Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
19-04-2013, 05:44
Post: #201
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
W rzeczy samej. Np. taki superSiDzi. Siedem lat próbował, ale wreszcie mu się udało dostać wymarzoną robotę w SiDzi i nie musi już byc robolem w biedronce czy na budowie.

IMHO poranna lektura forum lepiej poprawia humor niż TVN24 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2013, 07:16
Post: #202
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(18-04-2013 20:50 )superSG napisał(a):  Pieprznijcie się w głowy albo baranka i to tak z przytupem. Idźcie do cywila tam to dopiero macie miodzik, w głowach się niektórym poprzewracało wypisując takie rzeczy. Chyba żaden z Was nie robił w cywilu!

Nie wiem gdzie i z kim przebywasz, ja akurat znam wielu ludzi pracujących w cywilu, którym się powodzi zdecydowanie lepiej niż funkom i pracują normalnie z poszanowaniem kodeksu pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2013, 08:35
Post: #203
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Masz rację. Zarząd Orlenu tak ma, KGHM, parlamentarzyści, premier, prezydent, lekarze, itp. Im sie powodzi zdecydowanie lepiej niż funkom. I pracują zgodnie z kodeksem pracy. Ale wieksza rzesza - niestety nie. :-)

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2013, 10:43
Post: #204
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Pracuję w SG już jakiś czas... ale dopiero teraz (za Peło) zrozumiałem, że w życiu tak na prawdę niczego się nie dorobię. Nie będę miał domu, luksusowej fury i sauny w ogrodzie. Nie w tej robocie. Tutaj się służy, dla kraju, jak pies dla pana a nie dla siebie i rodziny. Zbyt duże wymagania.

Chyba że..., pierdyknę to wszystko i wyjadę np. do Norwegii, tak jak moi mądrzejsi koledzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2013, 14:20
Post: #205
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(19-04-2013 08:35 )Alzheimer napisał(a):  Masz rację. Zarząd Orlenu tak ma, KGHM, parlamentarzyści, premier, prezydent, lekarze, itp. Im sie powodzi zdecydowanie lepiej niż funkom. I pracują zgodnie z kodeksem pracy. Ale wieksza rzesza - niestety nie. :-)

Za dużo telewizji, osobiście nie znam nikogo z wymienionych przez Ciebie (prócz lekarzy), ale znam kilku elektryków, budowlańców, hutników, piekarza, mechaników, fryzjera etc. czyli normalnych ludzi, którym głód w oczy jednak nie zagląda :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2013, 17:36
Post: #206
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Poczekajcie aż stuknie wam 15 lat w mundurze. Wtedy zadajcie sobie pytanie: "Czy było warto?".
Ja też miewałem chwile, że chciałem to wszystko rzucić w cholerę. Ale wytrzymałem. A teraz, kiedy mam 15+, mogę powiedzieć: "Warto było.":cool:

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2013, 21:17
Post: #207
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(19-04-2013 07:16 )braeven napisał(a):  
(18-04-2013 20:50 )superSG napisał(a):  Pieprznijcie się w głowy albo baranka i to tak z przytupem. Idźcie do cywila tam to dopiero macie miodzik, w głowach się niektórym poprzewracało wypisując takie rzeczy. Chyba żaden z Was nie robił w cywilu!

Nie wiem gdzie i z kim przebywasz, ja akurat znam wielu ludzi pracujących w cywilu, którym się powodzi zdecydowanie lepiej niż funkom i pracują normalnie z poszanowaniem kodeksu pracy.

A co tu ma znaczenie z kim ja przebywam, gdzie mieszkam. Skoro jesteś taki lotny i masz pomysł to co Ciebie tu trzyma. Idź zajmij się biznesem, wróć na forum i napisz jakim jesteś milionerem. Jest garstka, którym się powodzi, jednak to ty możesz leżeć bykiem w domu w wieku 40 lat. A inni może mają kasę jednak nie przychodzi im to łatwo. Gdzie Ty żyjesz, wszędzie tylko zwalniają, obejrzyj się. Spróbuj się ze światem, realnym, zwolnij się z SG. Trochę pokory, zobacz ilu twoich znajomych dałoby żeby znaleźć się na Twoim miejscu?. Na emce możesz robić co chcesz, kokosy na Wyspach zarobić, wyjechać i dorobić, lub nie. Robiłem 10 lat w cywili, w różnych zawodach, nigdzie nie było tak dobrze jak w SG. Może nie płacą za wiele, jednak grzechem jest opowiadać,że jesteśmy zapracowani. Trzeba tylko spojrzeć z innej perspektywy by zrozumieć że nie jest tak źle...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2013, 05:33
Post: #208
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Rany julek, gdzieś ty pracował w tym cywilu? w biedronce czy na budowie?

Żeby nie było że jestem goloslowny- u mnie w jednej corpo szukają od dłuższego czasu process engineer'a za naprawdę dobry pieniądz i jakoś nie ma chętnych...

A co do SG to problem leży gdzie indziej - dla części funków mundur uratował życie, bo do niczego się nie nadają i nic nie potrafią a w cywilu by zginęli...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2013, 11:30
Post: #209
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
No to jak? pora rozpoczac temat nagród na majBig Grin kto? ile? i dlaczego tak mało? a moze wogóle nie? ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2013, 13:01
Post: #210
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Jak to ile? co najmniej 600 zl na głowę. A może i więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2013, 13:34
Post: #211
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Kiedy płacą wypłatę? Dzisiaj, w czwartek czy dopiero w poniedziałek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2013, 14:53
Post: #212
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(30-04-2013 13:01 )nettai napisał(a):  Jak to ile? co najmniej 600 zl na głowę. A może i więcej.

dlaczego tak mało?? SKANDAL! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2013, 14:59
Post: #213
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Jeszcze nigdy w historii SG nie zdarzyło się tak , że wypłatę dostaliśmy dzień wcześniej niż 1 a później oczywiście wiele razyBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2013, 15:38
Post: #214
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
undefined
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2013, 20:13
Post: #215
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Temat schodzi na psy albo jeszcze poniżej dna.Oby nikt poza szanownym gronem SG tego nie czytał. Jak nie ma cie się czym zająć spożytkujcie swoją energię na pielęgnację trawnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2013, 21:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2013 21:47 przez Pałacowy moniuch.)
Post: #216
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Kapitanie Nautilusa (tudzież Panie Nikt),
daj Waść spokój, w moim przekonaniu wielu z wypowiadających się w tym temacie robi to z mocnym przymrużeniem oka, celując w naszych kolegów i nasze koleżanki, którym nagroda spędza sen z powiek. Satyrę tu uprawiają, krótko pisząc.
Pozdro!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2013, 13:45
Post: #217
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Kiedy płacą tą śmieszna pensję, bo muszę rachunki opłacić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2013, 21:21
Post: #218
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
A kogo obchodzi co musisz zrobić za swoja ,,śmieszną pensje"?

Rzucaj kwit i wal do prywaciarza, tam dostaniesz super wypłate, 13tke, mundurówke, zapłącą Ci za urlop, za remont, za dojazdy i wszystko to bedzie płacone w OjroSmile Ale widocznie musisz byc niesamowitym specjalistom skoro siedzisz w SG,czy tak jak Ferdek Kiepski- dla ludzi z Twoim wykształceniem nie w tym kraju pracy Big Grin

@pałacowy moniuch- brawo, satyra to bardzo trafne określenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2013, 21:39
Post: #219
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
a co nie prawda że śmieszna?? żal za pupę ściska jak patrzy sie na dodatki i nagrody pseudo przełożonych!!!! ci kasę dostają co mają nas w poważaniu o robocie nie mają pojęcia i z innej służby MSW funcki się z nich śmieją. Powiem tak ta robota jest potrzebna tylko po to aby jakąś m-kę mieć a kasę trzeba zarabiać u przywaciarza nie którzy tak robią i mają poniekąd to wszystko ... pozdro życzę wysokich nagród
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2013, 05:17
Post: #220
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Damn right, man!

Ale abes tego nie rozkminia, moze zapomniał zmieszać betonSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS