Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOBBING W SG
10-02-2012, 09:45
Post: #21
RE: MOBBING W SG
nie chodziło mi o to, że z 12 letnim stażem i ściemniacze ( tylko o tych co sumiennie wykonują obowiązki ). Jeżeli ktoś pracuje jak należy to i wcześniej jak po 3 latach powinien dostać awans na wyższą grupę uposażenia :-) Komendanci prowadzą "oceny f-sza" to wiedzą co kto robi, bynajmniej w warmińsko-mandżurskim tak jest :-)
pozdrawiam f-szy z 1 linii
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2012, 17:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2012 17:30 przez sierżant.)
Post: #22
RE: MOBBING W SG
tzw. ocean f-sza to fikcja, która wprowadza tylko "wyścig szczurów", który niejednokrotnie powoduje przekroczenie uprawnień przez f-sza lub samowypier... się w imię WYNIKÓW, które napędzane są sztucznie BO KOMENDANT TAK SOBIE ŻYCZY

BIAŁY WOJOWNIK
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 23:08
Post: #23
MOBBING W SG
Pani dyrektor łamie nogę. Nawet najlepszym się zdarza. Jednak bardzo chce pracować. Pisze do 01 prośbę o zgodę na dojazd do pracy samochodem służbowym. Zgodę otrzymuje. I tak autko robi codziennie 60 km. W pracy po kilku kawach odzywa się matka natura. Trzeba do toalety. Noga usztywniona, kość poskręcana śrubami. Na Małysza się nie da. I tu z pomocą przychodzą podwładne. Za każdym razem „przed” biegną do WC i wykładają deskę papierem. Czy robiły to z potrzeby serca, chęci niesienia pomocy bliźniemu? A może z lizusostwa? Czy może były to prośby z gatunku tych nie do odrzucenia……?. Trudno mi to ocenić. Dla mnie jest w tym jakiś niesmak….
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 23:36
Post: #24
RE: MOBBING W SG
to dobrze, że rąk nie połamała bo wtedy nie tylko deskę by wycierały Big Grin

od lutego 2013 szczęśliwy emeryt Smile i daję radę w cywilu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 23:50
Post: #25
RE: MOBBING W SG
(23-02-2012 23:08 )czapajew napisał(a):  Pani dyrektor łamie nogę. Nawet najlepszym się zdarza. Jednak bardzo chce pracować. Pisze do 01 prośbę o zgodę na dojazd do pracy samochodem służbowym. Zgodę otrzymuje. I tak autko robi codziennie 60 km. W pracy po kilku kawach odzywa się matka natura. Trzeba do toalety. Noga usztywniona, kość poskręcana śrubami. Na Małysza się nie da. I tu z pomocą przychodzą podwładne. Za każdym razem „przed” biegną do WC i wykładają deskę papierem. Czy robiły to z potrzeby serca, chęci niesienia pomocy bliźniemu? A może z lizusostwa? Czy może były to prośby z gatunku tych nie do odrzucenia……?. Trudno mi to ocenić. Dla mnie jest w tym jakiś niesmak….

Na serio , czy robisz sobie jaja Undecided a czy ją noszą do/z auta,czy wnoszą na piętro ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 23:54
Post: #26
RE: MOBBING W SG
(23-02-2012 23:50 )quasimodo1 napisał(a):  
(23-02-2012 23:08 )czapajew napisał(a):  Pani dyrektor łamie nogę. Nawet najlepszym się zdarza. Jednak bardzo chce pracować. Pisze do 01 prośbę o zgodę na dojazd do pracy samochodem służbowym. Zgodę otrzymuje. I tak autko robi codziennie 60 km. W pracy po kilku kawach odzywa się matka natura. Trzeba do toalety. Noga usztywniona, kość poskręcana śrubami. Na Małysza się nie da. I tu z pomocą przychodzą podwładne. Za każdym razem „przed” biegną do WC i wykładają deskę papierem. Czy robiły to z potrzeby serca, chęci niesienia pomocy bliźniemu? A może z lizusostwa? Czy może były to prośby z gatunku tych nie do odrzucenia……?. Trudno mi to ocenić. Dla mnie jest w tym jakiś niesmak….

Na serio , czy robisz sobie jaja Undecided a czy ją noszą do/z auta,czy wnoszą na piętro ?

To nie jajca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 00:00
Post: #27
RE: MOBBING W SG
O w mordę !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 00:41
Post: #28
RE: MOBBING W SG
ale cyrk Big Grin Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 09:04
Post: #29
RE: MOBBING W SG
Polska to bardzo piękna kraj (jak kiedyś słusznie zauważył Zulu GulaBig Grin) ale cóż niewiele chyba mnie zdziwi w tej formacji. Absurd goni absurd. Aha w/w pani dyrektor zasiada oczywiście na wysokim stołku, bo zwykły funek mógłby pomarzyć o takiej utopiiRolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 14:41
Post: #30
RE: MOBBING W SG
(24-02-2012 00:41 )Przemo napisał(a):  ale cyrk Big Grin Big Grin Big Grin
Cyrk to jest oglądać to na żywo Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 23:18
Post: #31
MOBBING W SG
Dodajmy do tego imieninowe prezenty od podwładnych np. złoty łańcuszek albo ekskluzywny komplet sztućców firmy Gerlach…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 23:27
Post: #32
RE: MOBBING W SG
(24-02-2012 23:18 )czapajew napisał(a):  Dodajmy do tego imieninowe prezenty od podwładnych np. złoty łańcuszek albo ekskluzywny komplet sztućców firmy Gerlach…
A to są już głupi że się zrzucają na takie prezenty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2012, 23:38
Post: #33
MOBBING W SG
(24-02-2012 23:27 )quasimodo1 napisał(a):  
(24-02-2012 23:18 )czapajew napisał(a):  Dodajmy do tego imieninowe prezenty od podwładnych np. złoty łańcuszek albo ekskluzywny komplet sztućców firmy Gerlach…
A to są już głupi że się zrzucają na takie prezenty.

Pamiętasz to: kto nie z Mieciem tego .....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2012, 20:16
Post: #34
RE: MOBBING W SG
(24-02-2012 23:38 )czapajew napisał(a):  
(24-02-2012 23:27 )quasimodo1 napisał(a):  
(24-02-2012 23:18 )czapajew napisał(a):  Dodajmy do tego imieninowe prezenty od podwładnych np. złoty łańcuszek albo ekskluzywny komplet sztućców firmy Gerlach…
A to są już głupi że się zrzucają na takie prezenty.

Pamiętasz to: kto nie z Mieciem tego .....
Rozumiem podać ręke żeby nie spadła ze schodów.Ale wyściełanie deski klozetowej,kupowania extra prezentów itp - gratuluję pani dyrektor licznych zastępów "brązowych nosów " . A i tłumaczenie "a co my możemy" - też niczego nie usprawiedliwia.Sami są sobie winni - tylko nie wiem czy wychowała ich sobie frau dyrektor czy są tacy z natury.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2012, 20:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2012 20:37 przez Kwatera Główna.)
Post: #35
RE: MOBBING W SG
(24-02-2012 23:18 )czapajew napisał(a):  Dodajmy do tego imieninowe prezenty od podwładnych np. złoty łańcuszek albo ekskluzywny komplet sztućców firmy Gerlach…
dodam jeszcze torebkę swego czasu...:/

(24-02-2012 23:27 )quasimodo1 napisał(a):  
(24-02-2012 23:18 )czapajew napisał(a):  Dodajmy do tego imieninowe prezenty od podwładnych np. złoty łańcuszek albo ekskluzywny komplet sztućców firmy Gerlach…
A to są już głupi że się zrzucają na takie prezenty.
ci co się nie zrzucają są napiętnowani, nie tylko przez królową, ale przez współpracowników, a już na setkę pomijani przy nagrodach, o awansach i podwyżkach nie wspomnę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2012, 20:41
Post: #36
RE: MOBBING W SG
Czy ta "królowa" to ma na imię A ?

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2012, 21:32
Post: #37
RE: MOBBING W SG
(25-02-2012 20:41 )waldisg napisał(a):  Czy ta "królowa" to ma na imię A ?

KRÓLOWA jest tylko jednA :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2012, 22:36
Post: #38
MOBBING W SG
(25-02-2012 20:16 )quasimodo1 napisał(a):  
(24-02-2012 23:38 )czapajew napisał(a):  
(24-02-2012 23:27 )quasimodo1 napisał(a):  
(24-02-2012 23:18 )czapajew napisał(a):  Dodajmy do tego imieninowe prezenty od podwładnych np. złoty łańcuszek albo ekskluzywny komplet sztućców firmy Gerlach…
A to są już głupi że się zrzucają na takie prezenty.

Pamiętasz to: kto nie z Mieciem tego .....
Rozumiem podać ręke żeby nie spadła ze schodów.Ale wyściełanie deski klozetowej,kupowania extra prezentów itp - gratuluję pani dyrektor licznych zastępów "brązowych nosów " . A i tłumaczenie "a co my możemy" - też niczego nie usprawiedliwia.Sami są sobie winni - tylko nie wiem czy wychowała ich sobie frau dyrektor czy są tacy z natury.

Tu nie ma przypadkowych podwładnych. Kiedyś zastanawiałem się czy 01 tego nie widzi. Teraz wiem, że nie chce widzieć. Tak jest wygodnie. Przekonanie tej pani o swojej bezkarności jest przerażające.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2012, 22:59
Post: #39
RE: MOBBING W SG
No to możecie sobie już stawiać na "dworze" posążki swojej " bogini ".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 11:17
Post: #40
MOBBING W SG
Świetny pomysł! Niestety nie przejdzie…. Dobre pomysły może mieć tylko ona…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS