Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadodrzański Oddział SG
20-11-2020, 10:33
Post: #201
RE: Nadodrzański Oddział SG
Mam pytanie co do składania dokumentów.
Czy kwestionariusz osobowy można wydrukować dwustronnie? Czy nie, bo go nam nie przyjmą?
Czy kserokopie dokumentów np. dowód osobisty i paszport można wydrukować na tej samej kartce papieru, czy muszą być one na osobnych kartkach.
Czy można zrobić czarno-białe kserokopie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 10:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2020 10:42 przez makieta111.)
Post: #202
RE: Nadodrzański Oddział SG
(20-11-2020 10:19 )Sandra941 napisał(a):  
(20-11-2020 09:42 )makieta111 napisał(a):  Test wiedzy. Test sprawnoaciowy potem psycholog i lekarz. Rozmowa kwalifokacyjna jest na koncu.

Na wyznaczenie terminow tez sie czeka. Podobnie jak w SG. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby w 2 rekrutacjach startowac.

I nie ma takich restrykcji jak w SG.

W SCS słabo płacą, robota też nie jest najlepsza, nie lepiej do Policji?

Wiesz co co do placy to na poczatek wyjdzie mi prawie tyle ile na poczatek po szkoleniu w SG placa. Mysle, ze nie jest zle. Druga sprawa to taka, ze w SCS nie placa ZUS-u wiec odejmuja Ci od kwoty brutto tylko 17%

Co do Policji to raczej nie. Mocno niewdzieczna praca. Patrz teraz na te strajki itp. Kameruja Cie lidzie. Mysle, ze ciezko tam teraz. Ale placa ok.

(20-11-2020 10:33 )Venoq napisał(a):  Mam pytanie co do składania dokumentów.
Czy kwestionariusz osobowy można wydrukować dwustronnie? Czy nie, bo go nam nie przyjmą?
Czy kserokopie dokumentów np. dowód osobisty i paszport można wydrukować na tej samej kartce papieru, czy muszą być one na osobnych kartkach.
Czy można zrobić czarno-białe kserokopie?

Zrob wszystko na osobnych kartkach. We wzorze masz chyba nawet napisane, ze jwdnostronnie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 11:23
Post: #203
RE: Nadodrzański Oddział SG
Tak, jednostronnie trzeba wydrukować. A kolor myślę, że nie ma znaczenia, byle wszystko na osobnych kartkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 11:50
Post: #204
RE: Nadodrzański Oddział SG
(20-11-2020 10:37 )makieta111 napisał(a):  
(20-11-2020 10:19 )Sandra941 napisał(a):  
(20-11-2020 09:42 )makieta111 napisał(a):  Test wiedzy. Test sprawnoaciowy potem psycholog i lekarz. Rozmowa kwalifokacyjna jest na koncu.

Na wyznaczenie terminow tez sie czeka. Podobnie jak w SG. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby w 2 rekrutacjach startowac.

I nie ma takich restrykcji jak w SG.

W SCS słabo płacą, robota też nie jest najlepsza, nie lepiej do Policji?

Wiesz co co do placy to na poczatek wyjdzie mi prawie tyle ile na poczatek po szkoleniu w SG placa. Mysle, ze nie jest zle. Druga sprawa to taka, ze w SCS nie placa ZUS-u wiec odejmuja Ci od kwoty brutto tylko 17%

Co do Policji to raczej nie. Mocno niewdzieczna praca. Patrz teraz na te strajki itp. Kameruja Cie lidzie. Mysle, ze ciezko tam teraz. Ale placa ok.

(20-11-2020 10:33 )Venoq napisał(a):  Mam pytanie co do składania dokumentów.
Czy kwestionariusz osobowy można wydrukować dwustronnie? Czy nie, bo go nam nie przyjmą?
Czy kserokopie dokumentów np. dowód osobisty i paszport można wydrukować na tej samej kartce papieru, czy muszą być one na osobnych kartkach.
Czy można zrobić czarno-białe kserokopie?

Zrob wszystko na osobnych kartkach. We wzorze masz chyba nawet napisane, ze jwdnostronnie

Strajki kiedyś miną poza tym policja to nie tylko OPP, są też inne działy. Kasa fajna. Rekrutacja dużo krótsza niż w SG i nie taka restrykcyjna. W CS masz 3480na start to wychodzi około 2600na rękę i pracujesz w ciągłym stresie bo sprawy, terminy pracujesz z KPA-dla mnie dużo trudniejszy kodeks niż KW czy KK. Podobnie w SM jest z płacą. Tak naprawdę w sumie wszędzie jest coś ale jak kto woli Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 12:41
Post: #205
RE: Nadodrzański Oddział SG
Tylko bierz pod uwage, ze dostajej niecale 500 brutto za stopien+ stazowe jesli pracowalas na umowe o prace wczesniej zaleznte od lat to tyle procent podstawy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 13:04
Post: #206
RE: Nadodrzański Oddział SG
(20-11-2020 12:41 )makieta111 napisał(a):  Tylko bierz pod uwage, ze dostajej niecale 500 brutto za stopien+ stazowe jesli pracowalas na umowe o prace wczesniej zaleznte od lat to tyle procent podstawy.

Stażowe to są grosze dobrze wiemy, a stopień hehe no okej o ile się go można spodziewać w niedługim czasie a kiedy co i jak to nie wie nikt, jaką jest ścieżka awansu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 13:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2020 13:21 przez makieta111.)
Post: #207
RE: Nadodrzański Oddział SG
Stopien otrzymujesz w momencie mianowania do sluzby czyli od razu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 13:29
Post: #208
RE: Nadodrzański Oddział SG
Myślę, że chodziło o otrzymywanie dalszych stopni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 13:45
Post: #209
RE: Nadodrzański Oddział SG
(20-11-2020 13:29 )wiosna21 napisał(a):  Myślę, że chodziło o otrzymywanie dalszych stopni.

Dokładnie, chodzilo mi o dalsza ścieżkę, a wiem, że nie jest z tym łatwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 13:51
Post: #210
RE: Nadodrzański Oddział SG
To tez wiem. Mam znajomych tam ale tez i poczytalem sporo forum na ten temat. Zobaczymy. Jezeli ma mi to w jakis sposob pomoc z dostaniem sie do SG to warto. A stopnie to ponoc co 3 lata srednio dostajesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 15:57
Post: #211
RE: Nadodrzański Oddział SG
Czyli będziesz się w razie czego przenosił potem do straży?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 17:30
Post: #212
RE: Nadodrzański Oddział SG
Chcialbym. Nie ukrywam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 17:44
Post: #213
RE: Nadodrzański Oddział SG
To powodzenia w takim razie, musi się udać Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2020, 20:32
Post: #214
RE: Nadodrzański Oddział SG
Ale przynajmniej wiem jak podchodzic teraz do tych spraw. Dzieki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2020, 08:23
Post: #215
RE: Nadodrzański Oddział SG
Jasne, zawsze to jakiś sposób, żeby dostać się do straży.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2020, 19:17
Post: #216
RE: Nadodrzański Oddział SG
Cześć, jak tam wstępne rozmowy kwalifikacyjne w ostatnich dniach? Był ktoś? Jak z pytaniami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2020, 20:04
Post: #217
RE: Nadodrzański Oddział SG
Pytają o rzeczy związane z oddziałem (np. zasięg terytorialny, placówki, kto jest komendantem), o dyspozycyjność, motywację do służby, trzeba opowiedzieć kilka zdań o sobie, mogą zapytać także o coś z kwestionariusza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2020, 07:10
Post: #218
RE: Nadodrzański Oddział SG
Ja już po rozmowie, mieszane odczucia bo czuję że mogłem lepiej wypaść,ale było i tak dobrze. Pojawiają się już jakiekolwiek odpowiedzi w sprawie rozmów z połowy,początku listopada?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2020, 11:12
Post: #219
RE: Nadodrzański Oddział SG
(27-11-2020 07:10 )Kwasek97 napisał(a):  Ja już po rozmowie, mieszane odczucia bo czuję że mogłem lepiej wypaść,ale było i tak dobrze. Pojawiają się już jakiekolwiek odpowiedzi w sprawie rozmów z połowy,początku listopada?

Ja miałam 12 i jeszcze nie dostałam żadnej informacji, co dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2020, 10:01
Post: #220
RE: Nadodrzański Oddział SG
Hej, jak tam, coś nowego u kogoś? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS