Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komisja lekarska
04-02-2018, 19:28
Post: #61
RE: Komisja lekarska
(01-02-2018 11:35 )agnieszka1311 napisał(a):  
(30-01-2018 08:22 )bartek1578 napisał(a):  Hej. Jestem właśnie na etapie badań (NOSG). Orientuje się ktoś czy czas decyzji podany przez nich (14 dni po dacie ostatniego lekarza) jest sztywny? Jest możliwość wcześniejszej informacje co do opinii?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Hej, na kiedy masz wyznaczony ostatni dzień badań? Też jestem z NOSG i obawiam się, że się nie wyrobie Sad

Hej,

14 dni od daty ostatniego lekarza. Miałem ostatnie badania 1.02 wiec 15.02 ma być decyzja. Jestem ciekawy czy można oczekiwać informacji wcześniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2018, 12:10
Post: #62
RE: Komisja lekarska
A macie jakieś info jakich lekarzy trzeba zaliczyć w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2018, 19:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2018 19:22 przez DobryProboszcz:).)
Post: #63
RE: Komisja lekarska
w NwOSG
- Internista (orzecznik , wydaje kartę obiegową + badania podstawowe tj. ciśnienie, gardło, osłuchanie)
-Kardiolog + EKG
-Ortopeda
-Neurolog
-Okulista
-Laryngolog + Audiogram
-Psychiatra

+ RTG klatka piersiowa
+ Morfologia
+Mocz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2018, 15:09
Post: #64
RE: Komisja lekarska
Chciałem się zapytać jeżeli mam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim (nie posiadam kilku palców u stóp i mam jedną nogę krótszą) to czy mam jakiekolwiek szansę dostania się do SG? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2018, 16:18
Post: #65
RE: Komisja lekarska
Nie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2018, 17:16
Post: #66
RE: Komisja lekarska
Poszukaj na necie rozporządzenia odnośnie chorób i ułomności do służb mundurowych. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie Wink
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2018, 01:23
Post: #67
RE: Komisja lekarska
A jak wygląda kwestia np. jezeli zgodnie z rozporządzeniem chorób i ułomności etc. mamy klasyfikację N, N/Z/, Z to komisja lekarska może przyznać np. Z mimo iż w rozporządzeniu jest N i odwrotnie ?

czy takie rozporządzenie jest bezwględnie wiążące dla komisji lekarskiej i muszą przyklepać tak jak jest ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2021, 16:07
Post: #68
RE: Komisja lekarska
Jak wygląda komisja we Wroclawiu? Ktos chcialby sie podzielic doswiadczeniem? Czepiają się o wszystko czy na luzie bardziej? To prawda, że chcą historię choroby 5 lat wstecz? Jakich lekarzy trzeba odbębnić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2021, 18:15
Post: #69
RE: Komisja lekarska
Mam pytanie, czy orientuje się ktoś od jakiej wady wzroku nie przyjmują do służby ? Bo to w rozporządzeniu jest dla mnie jakoś słabo czytelne ? Czy jak noszę soczewki to jest jakiś plus czy nie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2022, 10:24
Post: #70
RE: Komisja lekarska
czy wyniki krwi i moczu można zrobić prywatnie ?
Czy koniecznie ze skierowania i do wyznaczonego punktu pobrań ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2022, 14:58
Post: #71
RE: Komisja lekarska
Orientuje się ktoś, jak obecnie wygląda sytuacja w Gdańsku na Kartuskiej?
Idzie sprawnie, czy pielgrzymki na większą ilość dni?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS