Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
09-11-2012, 20:46
Post: #41
RE: Nagrody - Listopad
Pytanie - ale tak na serio - dlaczego będąc informatykiem siedzisz w SG za 1500PLN?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2012, 23:14
Post: #42
RE: Nagrody - Listopad
(09-11-2012 20:46 )keyser soze napisał(a):  Pytanie - ale tak na serio - dlaczego będąc informatykiem siedzisz w SG za 1500PLN?
Bo .... kolega jest kumaty w swoim fachu i robi to co lubi.Jak ja,tezj estem informatykiem i wiem, że po godzinach można za większe pieniądze swoją wiedzę udostępnić. A SG niech dalej trzyma swoich kolesi bo... informatyk dla 01 robi drzewo do kominka.... Tak niestety jest...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2012, 23:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2012 23:54 przez euro.)
Post: #43
RE: Nagrody - Listopad
(09-11-2012 19:18 )grzegorz napisał(a):  
(09-11-2012 09:04 )Renegat napisał(a):  Wie ktoś kiedy maja płacić nagrody w BiOSG?
W pierwszej mojej reakcji chciałem być bardo złośliwy ale ugryzłem się w język, bo trzeba zrozumieć kogoś kto tyra na wschodniej granicy i każdy zastrzyk finansowy to jest istotna sprawa w budżecie domowym. Ale nie rozumiem sensu tych pytań na forum, które tworzą obraz funkcjonariusza "mędzącego" o każdy dodatek z byle pierdy - mundurowi w biedronce na 11 listopada dostali może kwiatka !!! To są pytania do finansów telefony są na stronach internetowych. W każdej normalnej firmie bierze się co miesiąc z góry ustaloną kasę (przepraszam w normalnej firmie bierze się po wykonanej pracy a nie miesiąc z przodu) a każdy dodatkowy pieniądz jest za dodatkowe efekty lub dodatkowe zyski dla firmy.
Rany jak wypłacą to wypłacą - trzeba się cieszyć że się pracuje w firmie która za liczbę w kalendarzu kasę rozdaje - ale no do cholery ja wiem że co miesiąc na konto spływa mi 1500 zł i na nic więcej nie liczę jak czasem wpadnie coś więcej to jestem gość!!.

Czy w normalniej firmie 30 minut przed rozpoczęciem pracy ładuje się do ślicznego czarnego pachnącego oliwą GLOCKA jeszcze śliczniejsze naboje typu parabellum?
NIE

Czy w normalnej firmie przy podpisywaniu umowy o pracę obiecuje się wykładać keczupy na półki NAWET Z NARAŻENIEM ŻYCIA?
NIE

Czy w normalniej firmie wychodząc w teren nie wiesz co cię spotka? psychol, agresywny pijak, czy może były żołnierz ze specnazu, który chciałby za pośrednictwem zielonej granicy znaleźć się w "lepszym świecie"?
NIE

Następnym razem ugryź się w język i daj spokój chłopakom ze wschodu.... albo złóż kwity na mundurowego. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2012, 21:32
Post: #44
RE: Nagrody - Listopad
(09-11-2012 23:14 )Nemo napisał(a):  ...Jak ja,tezj estem informatykiem i wiem, że po godzinach można za większe pieniądze swoją wiedzę udostępnić. ...

Nie piszę o informatykach, bo tych jest jak psów, lecz o programistach.
BTW wiesz jaka jest różnica pomiędzy info o programmem? Taka sama jak pomiędzy znachorem a lekarzemSmile))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2012, 18:57
Post: #45
RE: Nagrody - Listopad
Są w SG i programiści za 1500 pln. Ale powoli sytuacja ulega poprawie Smile. Chętnych zawsze poszukujemy Smile
Developerzy (programiści) wcale nie są na szczycie informatycznej hierarchii. Szczyt należy do architektów, kierowników projektu i bazodanowców.
A tak faktycznie to nie tyle ważne jest jaką pełnisz funkcję tylko co rzeczywiście potrafisz - zarówno w umiejętnościach twardych jak i miękkich. Można być super-programistą, który zupełnie nie radzi sobie w pracy zespołowej. I to człowieka dyskwalifikuje - rzadko robi się jednoosobowe projekty.
Analogicznie można być administratorem, który umie realizować tylko procedury z kartki, jak i takim, który sam tworzy procedury.
PS. W ostatnim czasie znalazły się środki, dla tych którzy nie robią z kartki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 16:16
Post: #46
RE: Nagrody - Listopad
Odnośnie tematu- dziś wypłacili nagrody listopadowe w BiOSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 16:35
Post: #47
RE: Nagrody - Listopad
MOSG wypłacone!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 18:13
Post: #48
RE: Nagrody - Listopad
kolego a mozna wiedziec ile placili
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 18:26
Post: #49
RE: Nagrody - Listopad
pewnie ,że można od 300 zł brutto wzwyż
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 18:51
Post: #50
RE: Nagrody - Listopad
(11-11-2012 18:57 )lenek napisał(a):  Są w SG i programiści za 1500 pln. Ale powoli sytuacja ulega poprawie Smile. Chętnych zawsze poszukujemy Smile
Developerzy (programiści) wcale nie są na szczycie informatycznej hierarchii. Szczyt należy do architektów, kierowników projektu i bazodanowców.
A tak faktycznie to nie tyle ważne jest jaką pełnisz funkcję tylko co rzeczywiście potrafisz - zarówno w umiejętnościach twardych jak i miękkich. Można być super-programistą, który zupełnie nie radzi sobie w pracy zespołowej. I to człowieka dyskwalifikuje - rzadko robi się jednoosobowe projekty.
Analogicznie można być administratorem, który umie realizować tylko procedury z kartki, jak i takim, który sam tworzy procedury.
PS. W ostatnim czasie znalazły się środki, dla tych którzy nie robią z kartki Smile
no to fakt, wszystko piknie tylko warszawa daleko a na ścianę wschodnią to informacje ze kogoś ktoś szuka to docierają wcale albo po fakcie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 19:50
Post: #51
RE: Nagrody - Listopad
(12-11-2012 18:51 )bossek napisał(a):  no to fakt, wszystko piknie tylko warszawa daleko a na ścianę wschodnią to informacje ze kogoś ktoś szuka to docierają wcale albo po fakcie
Eee tam - z frontu wschodniego 50% uzysku.
Nie ma limitów czasowych - pozysk jest ciągły - tylko poprzeczka idzie w górę Smile
Ale każdy kiedyś zaczynał od czeladnika Smile
Zainteresowani niech piszą na priv.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 20:49
Post: #52
RE: Nagrody - Listopad
Dawno nie zaglądałem na forum a tutaj taki fajny temacikWink

(03-11-2012 22:02 )alfonso napisał(a):  W naszym PGR z kolei nowy król wprowadził novum polegające na nie wywieszaniu listy nagród. Teraz nikt nie wie czy ktoś dostał, ile etc.
Teraz to dopiero będzie można obdarzyć wszystkich swoich kolesi jak się należy Wink
U nas tak było od zawsze, jak ktoś się przyznał albo widziałeś że szedł podpisać to dostał a tak to jedna wielka tajemnica.


(04-11-2012 10:14 )Olin napisał(a):  Jesteście żałośni... z jednych pieniędzy w drugie popadacie. Jak nie dodatki to podwyżki, jak nie podwyżki to urlopowe. i żeby było ciekawiej to zawsze Wam mało i jesteście pokrzywdzeni. Kasa na tym forum to najbardziej temat, w innych tematach tak ochoczo się nie wypowiadacie.
Pracuje/służy się jednak za pieniądze a przynajmniej za nie trzeba żyć więc nie wiem czemu Cię dziwi to że ktoś zabiega o to żeby mieć np na wymianę zawieszenia w aucie bo się rozwaliło dojeżdzając po 100km na placówkę.


(04-11-2012 12:58 )Valhalla49 napisał(a):  ...Dajcie sobie na luz. Porozmawiajcie z kolegami, znajomymi pracującymi u "prywaciarzy" jakie mają dodatki, nagrody itp. rzeczy.
....
Pewnie są to "ekspresy i biurowcy" mający masę czasu na wpisy.
Wyrobnik na zielonej nie ma czasu na pierdoły i ciągłe nakręcanie się.
....
Cieszę się niezmiernie, że już za parę dni nie będę już "małpą w tym cyrku" co się zwie dumnie STRAŻ GRANICZNA.
U prywaciarzy? 3,5 do 5k złosiszy na rączkę, opłacony ZUS i praca od 3-4 rano do 13-14stej lub tak od 7 czy 8 po 8 godzin dziennie.
Mało który weekend zajęty, żadnych nocek (no chyba że balanga w firmie) autko służbowe prawie z zerowym przebiegiem (własnego nie warto trzymać bo grosze się płaci za jazdę w prywatnych sprawach) komórka i lapik z netem. W porównaniu z tym co mi daje SG to zarabiam nędznie.

Co do podziału na tych z zielonej, ekspresów i biurowców to nie zapomniałes o tych ze stempla?

A i cieszymy się z Tobą Wink

(07-11-2012 11:02 )pogranicznik napisał(a):  MORSKI48 - służyć w godziwych warunkach. zapraszam na prawdziwe przejscie gdzie sam na kilku pasach robisz. odmulisz sie troszeczke
2 pasy przed sobą i 1 za plecami? Faktycznie, o 4 nad ranem trzeba się ostro pilnować w sobotę rano.

(07-11-2012 11:13 )Renegat napisał(a):  ...morkiski 48 pewnie nie wie co to kolejka, zlielony pas,rucka itd , że czasem przez 12h nawet nie ma czasu kanapki z domu zjeść bo na przerwie robisz kwity na zatrzymanie
niestety tak jest, kanapki zje pies bo do domu się je wiezie a Ty swoją przerwę poświęcasz na pisanie kwitów i szefostwo marudzi że za mała czcionka lub jedno zdanie nie jest logiczne.

U nas może w piątek będzie coś wiadomo (czyli nawet jeśli coś skapnie to pewnie będzie na koncie w poniedziałek).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 22:05
Post: #53
RE: Nagrody - Listopad
A w Nadodrzańskim kiedy płacą,bo jestem starym,wysłużonym funkiem z 1,5 rocznym stażem i mnie się też należy,i wszyscy co narzekają,że ten temat to głównie wtedy co się nam należy się uaktywnia,niech wiedzą,że IM nikt nie zabraniał wstępować w jakikolwiek kolor munduru,i wara od nas....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 12:39
Post: #54
RE: Nagrody - Listopad
No i po nagrodach. Kto dostał ten dostał, kto sie nie załapał tego napewno oszukaliSmile

Myślę ze najwyższy czas pzrenieść się do tematu ,,13tka" i rozpocząć ogólnoforumowy lament i beczeć na pół Polski jak to jest źle i niedobrze. A wogole to dlaczego jescze nie wypłacili tej cholernej 13tki? Big Grin

Kiedy? ktoś wie? i czemu dopiero wtedy? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 13:07
Post: #55
RE: Nagrody - Listopad
Do 13-stki to jeszcze masz po drodze podwyżki, dodatki i karpiowe. Troche sie zapedziłes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 13:27
Post: #56
RE: Nagrody - Listopad
O podwyżkach jest lament od kilkunastu miesięcy, dodatki też są juz na rozkładzie Big Grin a z karpiowym to nie wiadomo jak bedzie....

Do lutego zaledwie 3 miesiące więc myśle ze pora zacząć Big Grin szkoda tracić ten czas na inne głupoty jak mozna się zająć tym w czym jesteśmy doskonali Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 18:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2012 18:22 przez keyser soze.)
Post: #57
RE: Nagrody - Listopad
Powtarzasz się.

Temat z 22 lutego:
(22-02-2012 13:43 )Abes napisał(a):  No to co?! pora rozpocząć temat mundurówki Big Grin kiedy i dlaczego nie jutro??? moze w marcu? a moze w kwietniu? a moze znowu w maju? Smile

Pamiętaj, że nie wszyscy są na wysokich U, niektórzy są na grupach 2-4...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 19:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2012 20:45 przez Abes.)
Post: #58
RE: Nagrody - Listopad
Powtarzam sie? a co w tym złego? Gdybyś nie zauwążył to posty o kase powtarzaja sie od początku istnienia tego forum.Ten temat jest tez z typu ,,kiedy"? wiec chyba nic niestosownego nie robieSmile To jest temat przewodni całego forumSmile wieczne beczenie, kiedy kasa? kiedy kasa? żygać się chce co potwierdza pare wpisów innych uzytkowników.....

A najgorsze jest to ze na to forum wchodza tez ludzie nie zwiazani z SG i czytają te wieczne żale...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 20:02
Post: #59
RE: Nagrody - Listopad
Abes uŻytkowników
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 20:05
Post: #60
RE: Nagrody - Listopad
(13-11-2012 19:43 )Abes napisał(a):  Powtarzam sie? a co w tym złego? Gdybyś nie zauwążył to posty o kase powtarzaja sie od początku istnienia tego forum.Ten temat jest tez z typu ,,kiedy"? wiec chyba nic niestosownego nie robieSmile To jest temat przewodni całego forumSmile wieczne beczenie, kiedy kasa? kiedy kasa? żygać się chce co potwierdza pare wpisów innych urzytkowników.....

A najgorsze jest to ze na to forum wchodza tez ludzie nie zwiazani z SG i czytają te wieczne żale...
Podpisuję się pod cytowanym kolegą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS