Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alergia, a służba w SG
28-04-2017, 06:24
Post: #1
Alergia, a służba w SG
Witam, mam do Was pytanie.
Mianowicie, jakiś rok temu miałem robione testy z krwi na alergię, okazało się ze jestem czysty jak łza i jej nie mam. Jednak teraz w lutym miałem robione testy (te najprostsze co u alergologa się robi) i wyszło mi ze mam lekka alergie na kurz. I teraz pytanie, na komisji lekarskiej jak na to patrzą? Co mam robić? Na wcześniejszych etapach jednak przyznałem się do tego ze jestem pod opieką alergologa i mam alergie w małym stopniu.
Czy teraz na komisje lekarsk ą przynieść jakieś zaświadczenie od alergologa czy co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 11:06
Post: #2
RE: Alergia, a służba w SG
nie patrzą na alergie jak się nie przyznasz to przejdziesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 11:22
Post: #3
RE: Alergia, a służba w SG
Tyle ze ja mówiłem o tym na wario i psycho i czy potem to nie będzie sprawdzane skoro do jednej teczki pójdzie? I czy lekarz nie będzie miał w dokumentacji tego ze wczesniej mówiłem o tym ze mam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 12:20
Post: #4
RE: Alergia, a służba w SG
lekarz nie ma twojej teczki. wizyta trwa chwile, nie ma czasu na szczegółowe pytania i patrzenie w dokumentacje z wario czy badań psycho., bo wchodzimy między numerkami. lekarz internista przy badaniu ma tylko komputer, rtg i badania lab i ciebie i w dużej mierze zależy od ciebie co wpisze w komputer. a wiadomo że chodzi o "brak przeciwwskazań". powodzenia nie przejmuj się, będzie dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 12:24
Post: #5
RE: Alergia, a służba w SG
Super, dziękuje za info i rade Smile
A w oddziale nie porównują tego potem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 16:28
Post: #6
RE: Alergia, a służba w SG
To chyba wiedzą tylko w oddziale Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 18:02
Post: #7
RE: Alergia, a służba w SG
(28-04-2017 16:28 )Mario1 napisał(a):  To chyba wiedzą tylko w oddziale Smile

Jeżeli nie podałeś, że masz alergię na pracę, to powinno być ok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 18:38
Post: #8
RE: Alergia, a służba w SG
Hahaha Big Grin ewentualnie uzależnienie od pieniędzy Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 19:24
Post: #9
RE: Alergia, a służba w SG
Nie wiem które gorszeWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 21:07
Post: #10
RE: Alergia, a służba w SG
Czy komisja lekarska może badać przebyte złamania? np poprosić o zdjęcia rtg, rezonans lub tomografie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 21:19
Post: #11
RE: Alergia, a służba w SG
(28-04-2017 21:07 )Ares napisał(a):  Czy komisja lekarska może badać przebyte złamania? np poprosić o zdjęcia rtg, rezonans lub tomografie?

lekarz zapyta cię o to czy miałeś złamania, czy przebywałeś w szpitalu, czy na coś chorowałeś, jakieś operacje. i jeśli przechodziłeś jakieś choroby i się do tego przyznasz to lekarz oceni czy może mieć to związek i rzutować na twoją służbę czy nie ma to znaczenia. jeśli miałeś złamaną rękę rok temu to wydaje mi się że ma to większe znaczenie niż złamanie 10 lat temu. ja wychodzę z założenia że jeśli nic się nie dzieje to po co mówić jak nie pyta. jak zapyta to wtedy się mówi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 21:28
Post: #12
RE: Alergia, a służba w SG
(28-04-2017 21:19 )ziutek90 napisał(a):  
(28-04-2017 21:07 )Ares napisał(a):  Czy komisja lekarska może badać przebyte złamania? np poprosić o zdjęcia rtg, rezonans lub tomografie?

lekarz zapyta cię o to czy miałeś złamania, czy przebywałeś w szpitalu, czy na coś chorowałeś, jakieś operacje. i jeśli przechodziłeś jakieś choroby i się do tego przyznasz to lekarz oceni czy może mieć to związek i rzutować na twoją służbę czy nie ma to znaczenia. jeśli miałeś złamaną rękę rok temu to wydaje mi się że ma to większe znaczenie niż złamanie 10 lat temu. ja wychodzę z założenia że jeśli nic się nie dzieje to po co mówić jak nie pyta. jak zapyta to wtedy się mówi.

A tak jak juz zacząłem w tym temacie, to czy lekarz zapyta o alergię właśnie? Czy to jest raczej zbędne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2017, 12:44
Post: #13
RE: Alergia, a służba w SG
Zobacz wykaz chorób które dyskwalifikują do pełnienia służby. Mało mów, odpowiadaj na pytania ogólnie bez szczegółów. Jak masz mózg, dwie ręce i nogi to przejdziesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2017, 13:07
Post: #14
RE: Alergia, a służba w SG
(29-04-2017 12:44 )Oni napisał(a):  Zobacz wykaz chorób które dyskwalifikują do pełnienia służby. Mało mów, odpowiadaj na pytania ogólnie bez szczegółów. Jak masz mózg, dwie ręce i nogi to przejdziesz.
Dzięki Bogu mam to co zostało wymienione Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS