Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczekiwanie na decyzję z ZER o naliczeniu emerytury
26-06-2013, 18:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2013 18:08 przez piotrek1504.)
Post: #21
RE: Oczekiwanie na decyzję z ZER o naliczeniu emerytury
opieka jest wliczana do wysługi - miałem jedno czy dwa zwolnienie na dzieci i nic nie odliczono ( to i tak w aktach jest jako zwolnienie z zajęć służbowych z tytułu sprawowania opieki)

emerytura jest z góry - tj płata na początku danego miesiąca

od lutego 2013 szczęśliwy emeryt Smile i daję radę w cywilu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 08:50
Post: #22
RE: Oczekiwanie na decyzję z ZER o naliczeniu emerytury
Mam pytanie Koledzy.
Jesli funkcjonariusz odchodzi na emeryture np w dniu 5-go danego miesiaca,to najblizsza emke dostaje w calosci czy bedzie to kwota emerytury pomniejszona te 5 dni pracy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 13:20
Post: #23
RE: Oczekiwanie na decyzję z ZER o naliczeniu emerytury
(27-06-2013 08:50 )Cisco napisał(a):  Mam pytanie Koledzy.
Jesli funkcjonariusz odchodzi na emeryture np w dniu 5-go danego miesiaca,to najblizsza emke dostaje w calosci czy bedzie to kwota emerytury pomniejszona te 5 dni pracy?
Po mojemu -nie .Ponieważ zwalniając się z SG np 05.07 otrzymasz pensję jako mundurowy za ten miesiąc(czyli lipiec) z góry czyli 01.07 . ZER zapłaci Ci za miesiąc sierpień - chyba że się mylę i jest inaczej ,a państwo zafunduje Tobie podwójny miesięczny gratis Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 15:17
Post: #24
RE: Oczekiwanie na decyzję z ZER o naliczeniu emerytury
dokładnie jak napisał quasimodo1 - za miesiąc w którym odchodzisz na emkę płaci SG ( za cały miesiąc i nie wazne czy odchodzisz 2 -go czy 30-go ), za następny płaci już ZER ( chyba , że idziesz na roczną , to dalej płaci SG )

od lutego 2013 szczęśliwy emeryt Smile i daję radę w cywilu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 16:50
Post: #25
RE: Oczekiwanie na decyzję z ZER o naliczeniu emerytury
Ok.Dzieki serdeczne za podpowiedz Koledzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2022, 08:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2022 09:03 przez niepokorny.)
Post: #26
RE: Oczekiwanie na decyzję z ZER o naliczeniu emerytury
Dzwonię do ZER MSWiA:
- Chciałem się dowiedzieć kiedy dostanę decyzję o ustaleniu prawa do emerytury ponieważ minęło już ustawowe 60 dni na wydanie takiej decyzji?
- Decyzja taka została wydana w przewidzianym ustawowo terminie.
- To w takim razie czy została do mnie wysłana? Bo ustawowy termin minął 2 tygodnie temu.
- Nie została jeszcze wysłana. Czeka na wysyłkę. Musi pan być cierpliwy.
Podsumowując: decyzja wydana w ustawowym terminie ale wysłać mogą ją np. za rok.
"Nie mamy pańskiego płaszcza. I co nam pan zrobi?"
----------------------------------------------------------
Napisałem ponaglenie. Decyzję dostałem w ciągu 2 dni. Także nie ma co się pi***ć z ZER.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2022, 17:15
Post: #27
RE: Oczekiwanie na decyzję z ZER o naliczeniu emerytury
(05-05-2022 08:56 )niepokorny napisał(a):  Dzwonię do ZER MSWiA:
- Chciałem się dowiedzieć kiedy dostanę decyzję o ustaleniu prawa do emerytury ponieważ minęło już ustawowe 60 dni na wydanie takiej decyzji?
- Decyzja taka została wydana w przewidzianym ustawowo terminie.
- To w takim razie czy została do mnie wysłana? Bo ustawowy termin minął 2 tygodnie temu.
- Nie została jeszcze wysłana. Czeka na wysyłkę. Musi pan być cierpliwy.
Podsumowując: decyzja wydana w ustawowym terminie ale wysłać mogą ją np. za rok.
"Nie mamy pańskiego płaszcza. I co nam pan zrobi?"
----------------------------------------------------------
Napisałem ponaglenie. Decyzję dostałem w ciągu 2 dni. Także nie ma co się pi***ć z ZER.
To twoja pierwsza decyzja? Bo ja czekam na drugą po przeliczeniu podwyżek.

Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2022, 17:44
Post: #28
RE: Oczekiwanie na decyzję z ZER o naliczeniu emerytury
Pierwsza decyzja. Już miałem robić awanturę w kadrach oddziału, że do ZER wysłali moje uposażenie bez tegorocznych podwyżek. Ale zadzwoniłem do ZER i okazało się, że kilka dni temu SG wysłała do ZER korektę mojego uposażenia i teraz ZER będzie korygował decyzję o przyznaniu emerytury. Teraz kiedy mam w ręku legitymację emeryta (ulgi) i jestem na świadczeniu rocznym to mogę sobie spokojnie poczekać na korektę.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2022, 20:44
Post: #29
RE: Oczekiwanie na decyzję z ZER o naliczeniu emerytury
(06-05-2022 17:44 )niepokorny napisał(a):  Pierwsza decyzja. Już miałem robić awanturę w kadrach oddziału, że do ZER wysłali moje uposażenie bez tegorocznych podwyżek. Ale zadzwoniłem do ZER i okazało się, że kilka dni temu SG wysłała do ZER korektę mojego uposażenia i teraz ZER będzie korygował decyzję o przyznaniu emerytury. Teraz kiedy mam w ręku legitymację emeryta (ulgi) i jestem na świadczeniu rocznym to mogę sobie spokojnie poczekać na korektę.

Odszedłem w lutym tego roku i też czekałem na drugą decyzję. Dzisiaj odebrałem pisemko z ZER-u z wysokością waloryzacji i wyrównania. PozdroWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS