Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze zdrowiem a służba w wojsku
15-02-2017, 19:37
Post: #1
Problem ze zdrowiem a służba w wojsku
Witajcie
Pisałem już na paru forach ale nie uzyskałem odpowiedzi. Mam nadzieję, że tutaj się ktoś trafi kto by był w stanie odpowiedzieć mi na pytanie. Mianowicie jakiś czas temu na badaniach zdiagnozowano u mnie torbiel pajęczynówki 3,5 cm x 2 cm na prawym płacie skroniowym. Chciałem wstąpić do wojska na zawodowego i służyć w wojskach powietrznodesantowych, ale nie wiem czy mnie nie odrzucą z powodu tej torbieli. I pytanie do tych co mieli z styczność z czymś takim bądź o tym słyszeli. Czy mam jakiekolwiek szanse aby się do desantu dostać czy raczej powinienem sobie odpuścić? Patrzyłem na wykaz chorób udostępnionych przez MON ale nic nie znalazłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2017, 21:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2017 21:27 przez quasimodo1.)
Post: #2
RE: Problem ze zdrowiem a służba w wojsku
(15-02-2017 19:37 )Lysy napisał(a):  Witajcie
Pisałem już na paru forach ale nie uzyskałem odpowiedzi. Mam nadzieję, że tutaj się ktoś trafi kto by był w stanie odpowiedzieć mi na pytanie. Mianowicie jakiś czas temu na badaniach zdiagnozowano u mnie torbiel pajęczynówki 3,5 cm x 2 cm na prawym płacie skroniowym. Chciałem wstąpić do wojska na zawodowego i służyć w wojskach powietrznodesantowych, ale nie wiem czy mnie nie odrzucą z powodu tej torbieli. I pytanie do tych co mieli z styczność z czymś takim bądź o tym słyszeli. Czy mam jakiekolwiek szanse aby się do desantu dostać czy raczej powinienem sobie odpuścić? Patrzyłem na wykaz chorób udostępnionych przez MON ale nic nie znalazłem.

Lekarzem nie jestem.
ale schorzenie które u Ciebie zdiagnozowano ,wyklucza służbę w wojskach powietrznodesantowych.
No bo co powiesz na ciśnienie , które będzie oddziałowywało na wysokości iluś tam metrów npm na Twoją torbiel. Będzie się powiększać , uciskać - co może mieć wpływ na Twoje odruchy lub jej pęknięcie i wylew.
Po mojemu gdy będą wiedzieć o Twoim schorzeniu - od razu Ciebie zdyskwalifikują.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2017, 12:22
Post: #3
RE: Problem ze zdrowiem a służba w wojsku
Na takim stanowisku trzeba wykazywać się bardzo dobrym zdrowiem. Tego typu schorzenia mogą przeszkadzać w wykonywaniu zawodu. Ale ostateczna decyzja zawsze należy do lekarza.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS