Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór NwOSG
18-05-2017, 07:12
Post: #21
RE: Nabór NwOSG
Czy ktoś z tegorocznego naboru dostał już telefon z wyznaczonym terminem psychologa,albo jest już po i może opisać jak wyglądał jej przebieg ? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2017, 11:28
Post: #22
RE: Nabór NwOSG
Witam. Ja już czekam ponad 30 dni od rozmowy kwalifikacyjnej na telefon i jeszcze do tej pory nie dostałem. Czy ktoś z pozostałych forumowiczów już dostał telefon na testy psychologiczne??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2017, 07:21
Post: #23
RE: Nabór NwOSG
(15-06-2017 11:28 )Filip96 napisał(a):  Witam. Ja już czekam ponad 30 dni od rozmowy kwalifikacyjnej na telefon i jeszcze do tej pory nie dostałem. Czy ktoś z pozostałych forumowiczów już dostał telefon na testy psychologiczne??

Ja czekałam od 30 marca na telefon. Wczoraj miałam psychologa Smile Osobiście byłam bardzo zadowolona z przebiegu i badania i rozmowy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2017, 08:30
Post: #24
RE: Nabór NwOSG
(20-06-2017 07:21 )Anee napisał(a):  
(15-06-2017 11:28 )Filip96 napisał(a):  Witam. Ja już czekam ponad 30 dni od rozmowy kwalifikacyjnej na telefon i jeszcze do tej pory nie dostałem. Czy ktoś z pozostałych forumowiczów już dostał telefon na testy psychologiczne??

Ja czekałam od 30 marca na telefon. Wczoraj miałam psychologa Smile Osobiście byłam bardzo zadowolona z przebiegu i badania i rozmowy Smile
To fajnie jak tak. A kiedy do Ciebie zadzwonili z wizytą psychologa??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2017, 08:33
Post: #25
RE: Nabór NwOSG
(20-06-2017 08:30 )Filip96 napisał(a):  
(20-06-2017 07:21 )Anee napisał(a):  
(15-06-2017 11:28 )Filip96 napisał(a):  Witam. Ja już czekam ponad 30 dni od rozmowy kwalifikacyjnej na telefon i jeszcze do tej pory nie dostałem. Czy ktoś z pozostałych forumowiczów już dostał telefon na testy psychologiczne??

Ja czekałam od 30 marca na telefon. Wczoraj miałam psychologa Smile Osobiście byłam bardzo zadowolona z przebiegu i badania i rozmowy Smile
To fajnie jak tak. A kiedy do Ciebie zadzwonili z wizytą psychologa??

Dzwonili jakoś na początku czerwca już z terminem. Natomiast ja zadzwoniłam do nich jakoś w maju, bo jeszcze wtedy nie wiedziałam, że tak długo czeka się na wyznaczenie daty badania i poinformowali mnie, że przeszłam dalej i muszę oczekiwać telefonu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2017, 08:41
Post: #26
RE: Nabór NwOSG
(20-06-2017 08:33 )Anee napisał(a):  
(20-06-2017 08:30 )Filip96 napisał(a):  
(20-06-2017 07:21 )Anee napisał(a):  
(15-06-2017 11:28 )Filip96 napisał(a):  Witam. Ja już czekam ponad 30 dni od rozmowy kwalifikacyjnej na telefon i jeszcze do tej pory nie dostałem. Czy ktoś z pozostałych forumowiczów już dostał telefon na testy psychologiczne??

Ja czekałam od 30 marca na telefon. Wczoraj miałam psychologa Smile Osobiście byłam bardzo zadowolona z przebiegu i badania i rozmowy Smile
To fajnie jak tak. A kiedy do Ciebie zadzwonili z wizytą psychologa??

Dzwonili jakoś na początku czerwca już z terminem. Natomiast ja zadzwoniłam do nich jakoś w maju, bo jeszcze wtedy nie wiedziałam, że tak długo czeka się na wyznaczenie daty badania i poinformowali mnie, że przeszłam dalej i muszę oczekiwać telefonu.
To strasznie długo się czeka ja podobnie czekałem z telefonem na rozmowę. Dzięki za odpowiedź Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2017, 09:53
Post: #27
RE: Nabór NwOSG
Witam ponownie. Wczoraj dostałem telefon z wizytą u psychologa. Chciałem się zapytać co mniej więcej było??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2017, 16:11
Post: #28
RE: Nabór NwOSG
I jak Wam poszedł wrześniowy psycholog ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2017, 19:32
Post: #29
RE: Nabór NwOSG
Witam, dzisiaj dostałem telefon od Pani z SG, która zajmuje się moim procesem rekrutacji. Kazała zgłosić się do oddziału na spotkanie z nią
na 29.09. Zapytała mnie czy zmieniło się coś w mojej ABO od momentu złożenia np. mój stan cywilny. Zapewniłem, że nic nie uległo zmianie. nie ukrywam, że zaniepokoiło mnie to. Czy ktoś z was miał podobną sytuację? Dodam, że tydzień temu miałem wariograf, a ABO składałem w czerwcu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2017, 07:22
Post: #30
RE: Nabór NwOSG
(27-09-2017 19:32 )bat91 napisał(a):  Witam, dzisiaj dostałem telefon od Pani z SG, która zajmuje się moim procesem rekrutacji. Kazała zgłosić się do oddziału na spotkanie z nią
na 29.09. Zapytała mnie czy zmieniło się coś w mojej ABO od momentu złożenia np. mój stan cywilny. Zapewniłem, że nic nie uległo zmianie. nie ukrywam, że zaniepokoiło mnie to. Czy ktoś z was miał podobną sytuację? Dodam, że tydzień temu miałem wariograf, a ABO składałem w czerwcu.

Spokojnie, bez nerwów Wink napiszesz tylko oświadczenie że ani Ty ani nikt z Twojej rodziny nie był karany, krótka rozmowa i tyle. Taką mają procedurę przed wydaniem poświadczenia bezpieczeństwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2017, 18:00
Post: #31
RE: Nabór NwOSG
(28-09-2017 07:22 )Ave89 napisał(a):  
(27-09-2017 19:32 )bat91 napisał(a):  Witam, dzisiaj dostałem telefon od Pani z SG, która zajmuje się moim procesem rekrutacji. Kazała zgłosić się do oddziału na spotkanie z nią
na 29.09. Zapytała mnie czy zmieniło się coś w mojej ABO od momentu złożenia np. mój stan cywilny. Zapewniłem, że nic nie uległo zmianie. nie ukrywam, że zaniepokoiło mnie to. Czy ktoś z was miał podobną sytuację? Dodam, że tydzień temu miałem wariograf, a ABO składałem w czerwcu.

Spokojnie, bez nerwów Wink napiszesz tylko oświadczenie że ani Ty ani nikt z Twojej rodziny nie był karany, krótka rozmowa i tyle. Taką mają procedurę przed wydaniem poświadczenia bezpieczeństwa.

a jak ktoś w rodzinie ma zawiasy w obecnej chwili, i nie dzwonią do mnie a w kwietniu złożyłem to jak może być, dodam, że właśnie oddałem obiegówkę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2017, 20:29
Post: #32
RE: Nabór NwOSG
Kto ma zawiasy?? rodzice, rodzeństwo czy daleki kuzyn?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2017, 07:47
Post: #33
RE: Nabór NwOSG
(28-09-2017 20:29 )bullet napisał(a):  Kto ma zawiasy?? rodzice, rodzeństwo czy daleki kuzyn?

ojciec, ale to ja mam być czysty a po 2 ja nie mogę za kogoś odpowiadać, ale jak chcą to się doczepią bo przez pomyłkę 4 rzeczy wpisałem, źle ( okresy pracy, że nadal pracuję a nie pracuję,)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2017, 19:32
Post: #34
RE: Nabór NwOSG
Jak wygląda sytuacja, gdy brat ma zawiasy pół roku na rok za posiadanie małych ilości maryhiuany oraz czestowanie nią?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 18:36
Post: #35
RE: Nabór NwOSG
Witam.
Czy ktoś się orientuje ile osób ma być przyjętych w najbliższym naborze i czy będzie nabór w lutym? Szukam informacji i nie mogę nigdzie tego znaleźć Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 22:28
Post: #36
RE: Nabór NwOSG
Najlepiej że najlepszym sposobem aby sie dowiedzieć będzie wykonanie telefonu do działu kadr NwOSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2017, 18:58
Post: #37
RE: Nabór NwOSG
Witam, Dziś dostałem telefon z kadr. Kazali mi się zgłosić do oddziału z wypełnioną Ankietą Bezpieczeństwa Osobowego. Zapytałem kiedy będę miał badanie psychofizjologiczne. Pan odpowiedział, że jestem 25 w kolejce. Czekam od 13 sierpnia.
Myślałem, że ABO składa się po 2 etapie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2017, 19:37
Post: #38
RE: Nabór NwOSG
(13-11-2017 18:58 )nefalem napisał(a):  Witam, Dziś dostałem telefon z kadr. Kazali mi się zgłosić do oddziału z wypełnioną Ankietą Bezpieczeństwa Osobowego. Zapytałem kiedy będę miał badanie psychofizjologiczne. Pan odpowiedział, że jestem 25 w kolejce. Czekam od 13 sierpnia.
Myślałem, że ABO składa się po 2 etapie.



Żeby jechać na drugi etap musisz mieć wszystko już w swojej teczce która tam będzie przeglądana podczas rozmowy kwalifikacyjnej, także jeszcze trochę Ci się zejdzie znając prędkość procedury rekrutacji w nadwiślańskim Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2017, 19:16
Post: #39
RE: Nabór NwOSG
Jutro jest próbny test sprawnościowy. Problem polega na tym, że lekarze u których byłam nie chcieli wydać mi stosownego zaświadczenia potrzebnego w dniu jutrzejszym, chyba że zapłacę 60 zł... Miał ktoś z was podobną sytuację? Rozumiem, że brak zaświadczenia jest jednoznaczny z brakiem zgody na udział w próbnym teście?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2017, 20:30
Post: #40
RE: Nabór NwOSG
Dokładnie tak.

To lekarz pierwszego kontaktu ma wystawić za darmo i bez żadnych problemów.

Bez zaświadczenia nie masz nawet co jechać na próbny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS