Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OSS SG Lubań
03-06-2017, 10:44
Post: #1
OSS SG Lubań
Witam,
Czy jest ktoś kto był (lub jest) na szkoleniu podstawowym w Lubaniu? Mógłby ktoś opisać jak tam jest? Chodzi mi o przepustki, godziny powrotów itp itd. Ogólnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 16:23
Post: #2
RE: OSS SG Lubań
Jak na wakacjach. Nie ma się tam czego bać. Zajęcia od pon do pt . pobudka o 6 rano, rozliczenie poranne. Później wyjście na śniadanie w kolejności plutonami, potem apel na placu i rozpoczynasz zajęcia, przeważnie 7-8 godzin lekcyjnych (po 45min) potem obiad. Po 15.45 możesz wyjść na miasto. Na początku musisz wrócić na kolacje ok 18, jak wychodzisz po kolacji albo nie wracasz ( jak masz zgodę na "niejedzenie") na kolacje to musisz wrócić do 22.
Weekendy wolne i możesz jechać do domu chyba, że masz służbę wyznaczoną w czasie weekendu to nie pojedziesz chyba, że się z kimś zamienisz. W czasie kursu jest tylko kilka sobót gdzie są zajęcia i kilka razy są zajęcia nocne. Wykładowcy w większości bardzo spoko.
Więcej szczegółów to na priv.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS