Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początki służby w SG
14-03-2017, 00:01
Post: #1
Początki służby w SG
Cześć Smile Jak wyglądają początki w SG? Czy nowi funkcjonariusze są "koceni" przez przełożonych na samym wstępie? Czytałem kilka tematów o mobbingu, złośliwości przełożonych w stosunku do funkcjonariuszy, ale tyczyło się to zazwyczaj ludzi z kilkuletnim stażem. I druga rzecz - z czego najczęściej wynika takie traktowanie swoich ludzi przez przełożonych? Jestem zainteresowany służbą w SG, a czytając takie rzeczy to szczerze mówiąc trochę doznaję szoku, dlatego chcę się dowiedzieć dlaczego tak się dzieje Smile
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 08:41
Post: #2
RE: Początki służby w SG
...cos mi tu nie pasuje z tym strachu. Niby gimbaza a formuluje posty niczym rasowy psycholog wydzialu zamiejscowego Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 09:20
Post: #3
RE: Początki służby w SG
(14-03-2017 08:41 )wiedźma napisał(a):  ...cos mi tu nie pasuje z tym strachu. Niby gimbaza a formuluje posty niczym rasowy psycholog wydzialu zamiejscowego Confused

Nie rozumiem, to komplement? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 10:31
Post: #4
RE: Początki służby w SG
(14-03-2017 08:41 )wiedźma napisał(a):  ...cos mi tu nie pasuje z tym strachu. Niby gimbaza a formuluje posty niczym rasowy psycholog wydzialu zamiejscowego Confused

nie ,narybek nowego formowanego biura czekistów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 10:55
Post: #5
RE: Początki służby w SG
Okej, nie rozumiem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 13:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2017 13:26 przez nettai.)
Post: #6
RE: Początki służby w SG
(14-03-2017 08:41 )wiedźma napisał(a):  ...cos mi tu nie pasuje z tym strachu. Niby gimbaza a formuluje posty niczym rasowy psycholog wydzialu zamiejscowego Confused
To samo napisałem już w innym dziale. Posty gościa są we wszystkich chyba działach forum. Służby uszate rzuciły podpuchę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2017, 03:01
Post: #7
RE: Początki służby w SG
Maj się zbliża Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2018, 11:41
Post: #8
RE: Początki służby w SG
Witam Wszystkich....
Może powtarzam temat ale jestem nowy i bardzo proszę o wyczerpujace odpowiedzi na moje pytania. Z góry dzięki...

Pracuje w PSP od 12lat. Stopień sierżant,gr 4, do ręki 3tys, praca w systemie zmianowym 24/48.
Zastanawiam się nad przejściem do SG.. podobno jest nabór Modlin, Okęcie, Lesznowola.
Mam do każdej z jednostek około 100km.
Dzwonilem i powiedzieli mi że jest taka możliwość tylko wiadomo muszę składać pismo do Komendanta Głównego.
Czy przejście będzie dla mnie opłacalne, jakie uposażenie mogę dostać??
Czy będę miał możliwość pracować na 12??
Czy nie wysla mnie gdzieś dalej jak te 3 jednostki co wymieniłem??
Czy jest szansa że Komendant główny wyrazi zgodę??

Będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2020, 18:16
Post: #9
RE: Początki służby w SG
Również jestem ciekawy jak wygląda służba w Straży Granicznej jeśli chodzi o konkrety. Czego głównie dotyczą Wasze obowiązki? Jak wygląda przeciętny dzień w "firmie"? Czy ktoś może się podzielić doświadczeniami? Wink Interesuje mnie oddział śląski, a konkretnie placówka w Opolu (może ktoś akurat na forum pełni albo pełnił tam służbę).

"Wiele drobnych zmian może w długim okresie uczynić wielką różnicę"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2021, 00:42
Post: #10
RE: Początki służby w SG
Kiedy szedłem oddać ABO to akurat mieli zebranie kadr więc chwilę czekałem na progu. Trafiłem na bardzo miłą panią (nie pamiętam stopnia), która bardzo treściwie wyraziła się o swoich przełożonych i ich poleceniach oraz planach, na co druga pani zareagowała podobnie. Tak poznaje się realia. Wszędzie beton taki sam lub grubszy. Ile wykujesz, tyle dostaniesz. Jednak nie poczułem się zniechęcony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2021, 07:05
Post: #11
RE: Początki służby w SG
Może ktoś rzetelnie opisać co tam się dzieje na odcinku z Białorusią. Całe tabuny nielegalnych koczują na granicy, kilkudziesięcioosobowe grupy codziennie forsują granicę. Prawdopodobnie przy udziale białoruskich służb? A w mediach prawie cisza. Nie mamy kryzysu migracyjnego przypadkiem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS