpuścić? Mam zaplanowany i opłacony wyjazd nad morze tydzień przed badaniem i teraz nie wiem czy powinienem jechać?

Musisz się wstawić z maseczką i rękawiczkami. Chociaż później i tak na czas badania będą ci kazali zdjąć. Bo mają pleksi itd. Przy wejściu będzie osoba która zmierzy ci temperaturę. Żąda ci pytania czy miałeś kontakt z osobami zarażonymi. Czy nie występowały u Ciebie jakieś objawy itd. W sumie to tyle

Zada *
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2020, 16:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2020 16:31 przez Ventus7.)
Post: #13
RE: Wariograf po koronie
W moim przypadku badanie psychologiczne pod koniec stycznia (zaliczone pozytywnie). Powiedziano, że czas oczekiwania na wariograf do 5 miesięcy, miał być pierwotnie w okolicach czerwca ale ze względu na przestój spowodowany pandemią przewiduje okolice września. Startuje do Nadbużańskiego Oddziału.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2020, 08:55
Post: #14
RE: Wariograf po koronie
Witam,
U mnie sytuacja wygląda następująco, 13 grudnia miałam psychologa i dostałam info z wyznaczonym terminem na badanie wariograficzne na dzień 27 lipca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2020, 09:13
Post: #15
RE: Wariograf po koronie
Witam.ja dostalem tel.ze 30 lipca mam wario.oddziałnadwiślański...ciekawe jak to wyglada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2020, 12:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2020 12:54 przez agatek.)
Post: #16
RE: Wariograf po koronie
(08-07-2020 16:22 )Ventus7 napisał(a):  W moim przypadku badanie psychologiczne pod koniec stycznia (zaliczone pozytywnie). Powiedziano, że czas oczekiwania na wariograf do 5 miesięcy, miał być pierwotnie w okolicach czerwca ale ze względu na przestój spowodowany pandemią przewiduje okolice września. Startuje do Nadbużańskiego Oddziału.

Mialam psychologa poczatkiem stycznia, również startuje do Nadbużańskiego

(09-07-2020 08:55 )karola92 napisał(a):  Witam,
U mnie sytuacja wygląda następująco, 13 grudnia miałam psychologa i dostałam info z wyznaczonym terminem na badanie wariograficzne na dzień 27 lipca.

Do jakiego oddziału startujesz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2020, 19:54
Post: #17
RE: Wariograf po koronie
Psycho miałem w lutym również czekam I również startuje do NOSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2020, 09:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2020 09:16 przez karola92.)
Post: #18
RE: Wariograf po koronie
(09-07-2020 12:53 )agatek napisał(a):  
(08-07-2020 16:22 )Ventus7 napisał(a):  W moim przypadku badanie psychologiczne pod koniec stycznia (zaliczone pozytywnie). Powiedziano, że czas oczekiwania na wariograf do 5 miesięcy, miał być pierwotnie w okolicach czerwca ale ze względu na przestój spowodowany pandemią przewiduje okolice września. Startuje do Nadbużańskiego Oddziału.

Mialam psychologa poczatkiem stycznia, również startuje do Nadbużańskiego

(09-07-2020 08:55 )karola92 napisał(a):  Witam,
U mnie sytuacja wygląda następująco, 13 grudnia miałam psychologa i dostałam info z wyznaczonym terminem na badanie wariograficzne na dzień 27 lipca.

Do jakiego oddziału startujesz?

Bieszczadzkiego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2020, 09:54
Post: #19
RE: Wariograf po koronie
Papiery w zeszlym roku w grudniu...w styczniu rozmowa...w lutym psycholog i 30 lipca wario
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2020, 21:25
Post: #20
RE: Wariograf po koronie
(11-07-2020 09:54 )Piotr32 napisał(a):  Papiery w zeszlym roku w grudniu...w styczniu rozmowa...w lutym psycholog i 30 lipca wario
Można wiedzieć jaki oddział bo ja NOSG i od stycznia ciągle czekam?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS