Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komisja lekarska
15-09-2017, 22:05
Post: #21
RE: Komisja lekarska
(25-05-2017 14:20 )chrones napisał(a):  Da się zrobić w jeden dzień. W Olsztynie nie ma żadnego dermatologa. Wyniki krwi idą do komisji tak samo jak zdjęcie rtg, do internisty potrzebne jest badanie ekg. Tak samo przed udaniem się do laryngologa potrzebny jest audiogram. Jak wcześniej sprawdzisz o której przyjmują lekarze da się to zrobić w jeden dzień.

laryngolog mocno się czepia o przegrodę ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2017, 22:14
Post: #22
RE: Komisja lekarska
(15-09-2017 22:05 )Lukaszenko323 napisał(a):  
(25-05-2017 14:20 )chrones napisał(a):  Da się zrobić w jeden dzień. W Olsztynie nie ma żadnego dermatologa. Wyniki krwi idą do komisji tak samo jak zdjęcie rtg, do internisty potrzebne jest badanie ekg. Tak samo przed udaniem się do laryngologa potrzebny jest audiogram. Jak wcześniej sprawdzisz o której przyjmują lekarze da się to zrobić w jeden dzień.

laryngolog mocno się czepia o przegrodę ?

Raczej tak. Kolega z którym szedłem razem musiał przejść zabieg i poprawić to co trzeba, także trzeba się przygotować na wszystko :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2017, 06:39
Post: #23
RE: Komisja lekarska
(17-09-2017 22:14 )marcino007 napisał(a):  
(15-09-2017 22:05 )Lukaszenko323 napisał(a):  
(25-05-2017 14:20 )chrones napisał(a):  Da się zrobić w jeden dzień. W Olsztynie nie ma żadnego dermatologa. Wyniki krwi idą do komisji tak samo jak zdjęcie rtg, do internisty potrzebne jest badanie ekg. Tak samo przed udaniem się do laryngologa potrzebny jest audiogram. Jak wcześniej sprawdzisz o której przyjmują lekarze da się to zrobić w jeden dzień.

laryngolog mocno się czepia o przegrodę ?

Raczej tak. Kolega z którym szedłem razem musiał przejść zabieg i poprawić to co trzeba, także trzeba się przygotować na wszystko :-)

też komisja była w oln ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2017, 10:50
Post: #24
RE: Komisja lekarska
Hej, czy ktoś po wrześniowym II etapie dostał już skierowanie na badania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2017, 12:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2017 13:01 przez FalcoNesto.)
Post: #25
RE: Komisja lekarska
Tak,ja. Dzwoń do swojego msw i pytaj,może już czeka na Ciebie obiegowka.Jak odbierzesz osobiście to przyspieszysz proces
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2017, 13:02
Post: #26
RE: Komisja lekarska
(18-09-2017 12:58 )FalcoNesto napisał(a):  Tak,ja. Dzwoń do swojego msw i pytaj,może już czeka na Ciebie obiegowka.Jak odbierzesz osobiście to przyspieszysz proces

Kiedy? I z jakiego oddziału jesteś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2017, 13:05
Post: #27
RE: Komisja lekarska
(18-09-2017 13:02 )Canario napisał(a):  
(18-09-2017 12:58 )FalcoNesto napisał(a):  Tak,ja. Dzwoń do swojego msw i pytaj,może już czeka na Ciebie obiegowka.Jak odbierzesz osobiście to przyspieszysz proces

Kiedy? I z jakiego oddziału jesteś?

Dzisiaj,śląski
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2017, 13:17
Post: #28
RE: Komisja lekarska
(18-09-2017 13:05 )FalcoNesto napisał(a):  
(18-09-2017 13:02 )Canario napisał(a):  
(18-09-2017 12:58 )FalcoNesto napisał(a):  Tak,ja. Dzwoń do swojego msw i pytaj,może już czeka na Ciebie obiegowka.Jak odbierzesz osobiście to przyspieszysz proces

Kiedy? I z jakiego oddziału jesteś?

Dzisiaj,śląski

Też jestem ze śląskiego, to może dojdzie mi jutro...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2017, 06:55
Post: #29
RE: Komisja lekarska
Czy na komisji lekarskiej jest też dentysta?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2017, 07:37
Post: #30
RE: Komisja lekarska
w Karpackim nie mieliśmy dentysty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2017, 09:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2017 09:19 przez kacha.)
Post: #31
RE: Komisja lekarska
Jak dla mnie i dwóch pozostałych osób komisja była bardzo luźna. Lekarze się raczej nie czepiali, no chyba, że Pani laryngolog, która czepiała się (UWAGA) tego jak myjemy uszy Tongue Z tego co słyszałam lekko czepiała sie też internistka, ale ja trafiłam do Pana internisty, który był bardzo miły i luźny.
Nikogo nie czepiali się, że ma krzywą przegrodę nosową ( a w kolejkach stali jeszcze przyszli policjanci ).
Psychiatra czepiał się tatuaży, ale tylko wtedy gdy ktoś nie potrafił odpowiedzieć na pytanie "CO oznacza Twój tatuaż" . Był chłopak z policji, który nie był w stanie odpowiedziec na to pytanie, więc Pani psychiatra stwierdziła, że nie dość, że nie wie i tatuaż jest zbyt agresywny to zaznaczy, że jest niezdolny do służby.

Co do samej komisji lekarskiej - badanie ciśnienia, ogólnie osłuchanie płuc, i wywiad. Tyle ! Bez paniki ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2017, 09:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2017 09:37 przez Lara91.)
Post: #32
RE: Komisja lekarska
Jestem lekko przeziębiona i trochę drapie mnie w gardle. Obawiam się, że mogłoby coś wyjść nie tak z krwi, zapewne OB. Badania chciałam zacząć od czwartku. Bardzo rygorystycznie podchodzą do wyników z krwi ?Miał ktoś jakieś odchylenia, które zaakceptowali ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2017, 09:40
Post: #33
RE: Komisja lekarska
raczej nie. To chyba zależy od lekarza. W razie czego powtorzysz sobie badania Wink my mieliśmy równy miesiąc na zdanie karty obiegowej , wiec jest czas na zrobienie i ewentualne powtorzenie badań. Najpierw zrób sobie cytologię, bo na wyniki czeka się ponad tydzień. Chyba, że masz wyniki z badania cytologicznego, które robiłaś w swoim zakresie , to wiem , że biorą pod uwage.
Do internisty idzie się na koniec bo musi mieć wszystkie badania, zdjęcia itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2017, 13:34
Post: #34
RE: Komisja lekarska
(19-09-2017 06:55 )marzka_g napisał(a):  Czy na komisji lekarskiej jest też dentysta?

W śląskim jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2017, 17:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2017 13:45 przez Lukaszenko323.)
Post: #35
RE: Komisja lekarska
Czy ktoś może wyjaśnić na czym polega ta komisja, jacy są na niej lekarze, i ile dni po komisji zaczyna się pielgrzymka po wszystkich lekarzach Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2017, 19:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2017 19:07 przez Lukaszenko323.)
Post: #36
RE: Komisja lekarska
(19-09-2017 09:09 )kacha napisał(a):  Jak dla mnie i dwóch pozostałych osób komisja była bardzo luźna. Lekarze się raczej nie czepiali, no chyba, że Pani laryngolog, która czepiała się (UWAGA) tego jak myjemy uszy Tongue Z tego co słyszałam lekko czepiała sie też internistka, ale ja trafiłam do Pana internisty, który był bardzo miły i luźny.
Nikogo nie czepiali się, że ma krzywą przegrodę nosową ( a w kolejkach stali jeszcze przyszli policjanci ).
Psychiatra czepiał się tatuaży, ale tylko wtedy gdy ktoś nie potrafił odpowiedzieć na pytanie "CO oznacza Twój tatuaż" . Był chłopak z policji, który nie był w stanie odpowiedziec na to pytanie, więc Pani psychiatra stwierdziła, że nie dość, że nie wie i tatuaż jest zbyt agresywny to zaznaczy, że jest niezdolny do służby.

Co do samej komisji lekarskiej - badanie ciśnienia, ogólnie osłuchanie płuc, i wywiad. Tyle ! Bez paniki ;-)

jestem trochę nerwowy w sensie stres w takich sytuacjach to pewnie ciśnienie bd miał ze 200 Smile i druga rzecz czy na komisji pobierają krew i czy ktoś kto miał w olsztynie ogarnia w jaki dzień są wszyscy lekarze, po prostu żeby to ogarnąć w 1 dzień Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2017, 00:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2017 00:02 przez marzka_g.)
Post: #37
RE: Komisja lekarska
(19-09-2017 17:36 )Lukaszenko323 napisał(a):  Czy ktoś może wyjaśnić na czym polega ta komisja, jacy są na niej lekarze, i ile dni po komisji zaczyna się pielgrzymka po wszystkich lekarzach Smile

najpierw 'pielgrzymka' po wszystkich lekarzach z kartą obiegową, a później komisja Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2017, 06:30
Post: #38
RE: Komisja lekarska
(20-09-2017 19:02 )Lukaszenko323 napisał(a):  
(19-09-2017 09:09 )kacha napisał(a):  Jak dla mnie i dwóch pozostałych osób komisja była bardzo luźna. Lekarze się raczej nie czepiali, no chyba, że Pani laryngolog, która czepiała się (UWAGA) tego jak myjemy uszy Tongue Z tego co słyszałam lekko czepiała sie też internistka, ale ja trafiłam do Pana internisty, który był bardzo miły i luźny.
Nikogo nie czepiali się, że ma krzywą przegrodę nosową ( a w kolejkach stali jeszcze przyszli policjanci ).
Psychiatra czepiał się tatuaży, ale tylko wtedy gdy ktoś nie potrafił odpowiedzieć na pytanie "CO oznacza Twój tatuaż" . Był chłopak z policji, który nie był w stanie odpowiedziec na to pytanie, więc Pani psychiatra stwierdziła, że nie dość, że nie wie i tatuaż jest zbyt agresywny to zaznaczy, że jest niezdolny do służby.

Co do samej komisji lekarskiej - badanie ciśnienia, ogólnie osłuchanie płuc, i wywiad. Tyle ! Bez paniki ;-)

jestem trochę nerwowy w sensie stres w takich sytuacjach to pewnie ciśnienie bd miał ze 200 Smile i druga rzecz czy na komisji pobierają krew i czy ktoś kto miał w olsztynie ogarnia w jaki dzień są wszyscy lekarze, po prostu żeby to ogarnąć w 1 dzień Smile

W 1 dzień nie ogarniesz Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2017, 07:00
Post: #39
RE: Komisja lekarska
(21-09-2017 06:30 )Canario napisał(a):  
(20-09-2017 19:02 )Lukaszenko323 napisał(a):  
(19-09-2017 09:09 )kacha napisał(a):  Jak dla mnie i dwóch pozostałych osób komisja była bardzo luźna. Lekarze się raczej nie czepiali, no chyba, że Pani laryngolog, która czepiała się (UWAGA) tego jak myjemy uszy Tongue Z tego co słyszałam lekko czepiała sie też internistka, ale ja trafiłam do Pana internisty, który był bardzo miły i luźny.
Nikogo nie czepiali się, że ma krzywą przegrodę nosową ( a w kolejkach stali jeszcze przyszli policjanci ).
Psychiatra czepiał się tatuaży, ale tylko wtedy gdy ktoś nie potrafił odpowiedzieć na pytanie "CO oznacza Twój tatuaż" . Był chłopak z policji, który nie był w stanie odpowiedziec na to pytanie, więc Pani psychiatra stwierdziła, że nie dość, że nie wie i tatuaż jest zbyt agresywny to zaznaczy, że jest niezdolny do służby.

Co do samej komisji lekarskiej - badanie ciśnienia, ogólnie osłuchanie płuc, i wywiad. Tyle ! Bez paniki ;-)

jestem trochę nerwowy w sensie stres w takich sytuacjach to pewnie ciśnienie bd miał ze 200 Smile i druga rzecz czy na komisji pobierają krew i czy ktoś kto miał w olsztynie ogarnia w jaki dzień są wszyscy lekarze, po prostu żeby to ogarnąć w 1 dzień Smile

W 1 dzień nie ogarniesz Tongue

są ludzie którzy piszą na forum, że da się wszystko w 1 dzień Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2017, 08:14
Post: #40
RE: Komisja lekarska
Nie da się załatwić wszystkiego w jeden dzień. Na same wyniki badań czeka się minimum dzień, na zdjecie rtg to samo. Żeby pojsc do internisty , musisz miec załatwionych wszystkich lekarzy i mieć wszystkie badania.
nie wszyscy lekarze przyjmują w jednym dniu . Często jest tak że każdy w innym w dniu. Do tego dochodzą kolejki i bywa, że lekarz wychodzi i mówi że czas minął proszę przyjsć w innym dniu. Myśle że minimum 3 dni na to potrzeba.

Jesli chodzi o samą komisje to my czekaliśmy 2 tygodnie od momentu oddania karty obiegowej. Na komisji standardowo ciśnienie, wywiad, osłuchanie i analiza wyników badań. Komisja trwa moze 10 minut.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS