Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dalej po II etapie ???
01-05-2017, 15:00
Post: #1
co dalej po II etapie ???
Witam
Chciałem się dowiedzieć jaki jest kolejny krok po 2 etapie , wiem, że są badania lekarskie ale co ze skierowaniem?? i ile to trwa ??
pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 15:28
Post: #2
RE: co dalej po II etapie ???
Skierowanie dostajesz w oddziale. Kierujesz się z tym do odpowiedniego szpitala (dostaniesz adres), tam dostaniesz obiegówkę i skierowania. Biegasz i robisz badania (masz na to 2 msc). Później komisja lekarska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 15:33
Post: #3
RE: co dalej po II etapie ???
(01-05-2017 15:28 )spiryt napisał(a):  Skierowanie dostajesz w oddziale. Kierujesz się z tym do odpowiedniego szpitala (dostaniesz adres), tam dostaniesz obiegówkę i skierowania. Biegasz i robisz badania (masz na to 2 msc). Później komisja lekarska.

A jest mozliwosc że z oddziału wyślą skierowanie do placówki żeby nie jeździć specjalnie tylne km?
Pytam tylko z ciekawości Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 16:25
Post: #4
RE: co dalej po II etapie ???
W Śląskim wysyłają wszystko co trzeba do szpitala i tam załatwiasz bezpośrednio bez konieczności jechania do oddziału .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 17:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2017 17:08 przez kajman27.)
Post: #5
RE: co dalej po II etapie ???
(01-05-2017 16:25 )Aro1992 napisał(a):  W Śląskim wysyłają wszystko co trzeba do szpitala i tam załatwiasz bezpośrednio bez konieczności jechania do oddziału .

To chociaż tyle, ciekawe czy w Karpackim tak robią.
A Ty Aro tez czekasz na lekarza?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 18:05
Post: #6
RE: co dalej po II etapie ???
Tez czekam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 13:08
Post: #7
RE: co dalej po II etapie ???
A czy ktoś już może dostał skierowanie na badania lekarskie?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 14:47
Post: #8
RE: co dalej po II etapie ???
(02-05-2017 13:08 )MKT napisał(a):  A czy ktoś już może dostał skierowanie na badania lekarskie?Smile

Jeszcze chyba za wcześnie. Drugi etap był w zeszłym tygodniu to na komisje chyba trzeba będzie jeszcze tydzień albo dwa poczekać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 15:21
Post: #9
RE: co dalej po II etapie ???
(02-05-2017 14:47 )marcino007 napisał(a):  
(02-05-2017 13:08 )MKT napisał(a):  A czy ktoś już może dostał skierowanie na badania lekarskie?Smile

Jeszcze chyba za wcześnie. Drugi etap był w zeszłym tygodniu to na komisje chyba trzeba będzie jeszcze tydzień albo dwa poczekać.


A przejęcie juz za półtora miesiąca...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 23:24
Post: #10
RE: co dalej po II etapie ???
A przy komisji lekarskiej tatuaż dyskwalifikuje czy nie?
Bo na rozmowie czy na psychologu pytali o to i nikomu nie przeszkadzało, a słyszałem pogłoski że na KL może sprawić to lekki problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 08:53
Post: #11
RE: co dalej po II etapie ???
A ktos odnosnie okulisty moze sie wypowiedziec?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 09:25
Post: #12
RE: co dalej po II etapie ???
Nikt nie jest idealny ... 90 % obecnych funkcjonariuszy nie przeszłoby pewnie badań ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 09:33
Post: #13
RE: co dalej po II etapie ???
(02-05-2017 23:24 )kajman27 napisał(a):  A przy komisji lekarskiej tatuaż dyskwalifikuje czy nie?
Bo na rozmowie czy na psychologu pytali o to i nikomu nie przeszkadzało, a słyszałem pogłoski że na KL może sprawić to lekki problem.
Podejrzewam ze jesli przeszlo sie rozmowe wstepna i psychologa a takze 2 etap to i tatuaz nie przeszkadza. Kolega mial tatuaz dosc spory na ramieniu i po psychologu odpadl tak wiec mysle ze jesli nie jest duzy i bardzo widoczny to nir powinni sie czepiac.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 09:35
Post: #14
RE: co dalej po II etapie ???
(03-05-2017 09:33 )marcino007 napisał(a):  
(02-05-2017 23:24 )kajman27 napisał(a):  A przy komisji lekarskiej tatuaż dyskwalifikuje czy nie?
Bo na rozmowie czy na psychologu pytali o to i nikomu nie przeszkadzało, a słyszałem pogłoski że na KL może sprawić to lekki problem.
Podejrzewam ze jesli przeszlo sie rozmowe wstepna i psychologa a takze 2 etap to i tatuaz nie przeszkadza. Kolega mial tatuaz dosc spory na ramieniu i po psychologu odpadl tak wiec mysle ze jesli nie jest duzy i bardzo widoczny to nir powinni sie czepiac.

Dlatego właśnie pytam bo na wcześniejszych etapach nikt nic nie mówił, komisji nawet się podobał, a trochę głupie by było odpaść przez to na KL skoro wcześniej problemów nie było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 12:09
Post: #15
RE: co dalej po II etapie ???
Czy w Nadodrzanskim oddziale też trzeba jechać po skierowanie do lekarza?czy sami wszystko przesyłają?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 13:11
Post: #16
RE: co dalej po II etapie ???
Mogę Cię nie przyjàc z tatuażem, zależy od komisji .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 13:30
Post: #17
RE: co dalej po II etapie ???
(03-05-2017 13:11 )Aro1992 napisał(a):  Mogę Cię nie przyjàc z tatuażem, zależy od komisji .

Ale jaka tu jest logika ze komisja w oddziale i psycholog nic nie mówili o tym. Tylko jestem na tym etapie gdzie jestem. A lekarz może mi dac N za tatuaż... Co on ma do tego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 14:22
Post: #18
RE: co dalej po II etapie ???
Trzeba czasami przewidzieć, ze tatuaż może być przeszkoda w przyszłości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 07:44
Post: #19
RE: co dalej po II etapie ???
(03-05-2017 14:22 )Aro1992 napisał(a):  Trzeba czasami przewidzieć, ze tatuaż może być przeszkoda w przyszłości.


Wydaje mi się, że to zależy w jakim miejscu i co przedstawia. Ja miałam komisję lekarską, jak składałam dokumenty do OT do Wrocławia i tatuaż nie był problemem. Napisali mi w dokumentacji, że mam i podali jakiś art. ustawy (mogę odszukać i Wam podać). No i też powiedzieli, że gdybym miała np. na karku, dłoni czy w innym widocznym miejscu to faktycznie by mnie odrzucili. A więc bez stresu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 18:44
Post: #20
RE: co dalej po II etapie ???
Witam. Czy ktoś miał może komisję lekarską w Poznaniu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS