Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie NOSG -> NwOSG
02-05-2017, 11:51
Post: #1
Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Witam.
Szukam osoby która chciałaby się przenieść z Nadwiślanki do Nadbużanki najlepiej z placówki w Warszawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 20:15
Post: #2
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
teraz z innej beczki, jeśli bym się dostał i ktoś po jakimś czasie zajrzy w ankietę, że znam ukraiński to stanowi to podstawę do przeniesienia mnie ( jestem z warmii )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 21:01
Post: #3
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Cytat:teraz z innej beczki, jeśli bym się dostał i ktoś po jakimś czasie zajrzy w ankietę, że znam ukraiński to stanowi to podstawę do przeniesienia mnie ( jestem z warmii )

Nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 02:41
Post: #4
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Jak to jest z taka zamiana Oddziału i metoda glowa za głowę? Chyba,że ktos chccial by sie NwOSG do NOSG przenieść :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 07:26
Post: #5
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Ja bym chciał w drugą stronę do NwOSG. I właśnie nie wiem jak to się robi i jak podania napisać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2017, 16:18
Post: #6
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Jesli głowa za głowę podobno łatwiej
Jesli nie to np. Musisz z komendantem, zastepca, kierownikiem grupy na rozmowę sie umówić, zrobic rozpoznanie czy sa wolne wakaty. Jesli oni beda na tak to piszesz podanie droga służbową nawiazujesz do rozmowy i tego, ze w danej placowce sa wolne miejsca. I czekasz. Jesli chodzi o stolice to tam SG nie jest prestizem, praca jak kazda, czasami w handlu wiecej zarobisz, a wez cos wynajmij, dodatku stołecznego jak w Policji nie ma. Znam pare osob co taki skok zrobili z NOSG do Nadwislanki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2017, 13:44
Post: #7
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Szukam kogoś kto byłby chętny na zamianę z NOSG na NwOSG. Najlepiej z PSG Terespol.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2017, 15:54
Post: #8
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Swiat sie zmienia ludzie na ochotnika chca do Terespola.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 10:29
Post: #9
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Nadal poszukuję chętnego na przeniesienie z NwOSG do NOSG.
I druga sprawa wie ktoś jaki okres czasu jest na odpowiedź na prośbę o przeniesienie między oddziałami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 15:35
Post: #10
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Do 2 msc. coś koło tego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 17:56
Post: #11
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Ja miałam głowa za głowę i dostałam negatyw. Oczywiście dlatego że jeszcze służba przygotowawcza..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2018, 15:13
Post: #12
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Wiem że w przygotowawczej nie przenoszą bo jestem po rozmowie z komendantem NwOSG. Ale w październiku już do stałej i szukam kogoś po prostu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2019, 12:56
Post: #13
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Szukam osoby, która chciałaby się zamienić z NwOSG na NOSG. Konkretnie PSG Warszawa-Okęcie na PSG Terespol.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2019, 15:25
Post: #14
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Dlaczego w przygotowawczej nie przenoszą? jaki przepis to reguluje?. Z tego co mi wiadomo to nie ma znaczenia czy jest się w służbie stałej czy przygotowawczej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2019, 16:25
Post: #15
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Opiniują Cię komendanci właściwych jednostek organizacyjnych, a i tak klepie to Warszawa i tyle w tym temacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2019, 11:07
Post: #16
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Szukam osoby chętnej, która z NwOSG przyjdzie do NOSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2019, 07:12
Post: #17
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
Witam,
szukam chętnej osoby, która będzie chciała przyjść do PSG Warszawa z PSG w Lublinie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2019, 09:55
Post: #18
RE: Przeniesienie NOSG -> NwOSG
dlaczego chcesz sie przeniesc? po szkoleniu przygotowawczym i podoficerskim skierowali cie do innej jednostki niz tej w ktorej skladales podanie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS