Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uposażenie na początku służby
14-03-2017, 09:03
Post: #41
RE: Uposażenie na początku służby
(13-03-2017 22:55 )mrstachu33 napisał(a):  
(13-03-2017 22:54 )Boruc79 napisał(a):  Nie do wiary ?????????

Nie rozumiem?

Masz jeszcze czas kolego. Żeby się "ubiegać" o przyjęcie musisz ukończyć co najmniej szkołę średnią. Świadectwo ukończenia szkoły średniej jest wymagane podczas składania dokumentów o przyjęcie do SG.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 09:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2017 09:25 przez mrstachu33.)
Post: #42
RE: Uposażenie na początku służby
Wiem, kolego o tym ale ja nie widzę innej możliwości ukończenia technikum. Myślę w przód bo jestem pewny czegoś takiego jak ukończenie szkoły średniej. Dlatego jeśli można to proszę skupić się na odpowiadanie na moje pytania, a nie poruszanie tematów że trzeba mieć średnie, bo o to nie pytałem. Smile
//
Okej moje niedopatrzenie, czyli odpowiedź jasna że dopiero po odebraniu świadectwa mogę się ubiegać. Dzięki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 10:30
Post: #43
RE: Uposażenie na początku służby
(14-03-2017 09:23 )mrstachu33 napisał(a):  Dlatego jeśli można to proszę skupić się na odpowiadanie na moje pytania, a nie poruszanie tematów że trzeba mieć średnie, bo o to nie pytałem. Smile

No .Q .... starzy daliście się wciągnąć w polemikę.
Odpowiadać młodemu na temat , a nie gadać nie na temat.
Przyjdzie do służby to Was wszystkich poustawia po kątach.
Aach Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 10:51
Post: #44
RE: Uposażenie na początku służby
A zniechęcanie młodych do służby to taki myk, żeby wyłonić tych twardszych? Czy tak się poprostu robi?
Odnoszę się do ogółu wypowiedzi na tym forum, bo gdyby ktoś nie w temacie, kto nie wie co chce robić przeczytał taką ilość negatywnych komentarzy dot. Służby to chyba by nie był zainteresowany Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 13:17
Post: #45
RE: Uposażenie na początku służby
Panowie przecież to jest prowokacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 13:24
Post: #46
RE: Uposażenie na początku służby
(14-03-2017 13:17 )nettai napisał(a):  Panowie przecież to jest prowokacja.

Może być, bo o tej godzinie chyba w szkole powinien być Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 13:26
Post: #47
RE: Uposażenie na początku służby
Powiedz jeszcze, że z mojej strony Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 21:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2017 21:03 przez Bananowy.)
Post: #48
RE: Uposażenie na początku służby
Piszcie na temat, dla mnie dyskusja do zamknięcia bo zrobiło się śmietnisko. To nie off topic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2017, 07:12
Post: #49
RE: Uposażenie na początku służby
W mojej opinii nie warto przy tym systemie emerytalnym iść odrazu po liceum. Idź na studia dzienne, zdobądź doświadczenie w pracy dodatkowej i zobacz jak wyglądają realia. Te 5 lat studiów jest okresem w którym możesz jeszcze się ukierunkować. Na 90 % psycholog Cię odrzuci, ze względu na brak doświadczenia życiowego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2017, 07:18
Post: #50
RE: Uposażenie na początku służby
Rozumiem. Mam jeszcze niecałe półtora roku na decyzję, przemyślę. Dzięki za pomoc Smile pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2017, 23:07
Post: #51
RE: Uposażenie na początku służby
czytając ten temat wychodzi na to że w SG płacą gorzej niż w Policji, coś mi tu nie gra
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2017, 14:06
Post: #52
RE: Uposażenie na początku służby
Nie wiem jak jest w policji, ale u nas po kursie wychodzi 2300 netto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2017, 14:18
Post: #53
RE: Uposażenie na początku służby
W Policji zaraz po szkółce świeżo upieczony policjant zarabia 1600-1700 zł netto. W SG po szkółce jest 2300 netto na rękę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2017, 14:23
Post: #54
RE: Uposażenie na początku służby
(17-12-2017 23:07 )Piero napisał(a):  czytając ten temat wychodzi na to że w SG płacą gorzej niż w Policji, coś mi tu nie gra
A na co liczyłeś?Smile kiedyś możne tak, jednak teraz to powoli formacja niszowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2017, 15:23
Post: #55
RE: Uposażenie na początku służby
Na późniejszym etapie pracy zarobki w obu formacjach czyli Policji i SG są do siebie bardzo zbliżone, oczywiście z lekką przewagą Straży Granicznej. Natomiast w każdej z tych służb są plusy jak i minusy. W Policji musisz się uganiać za coraz to gorszą patologią a w SG nigdy nie masz pewności, czy nie przerzucą funkcjonariusza do innej placówki oddalonej od obecnego miejsca zamieszkania X kilometrów od domu. Już sam nie wiem co lepsze...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2017, 16:21
Post: #56
RE: Uposażenie na początku służby
Iść do Lidla. Serio. Płacą 2200 na rękę na początek, nocki i święta spędzasz z rodziną i nie musisz szarpać się z patologią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2017, 18:12
Post: #57
RE: Uposażenie na początku służby
Kumpela pracuje w Biedrze w Trójmieście. Po 3 latach dostaje ponad 3 tysie na rączkę. Ubezpieczenie medyczne i karta Multisport w pakiecie plus okazjonalne zniżki i bony pracownicze masa spożywki ze zwrotów. Praca blisko domu, nie kantują, płacą nadgodziny można zarobić i więcej a i tak mają problemy ze znalezieniem pracowników. Warto przemyślećIdeaIdeaIdea
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS