Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponowne przystąpienie do rekrutacji
28-10-2020, 11:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2020 11:53 przez bemwulegia.)
Post: #1
Ponowne przystąpienie do rekrutacji
Siema wszystkim. Gdzieś już widziałem wątek ale nie mogę go znaleźć, usuńcie jeśli spam. Może ktoś udzieli odpowiedzi. Po jakim czasie mogę składać ponownie papiery do danego OSG, jeżeli mi podziękowano ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dodam, że podziękowano mi po rozmowie kwalifikacyjnej. Zrobiłem chyba największa głupotę jaka się dało, bo w ankiecie nie napisałem że spożywałem marihuanę natomiast na rozmowie uznałem że i tak to wyjdzie na wariografie i okaże skruchę przed komisją. Dostałem niestety pismo z przerwaniem rekrutacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2020, 18:05
Post: #2
RE: Ponowne przystąpienie do rekrutacji
(28-10-2020 11:41 )bemwulegia napisał(a):  Siema wszystkim. Gdzieś już widziałem wątek ale nie mogę go znaleźć, usuńcie jeśli spam. Może ktoś udzieli odpowiedzi. Po jakim czasie mogę składać ponownie papiery do danego OSG, jeżeli mi podziękowano ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dodam, że podziękowano mi po rozmowie kwalifikacyjnej. Zrobiłem chyba największa głupotę jaka się dało, bo w ankiecie nie napisałem że spożywałem marihuanę natomiast na rozmowie uznałem że i tak to wyjdzie na wariografie i okaże skruchę przed komisją. Dostałem niestety pismo z przerwaniem rekrutacji.

Hej! Jedynie po oblanym psychologu i wariografie musisz czekać rok, a poza tym możesz w każdym momencie składać dokumenty ponownie Smile
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS