Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama
12-01-2012, 21:16
Post: #1
Reklama
Jeśli ktoś chce coś reklamować na tej stronie w celu czerpania z tego tzw. "korzyści majątkowych" to od razu uczciwie ostrzegam, że będę tego typu treści usuwał a jeśli to się będzie nagminnie powtarzać również i użytkowników tego typu treści zamieszczających. To nie jest forum reklamowe tylko forum o Straży Granicznej utrzymywane tylko i wyłącznie z moich prywatnych środków.

PozdrawiamSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2012, 14:47
Post: #2
RE: Reklama
Ale w sygnaturkach można? A tak generalnie to trzeba by było jakąś zrzutkę koleżeńską zrobić w końcu jet to dobro nas wszystkich. Jak to rozwiązać aby sie ZSW nie czepiło. Po prostu prześlij info każdemu na priv i będzie ok.
JA JESTEM ZA.

1 procent - niejeden uśmiech, oraz program do PIT 2012, szybko, łatwo wypełnisz PIT http://podarujusmiech.org
Jak połączyć swoją pasję z pracą http://www.emmu.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2012, 19:18
Post: #3
RE: Reklama
Moznaby zalozyc osobne konto, na ktore co jakis czas wplacalisbysmy pieniazki na funkcjonowanie forum.
Planeta przedstawialby nam stan konta oraz wydatki na serwer oraz domene. Wiekszosc for w taki sposob funkcjonuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2012, 09:28
Post: #4
RE: Reklama
Zobaczymy jak to się będzie dalej rozwijać i ewentualnie wówczas pomyślimy o "przyszłości". Póki co jeszcze stać mnie aby dla naszych f-szy zasponsorować demokratyczną swobodę wypowiedzi. Na związki też płacę i niewiele z tego płacenia wynika a tu przynajmniej widać jakiś namacalny efektSmile

I absolutnie nie chodzi mi o to, że chcę zarabiać na reklamach gdyż reklam w ogóle nie planuję tu zamieszczać. Ot ma to być taki portal wolny od wszelkiej natrętnej reklamy, której chyba nikt z nas nie lubi. Tylko tyle i aż tyle.

Czyli jeśli ktoś chce się tu zalogować aby "spamować" swoją reklamę to od razu uczciwie ostrzegam, że nie będzie to mile widziane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2012, 14:19
Post: #5
RE: Reklama
a jak z prawami własności kiedy już domena warta będzie grube miliony.....????//:-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2012, 13:54
Post: #6
RE: Reklama
Idealny przykład nachalnej reklamy spamującej mamy w tym wątku:

http://forumsg.pl/showthread.php?tid=73&...71#pid2271

Automat "BOT-owy" o nicku Jarema co dwa tygodnie około godz. 4 rano dorzuca do wątku odgórnie wygenerowaną wiadomość powodując jego odświeżenie. Stąd też jedyny los jaki mógł go spotkać to usunięcie konta. Twórca ww. wątku w dziale ogłoszeń również może być botem co postaram się w najbliższym czasie zweryfikować.

Jakby ktoś coś takiego zauważył w treściach forum to od razu proszę o infoSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS