Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z życia SG
19-08-2019, 16:03
Post: #881
RE: Z życia SG
Pani rzecznik zaprzęga do pracy na rzecz kadr cały OSG, sprytnie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2019, 16:31
Post: #882
RE: Z życia SG
Niech jeszcze ksiądz w czasie ogłoszeń parafialnych zachęca do wstąpienia do SGTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2019, 17:06
Post: #883
RE: Z życia SG
(19-08-2019 16:03 )kszekosz napisał(a):  Pani rzecznik zaprzęga do pracy na rzecz kadr cały OSG, sprytnie!

Sądzę, że w nagrodę za pomysł racjonalizatorski należy jej podnieść dodatek



Big Grin.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2019, 08:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2019 08:13 przez quasimodo1.)
Post: #884
RE: Z życia SG
(31-01-2019 12:10 )quasimodo1 napisał(a):  Stan ciężki ,ale stabilny - szybkiego powrotu do zdrowia

https://wspolczesna.pl/orlowo-poscig-za-...r/13850688

Jest wyrok - na razie nieprawomocny


https://www.tvp.info/45087704/omal-nie-z...-wiezienia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2019, 09:00
Post: #885
RE: Z życia SG
To jest kpina, prawie zabił człowieka i dostał 3 lata, a gość, który kierował busem dostał 2 lata...
Czyli za potrącenie funkcjonariusza sąd doliczył mu rok...
Wyrok powinien być przykładem, że się nas chroni i się o nas dba, nie jest to w żaden sposób motywujące do jakichkolwiek poświeceń w służbie.
Życzę zdrowia funkcjonariuszowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2020, 20:00
Post: #886
RE: Z życia SG
Cytat:W każdej bez wyjątku formacji mundurowej występuje taka oto prawidłowość, że zawsze, ZAWSZE, stosunek pionu kadr do funkcjonariuszy i pracowników, jest pochodną stosunku dowódcy do podwładnych.

Dowódcą, czyli komendantem Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej jest pułkownik Robert Inglot. Ten dowódca ocenił, że postępowanie administracyjne, to nie jest ważny interes wnioskodawcy, ubiegającego się o wydanie mu kopii jego zaświadczeń o uzyskanych kwalifikacjach.

W tym miejscu wyjaśnijmy, że uwierzytelniona kopia, to jest zwykłe ksero, na którym przybija się pieczątkę „za zgodność z oryginałem”. Do tego podpis kadrowca i mamy fajrant. Bez pocztu sztandarowego i bez konsultacji z Ministerstwem.

Pułkownik Inglot ocenił, że do takiego bzdetu wnioskodawca powinien załączyć zgodę od rodziców i bombonierkę dla pani Anetki.

Link - SG - słynne duety, Inglot i Soliwoda

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2020, 22:41
Post: #887
RE: Z życia SG
Kontrola kontroli . To juz przypomina Kafkę .
Produkują nowe komórki. To nadbiuro już nie wystarcza ?

https://www.infosecurity24.pl/kontrola-k...granicznej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2020, 06:25
Post: #888
RE: Z życia SG
Rzekomo tow. Stalin powiadał, że "kontrola najwyższą formą zaufania", a że mamy socjalizm to i pasuje ?

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2020, 15:57
Post: #889
RE: Z życia SG
Cytat:To jest artykuł o Skowronku, który w okresie sierpień 2017 – grudzień 2019 dowodził Nadodrzańskim Oddziałem Straży Granicznej, a latem 2018 roku złożył donos, że go zniesławiłem i znieważyłem.

Link - Co za dzban...

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2020, 20:44
Post: #890
RE: Z życia SG
Jakby gość miał jaja to rozwiązałby to po męsku - na solo na ubitej ziemi, jak mężczyźni.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-02-2020, 17:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-02-2020 17:02 przez braeven.)
Post: #891
RE: Z życia SG
No i byłoby po Rebeliancie, Skowronka znam od strony służbowej, choć nie mam powodu by pałać do niego miłością- wysportowany fizol (przynajmniej do niedawna, bo ponoć teraz choruje).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-02-2020, 17:52
Post: #892
RE: Z życia SG
Moja wypowiedź stanowiła skrót myślowy - mogli sobie sami wyjaśnić problem, a nie robić z siebie kapusia.

Ps. z tym wysportowaniem i umiejętnościami walki to różnie bywa... sam widziałem nie raz jak utytułowani zawodnicy sportów walki dostawali bęcki pod dyskotekami Smile Ech, fajne kiedyś były czasy, chłopaki dali sobie po ryju i było po sprawie, a teraz same "konfidenty" w rurkach...

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2020, 10:04
Post: #893
RE: Z życia SG
Kontrola na granicy przedłużona do 12 czerwca br.

https://www.gov.pl/web/mswia/kontrola-na...DOl0_DyTvo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2020, 07:19
Post: #894
RE: Z życia SG
A to całkiem dobre....





..w tym roku "cyrku" nie będzie ..będzie pracaSmile

Wszystkiego dobrego Koleżanki i KoledzySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2020, 07:23
Post: #895
RE: Z życia SG
Nawet niezły artykuł o naszej funkcjonariuszce.
Ps. Co to jest ta "pula europolu"?


https://kobieta.onet.pl/kobieta-w-strazy...py/2whgqem

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2020, 11:35
Post: #896
RE: Z życia SG
Kolejne "wyzwania"...



















Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2020, 20:42
Post: #897
RE: Z życia SG
Ugh... nawet nie mam siły tego skomentować....

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2020, 20:58
Post: #898
RE: Z życia SG
(14-06-2020 20:42 )keyser soze napisał(a):  Ugh... nawet nie mam siły tego skomentować....
Masz rację. Wyzwania to będą w drugim półroczu. Skąd wziąć paliwo do tych plakatowych pojazdów SG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2020, 23:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2020 23:15 przez reniferek.)
Post: #899
RE: Z życia SG
ja pier....10 sztuk, powinni was zwolnicSmile))))))))))))jak Putin to ujrzy to nas pojutrze pozamiatją i ci przełożoni daja na to zgodę. Jak daremna ta formacje.

Z tego co wiem 45 było na egzaminie. No ale jak się odcięło 1 etap egzamainów to takie coś nas reprezentuje .............zalałem się złamiSmile

A ta Pani to poszła na champka....co wy pokazujecie, dziesięc, 10 10 10 10 ja nie wiem juz jak komentowac........"))))))) Zakopane jo pierddzielę kto was tego nauczył. DziesięcSmile))))))))))))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2020, 19:57
Post: #900
RE: Z życia SG
Zwróć uwagę, że to w dużej mierze ludzie biurowi, nawet komendanci, więc ciężko wymagać 45 sztuk. To nie Marines, gdzie są rambo-generałowie, tylko "Straż Graniczna, proszę czekać"... W każdym razie lepsze to niż żałosny pseudo-rap czy tam inna walka z ostrym cieniem mgły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS