Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
21-12-2012, 18:51
Post: #81
RE: Nagrody - Listopad - Grudzień
Kwota była na kazdą placówke a to jak rozdzielił ją 01 placówki to juz inna melodia ale nigdy nie było tak ze dostawali wszyscy po tyle samoSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2012, 18:56
Post: #82
RE: Nagrody - Listopad - Grudzień
hmm podlaski - totalne 0 albo nie byłem nominowany przez wielkiego brata, ale to wcale mnie nie dziwi niepokorni nie dostają wiec po co się łudzić, piłkarzem nie jestem, w siatkę też się nie udzielam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2012, 18:57
Post: #83
RE: Nagrody - Listopad - Grudzień
(21-12-2012 18:51 )Abes napisał(a):  Kwota była na kazdą placówke a to jak rozdzielił ją 01 placówki to juz inna melodia ale nigdy nie było tak ze dostawali wszyscy po tyle samoSmile

I nigdy tak nie będzie. Kasa tylko dla zaangażowanych.
Za przychodzenie tylko do pracy każdy ma płaconą pensję.
Tu nie ma żadnej filozofii.
Outsajderzy powinni obejść się smakiem.

Wesołych Świąt
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2012, 19:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2012 19:22 przez Abes.)
Post: #84
RE: Nagrody - Listopad - Grudzień
(21-12-2012 18:57 )Valhalla49 napisał(a):  
(21-12-2012 18:51 )Abes napisał(a):  Kwota była na kazdą placówke a to jak rozdzielił ją 01 placówki to juz inna melodia ale nigdy nie było tak ze dostawali wszyscy po tyle samoSmile

I nigdy tak nie będzie. Kasa tylko dla zaangażowanych.
Za przychodzenie tylko do pracy każdy ma płaconą pensję.
Tu nie ma żadnej filozofii.
Outsajderzy powinni obejść się smakiem.

Wesołych Świąt

I to jest w końcu tak żadko spotykana na tym forum, konkretna i rzeczowa a zarazem trafna w 100% wypowiedz. Brawo!

ps. zaraz Cie kolego zjedza za niezgodną z linia partii(tego forum) wypowiedzią. Powinieneś narzekać.

ps1. Wesołych Swiąt!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2012, 19:27
Post: #85
RE: Nagrody - Listopad - Grudzień
(21-12-2012 18:51 )Abes napisał(a):  Kwota była na kazdą placówke a to jak rozdzielił ją 01 placówki to juz inna melodia ale nigdy nie było tak ze dostawali wszyscy po tyle samoSmile

Niestety były narzucone limity kwotowe nagród (dolna granica) stąd Komendanci poszczególnych placówek nawet jeśli by chcieli nagrodzić wszystkich "karpiowym" to i tak nie byli w stanie tego zrobić z racji niewystarczającej puli pieniężnej.

Przykład dostajecie jako Komendant 1000 pln na 10 osób zatrudnionych w danym PSG przy czym dolna granica nagrody, którą możecie przyznać "rozkazowo" wynosi nie mniej niż 250 pln. Stosując dość proste zasady logiki matematycznej w efekcie końcowym otrzymujemy prostą zależność zbiorczą w której tą nagrodę możemy przydzielić maksymalnie 4 osobom. A matematyka (jako jedna z nauk ścisłych) niestety nie uwzględnia ani Świąt ani sentymentów. Pozostaje mieć nadzieję, że na poszczególnych placówkach owe nagrody faktycznie otrzymali najlepsiSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2012, 20:51
Post: #86
RE: Nagrody - Listopad - Grudzień
U nas nie dzielił 01, dzielili z poziomu oddziału - kwota 71 zł, nie powala. Zgodnie z korespondencją KG SG miała dostac jak największa grupa f-szy (wyjątek karani i długotrwałe zwolnienia lekarskie). Ale jak porównam to do kolegów leśników (u nas dostali po 2500zł) to nerwy trochę biorą. W końcu to też firma państwowa. Czy kryzys dotyka tylko mundurowych? Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2012, 21:01
Post: #87
RE: Nagrody - Listopad - Grudzień
(21-12-2012 20:51 )Seneka napisał(a):  U nas nie dzielił 01, dzielili z poziomu oddziału - kwota 71 zł, nie powala. Zgodnie z korespondencją KG SG miała dostac jak największa grupa f-szy (wyjątek karani i długotrwałe zwolnienia lekarskie). Ale jak porównam to do kolegów leśników (u nas dostali po 2500zł) to nerwy trochę biorą. W końcu to też firma państwowa. Czy kryzys dotyka tylko mundurowych? Huh

Pamiętaj, że drzew jeszcze nikt nie policzył.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2012, 12:06
Post: #88
RE: Nagrody - Listopad - Grudzień
(20-12-2012 21:45 )keyser soze napisał(a):  Eee tam, ja już od trzech lat nie dostaję nagród bo nie strzelam z ucha i jestem politycznie niepoprawny, ale jakoś nie zamartwia mnie to - grunt, że honor swój mam i nie daje się zeszmacic Smile
410 zł dostałem chociaż nie jestem poprawny politycznie, nie strzelam z ucha i nie mieszkam w dobrze postrzeganym byłym mieście wojewódzkim i nie jestem z komendantami na "ty", robię swoja robotę na pasach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 09:38
Post: #89
Kiedy Bedea płącic 13 stke??
Wie ktos kiedy 13 stka??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 13:07
Post: #90
RE: Kiedy Bedea płącic 13 stke??
Mi po zakonczeniu sprawy w sadzie ale wam to cos slyszalem o 18 02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 13:45
Post: #91
RE: Kiedy Bedea płącic 13 stke??
Chyba będzie trzeba przykleić na stałe temat pt. "Trzynastka - Mundurówka - Nagrody Majowe - Nagrody Listopadowe - Karpiowe" co by nie tworzyć tysięcy niepotrzebnych wątkówWink

A co do daty to jak zwykle obstawiam 20 lutego +- 5 dniBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 18:25
Post: #92
RE: Kiedy Bedea płącic 13 stke??
No i się zaczeło..............
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 20:04
Post: #93
RE: Kiedy Bedea płącic 13 stke??
Proponuję to rozwiązanie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 20:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2013 20:33 przez Alzheimer.)
Post: #94
RE: Kiedy Bedea płącic 13 stke??
Tylko kasa, kasa, kasa.
Jedyny cel w życiu zawodowym.
Mamona przesłania gałki oczne, a może warto spojrzeć w szczegółowy zakres obowiązków i postawić sobie pytanie - czy zasłużyłem na tę nagrodę roczną? Big Grin

Tymi nachalnymi pytaniami o trzynastą pensję, w dobie kryzysu, do reszty zniechęcimy cywilną część narodu, być może czytającą te forum, do służb mundurowych. Sad

Te, Gucio!
Zapytaj jeszcze, kiedy zapłacą ci z budżetowych pieniedzy:
- za brak kwatery,
- za odmalowanie ci lokalu,
- za wczasy,
- za przejazd PKP,
- oszczędności mundurowe,
- mundurowke,
- nagrody z okazji świąt,
- zwiększenia dodatku,
- itp!

A może tak: kiedy zapłacą mi więcej za to, że wspaniałomyślnie stawiam się w ogóle do służby Big Grin Big Grin Big Grin

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 20:42
Post: #95
RE: Kiedy Bedea płącic 13 stke??
Alzheimer, cywilna część narodu w postaci mojej ekipy remontowej czeka na tą trzynastkę bardziej niż ja, przejmą ją w całości :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 20:48
Post: #96
RE: Kiedy Bedea płącic 13 stke??
No to znaczy, że wyłącznie podatnik sfinansuje Ci remont chałupy :-)

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 21:12
Post: #97
RE: Kiedy Bedea płącic 13 stke??
Te tematy sa juz naprawde irytujace.

Ludzie ruszcie troche szare komorki to nie boli. Co roku wyplacaja trzynastki czy mundurowki w prawie takich samych terminach.
Macie taka skleroze, ze nie pamietacie kiedy placili rok czy dwa lata temu?

Moze zacznijcie jeszcze zakladac tematy z pytaniem, kiedy wplynie nastepna wyplata!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 21:36
Post: #98
RE: Kiedy Bedea płącic 13 stke??
Ciekawe, czy Pan Donald wraz z giermkiem Vincentem zdecydują się w swojej kadencji zlikwidować trzynastki dla urzędników i mundurowki.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 22:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2013 22:04 przez Bond.)
Post: #99
RE: Kiedy Bedea płącic 13 stke??
(23-01-2013 21:12 )qualin napisał(a):  Te tematy sa juz naprawde irytujace.

Ludzie ruszcie troche szare komorki to nie boli. Co roku wyplacaja trzynastki czy mundurowki w prawie takich samych terminach.
Macie taka skleroze, ze nie pamietacie kiedy placili rok czy dwa lata temu?

Moze zacznijcie jeszcze zakladac tematy z pytaniem, kiedy wplynie nastepna wyplata!
Widze ze jeszcze nie zdazyłes sie zorientowac ze na naszym forum jest stadko marud którzy to pisza aby pisac co roku to samoSmile musimy to przezyc...wszak mamy wolnosc medialnaSmile aby nie wyjsc z wprawy juz mozna zalozyc temat mundurowkiHuhAngry

Dla zainteresowanych, na priv udzielam info o terminach wypłat trzynastek i mundurówek do 2051r.!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 13:33
Post: #100
RE: Kiedy Bedea płącic 13 stke??
13 wypłacana będzię w II połowie lutego. Problem może być z mundurówką. Jej wypłata może być zawieszona nawet do końca roku. Przyczyna :brak finansów. Mam nadzieję, że pieniądze się jednak znajdą na kwiecień.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS