Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z życia SG
19-08-2019, 16:03
RE: Z życia SG
Pani rzecznik zaprzęga do pracy na rzecz kadr cały OSG, sprytnie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2019, 16:31
Niech jeszcze ksiądz w czasie ogłoszeń parafialnych zachęca do wstąpienia do SGTongue
19-08-2019, 17:06
(19-08-2019 16:03 )kszekosz napisał(a):  Pani rzecznik zaprzęga do pracy na rzecz kadr cały OSG, sprytnie!

Sądzę, że w nagrodę za pomysł racjonalizatorski należy jej podnieść dodatek

Big Grin.

Potrzebujesz CCTV, SSWiN, IB?
30-10-2019, 08:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2019 08:13 przez quasimodo1.)
(31-01-2019 12:10 )quasimodo1 napisał(a):  Stan ciężki ,ale stabilny - szybkiego powrotu do zdrowia

https://wspolczesna.pl/orlowo-poscig-za-...r/13850688

Jest wyrok - na razie nieprawomocny

https://www.tvp.info/45087704/omal-nie-z...-wiezienia
30-10-2019, 09:00
To jest kpina, prawie zabił człowieka i dostał 3 lata, a gość, który kierował busem dostał 2 lata...
Czyli za potrącenie funkcjonariusza sąd doliczył mu rok...
Wyrok powinien być przykładem, że się nas chroni i się o nas dba, nie jest to w żaden sposób motywujące do jakichkolwiek poświeceń w służbie.
Życzę zdrowia funkcjonariuszowi.
30-01-2020, 20:00
Cytat:W każdej bez wyjątku formacji mundurowej występuje taka oto prawidłowość, że zawsze, ZAWSZE, stosunek pionu kadr do funkcjonariuszy i pracowników, jest pochodną stosunku dowódcy do podwładnych.

Dowódcą, czyli komendantem Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej jest pułkownik Robert Inglot. Ten dowódca ocenił, że postępowanie administracyjne, to nie jest ważny interes wnioskodawcy, ubiegającego się o wydanie mu kopii jego zaświadczeń o uzyskanych kwalifikacjach.

W tym miejscu wyjaśnijmy, że uwierzytelniona kopia, to jest zwykłe ksero, na którym przybija się pieczątkę „za zgodność z oryginałem”. Do tego podpis kadrowca i mamy fajrant. Bez pocztu sztandarowego i bez konsultacji z Ministerstwem.

Pułkownik Inglot ocenił, że do takiego bzdetu wnioskodawca powinien załączyć zgodę od rodziców i bombonierkę dla pani Anetki.

Link - SG - słynne duety, Inglot i Soliwoda

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-02-2020, 22:41
Kontrola kontroli . To juz przypomina Kafkę .
Produkują nowe komórki. To nadbiuro już nie wystarcza ?

https://www.infosecurity24.pl/kontrola-k...granicznej
04-02-2020, 06:25
Rzekomo tow. Stalin powiadał, że "kontrola najwyższą formą zaufania", a że mamy socjalizm to i pasuje ?

28-02-2020, 15:57
Cytat:To jest artykuł o Skowronku, który w okresie sierpień 2017 – grudzień 2019 dowodził Nadodrzańskim Oddziałem Straży Granicznej, a latem 2018 roku złożył donos, że go zniesławiłem i znieważyłem.

Link - Co za dzban...

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2020, 20:44
Jakby gość miał jaja to rozwiązałby to po męsku - na solo na ubitej ziemi, jak mężczyźni.

29-02-2020, 17:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-02-2020 17:02 przez braeven.)
No i byłoby po Rebeliancie, Skowronka znam od strony służbowej, choć nie mam powodu by pałać do niego miłością- wysportowany fizol (przynajmniej do niedawna, bo ponoć teraz choruje).
29-02-2020, 17:52
Moja wypowiedź stanowiła skrót myślowy - mogli sobie sami wyjaśnić problem, a nie robić z siebie kapusia.

Ps. z tym wysportowaniem i umiejętnościami walki to różnie bywa... sam widziałem nie raz jak utytułowani zawodnicy sportów walki dostawali bęcki pod dyskotekami Smile Ech, fajne kiedyś były czasy, chłopaki dali sobie po ryju i było po sprawie, a teraz same "konfidenty" w rurkach...

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS