Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponowne złożenie dokumentów
11-02-2017, 20:47
Post: #1
Ponowne złożenie dokumentów
Witam, w ubiegłym roku startowałem w naborze do NOOSG, odpadłem na rozmowie, czy mogę ponownie w tym samym naborze złożyć dokumenty, jeśli mogę czy z góry mnie nie przekreślają? Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2017, 22:05
Post: #2
RE: Ponowne złożenie dokumentów
Próbować możesz, a to czy w ogóle zaproszą Cię znów na rozmowę jest niewiadomą ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2018, 14:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2018 14:14 przez Antek96.)
Post: #3
RE: Ponowne złożenie dokumentów
Hej, przede mną ponowna - druga rekrutacja i ponowne złożenie dokumentów ale do innego już oddziału. Czy komisja z drugiego oddziału będzie miała wgląd do mojego kwestionariusza z pierwszego naboru?
Pytam, ponieważ boję się, że popełnię jakieś niezbieżności w kwestionariuszach. Chodzi mi konkretnie o mandaty. Oczywiście Broń Boże nic nie zataiłem, ale miesiące i lata w jakich wspomniane mandaty otrzymałem podałem bardzo orientacyjnie. Niestety nie zrobiłem sobie zdjęć pierwszego kwestionariusza żeby mieć później ściągawkę. Po prostu obawiam się sytuacji, w której „druga” komisja sięgnie po mój pierwszy kwestionariusz i w przypadku stwierdzenia jakichś nieścisłosci będę odrzucony już na etapie złożenia dokumentów. Z góry bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedź Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2019, 18:33
Post: #4
RE: Ponowne złożenie dokumentów
(04-12-2018 14:13 )Antek96 napisał(a):  Hej, przede mną ponowna - druga rekrutacja i ponowne złożenie dokumentów ale do innego już oddziału. Czy komisja z drugiego oddziału będzie miała wgląd do mojego kwestionariusza z pierwszego naboru?
Pytam, ponieważ boję się, że popełnię jakieś niezbieżności w kwestionariuszach. Chodzi mi konkretnie o mandaty. Oczywiście Broń Boże nic nie zataiłem, ale miesiące i lata w jakich wspomniane mandaty otrzymałem podałem bardzo orientacyjnie. Niestety nie zrobiłem sobie zdjęć pierwszego kwestionariusza żeby mieć później ściągawkę. Po prostu obawiam się sytuacji, w której „druga” komisja sięgnie po mój pierwszy kwestionariusz i w przypadku stwierdzenia jakichś nieścisłosci będę odrzucony już na etapie złożenia dokumentów. Z góry bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedź Wink
Raczej nikt nie będzie trzymał twoich dokumentów - a już na pewno nie w innym oddziale. Ja 3ci raz składam do tego samego oddziału Smile
Powodzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2019, 09:16
Post: #5
RE: Ponowne złożenie dokumentów
Witam,
po jakim czasie mozna zlozyc dokumenty ponownie jeśli nie przeszłam psychologa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2019, 17:36
Post: #6
RE: Ponowne złożenie dokumentów
Za rok
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS