Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indywidualny tok pełnienia sluzby
21-02-2017, 23:08
Post: #21
RE: Indywidualny tok pełnienia sluzby
(21-02-2017 19:34 )Noliprel napisał(a):  Kudlaty widać ze jesteś stary służba bo jadem dajesz. A tak na marginesie jeżeli masz dziecko i twoja żona pracuje to ty masz też prawo pracować jako matka czyli święta wolne i nocki także jak widzisz masz takie same prawo jak te "krowy" "byku". Nie mów ze nie wiedziales

Oczywiście że wiem, ale wiesz kij ma dwa końce jak się zaczyna za bardzo kombinować to się później cierpi. Dla przykładu kładąc kwitek że spadam z 12 świątek ,piątek i niedziela na 8 bez świąt i niedziel to wiesz przełożony może mi ustalić służbę w stylu każda sobota 14-22 oprócz jednej co 3 tygodnie bo musi być wolna do tego piątki oczywiście 14-22 do tego poniedziałek 6-14 itd. a w szczególności wtedy kiedy Ci zależy czy po każdym święcie i wszystko zgodnie z prawem!!!
Tylko pamiętaj że z uprawnienia tego może korzystać tylko jeden rodzić bez względu gdzie pracują. Tu nie chodzi o "jad" tylko o fakty z kobietami, każda w ciąży od razu na L4,a ciąża to nie choroba i jeśli nie są przekroczone normy w pracy to można pracować, ale nie w SG przecież za biurkiem jest źle! Do tego ledwo co przyjęte już ciąża, OK rozumiem nie neguje, ale z automatu powinna być przedłużona służba przygotowawcza jak to jest w przepisie,a z tym różnie bywa.
Ale tak na poważnie to napisz o co dokładnie Ci chodziło z tą opieką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS