Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARIOGRAF
14-03-2017, 15:11
Post: #1
WARIOGRAF
Jak w temacie

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/10...adzie.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 21:35
Post: #2
RE: WARIOGRAF
No ale przecież jasno informują, że
"Badanie poligrafem jest dobrowolne. Nikt nikogo nie zmusza do tego badania. Jednakże uprzedzamy, że odmowa poddania się takiemu badaniu spowoduje przerwanie procesu rekrutacji i tym samym odmowę przyjęcia do SG".
Dla mnie badanie kandydata tym urządzeniem jest warte tyle co badanie różdżką i wahadełkiem.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 21:36
Post: #3
RE: WARIOGRAF
Nie wiem jak w SG, ale za jakieś 5 lat w Policji będzie można przebierać w stanowiskach, gdyż ponad 30 % formacji odejdzie na emeryturę - tak sądzę z własnej obserwacji. Kadry już zastanawiają się czy czasem nie obniżyć wymagań i w jaki sposób zachęcić ludzi aby założyć mundur, może wrócić sytuacja jaka była 10 lat temu, gdzie były reklamy w TV jak np. "uzupełnij szereg..(kujawsko-pomorskiej Policji) albo ...Jak zostać jednym z Nas - w wielkopolskiej Policji. Może być podobnie z SG i wtedy może zrezygnują z wario i wtedy otworzą się drzwi dla chętnych którzy przedtem nie mogli...któż to wie...Pamiętam też braki w naszym Wojsku Polskim ( w którym sam służyłem), ojjj..testy fizyczne były lżejsze i można było jeden z etapów oblać (sytuacja taka była przez dwa lata jak się ZSW kończyła) i tak w większości każdego przyjmowali, chociaż na dzień dzisiejszy przebierają w ludziach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2017, 22:50
Post: #4
RE: WARIOGRAF
W związku z komentowaną na tym forum publikacją prasową, zapraszamy do zapoznania z oficjalnym stanowiskiem Polskiego Towarzystwa Badań Poligraficznych w tej sprawie:

http://ptbp.pl/Stanowisko_PTBP_w_sprawie...-_2017.pdf

http://www.ptbp.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2017, 09:31
Post: #5
RE: WARIOGRAF
Big Grin
Niezła propaganda. Uczyli się od Goebbelsa i Kurskiego?
W podobnym tonie wypowiadają się bioenergoterapeuci, radiesteci i inni szamani którzy żądają by mogli "leczyć" na takich samych prawach jak lekarze.
Tylko patrzeć jak powstanie Polskie Towarzystwo Rzutu Monetą a jej członkowie zażądają by rzut monetą dopuścić do procesu rekrutacji do służb.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS